App Store Google Play

Попри відсутність заторів на об'їзних шляхах деякі автолюбителі пнуться на Центральний міст

16 Березня 13:20
Попри відсутність заторів на об'їзних шляхах деякі автолюбителі пнуться на Центральний міст

Без Нового мосту і без заторів: у Дніпрі перевірили як місто обходиться без основної переправи. Під час рейду мостами Дніпра були помічені приватні автівки, які, попри заборону, пускають через Центральний міст. Про це йдеться у сюжеті "34 каналу", передає Дніпроград.

Південний міст вважався завжди найменш навантаженим, наразі потрапити туди, через ремонт дороги, можна лише через проспекту Героїв, та все одно заторів там немає, рух на самій переправі вільний. Проте вже на з'їзді на Сонячний потік у напрямку правого берега збільшується.

Проспект Слобожанський вільний, на в'їзді до мосту чергують патрульні - приватний транспорт не пропускають, але все ж є й такі водії, які прориваються попри заборону, на них чекає патруль на іншій стороні мосту.

А є й такі автівки, які чомусь пропускають й самі поліцейські. На питання журналістів патрульні не відповідають. 

На Мануїльському проспекті, прямуючи на Амурський міст таки доводиться постояти у заторі, проте недовго - близько п'яти хвилин.

"Коли поспішаєш, то завжди довго, тому намагаємося виїжджати раніше, аби не спізнюватися", - жартують мешканці міста.

Амурський міст, після закриття Центрального, вважається найбільш навантаженим, особливо в години пік, проте там постійно працює регулювальник, тому попри великий потік автівок проїхати можна досить швидко. 

Зазначимо, патрульна у поліції заявили, що посилено контролюють наявність фейкових перепусток через зачинений міст та розповіли про нові правила пересування по місту.

Теги: міст, ремонт

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...