App Store Google Play

У Дніпрі можуть скасувати 88-й маршрут — пасажири обурені

17.03.2017 13:00
У Дніпрі можуть скасувати 88-й маршрут — пасажири обурені

Не встигли дніпряни оговтатись від перекриття Нового мосту для легкових автомобілів, як виникло маршрутне питання. Мешканці житлового масиву «Клочко» можуть залишитись без 88-ї маршрутки, яка рухалась до житлового масиву «Тополя-3». Про скасування маршруту пасажирів сповістили коротким оголошенням у салонах транспорту. Нібито з першого березня цей маршрут прямуватиме лише до Підстанції. А до 20-го числа цього ж місяця його і взагалі приберуть.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 9 канал.

88-й маршрут із 2015 року обслуговує автопідприємство “Технополіс”. Машини курсують із житлового масиву «Клочко» до вулиці Глінки. Вони б мали возити пасажирів за системою єдиного квитка. Тобто один квиток дозволяв би дістатися центру, а там пересісти на інший транспорт цього ж перевізника. Але на практиці цього не відбулось.

На сьогодні існує два маршрути: один — з «Клочко» лише до центру, інший- звідти ж і до житлового масиву «Тополя-3». Але і цей маршрут залишається нелегальним, зазначають у департаменті.

Євген Кривенко — заступник директора департаменту транспорту, начальник управління транспорту міської ради прокоментував ситуацію:

"Коли проводився конкурс в 2015 році і розглядався варіант єдиного квитка, де були учасники даного конкурсу 88, 57, 57А, 116, був розроблений маршрут «Клочко-Глінки», після цього людина, придбавши квиток, мала право сісти на один із 4-х маршрутів і безкоштовно доїхати до того місця, куди їй було потрібно. На сьогоднішній день такого маршруту як «Клочко-Тополя» не існує", - зазначив Кривенко.

Документально маршруту немає, але фактично — він існував. Контролюючий орган «Укртрансбезпека» нібито виписував “Технополісу” попередження. Утім, з 2015 року до кінця лютого 2017 маршрутки курсували без змін. Але навіть для самих водіїв скасування довгого маршруту є неочікуваним.

Отримати відповідь від керівництва “Технополісу” так і не вдалося. Засновник підприємства — за кордоном, директор від коментарів відмовляється, посилається на департамент транспорту. А заступник без узгодження із керівництвом нічого пояснити пасажирам не може. Чиновники міського департаменту пояснень від перевізників також не отримали.

"На сьогодні, я б хотів побачити перевізника. І почути від нього що взагалі відбувається. Чому з 2015 року, а вже 2017 рік, ніяких змін не відбувалося? Чому почалося саме зараз? Ось він скасовує - чому він нас до відома не ставить? Якщо він хоче зробити двоетапний маршрут, то потрібно провести інструктаж. Це ті нюанси, які потрібно обговорити", - наголосив Євген Кривенко.

Якщо перевізник “Технополіс” не виконає умови щодо організації маршруту за єдиним квитком, доведеться знову проводити конкурс, запевняють у департаменті транспорту. Пасажири ж залишаються заручниками ситуації — вимушені терпіти незручності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...