App Store Google Play

Катер «Центр-Сонячний»: міська влада шукає альтернативи сполучення центру з Лівобережжям

16.03.2017 17:40
Катер «Центр-Сонячний»: міська влада шукає альтернативи сполучення центру з Лівобережжям

Дніпровська міська рада створює спеціальну робочу групу задля того, аби розробити шляхи можливого покращення дорожнього руху та зменшення кількості заторів, які виникають у зв’язку з ремонтом Центрального мосту.

Про це під час прес-конференції 16 березня оголосив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев, повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Наразі ми, погодивши рішення з патрульною поліцією, змінили режим роботи близько 15 світлофорних об’єктів у місті – підвищили пропускну здатність основних напрямків руху, щоб зменшити кількість заторів», - розповів Ігор Маковцев.

Фахівці також розглядають всі можливі варіанти, які були запропоновані громадянами.

"Нам пропонують навіть налагодити понтонно-мостову чи поромну переправу, однак будівництво такої переправи буде коштувати в 3-4 рази дорожче, ніж ремонт мосту. Зараз ретельно розглядається також питання про те, щоб пустити катер для переправи мешканців міста з центру до Сонячного, але проблему це не вирішить. Ми аналізували статистику: автобусами через Центральний міст щодня їздять близько 300 тис. мешканців, а катер за добу може переправити лише близько семи тисяч», - доповнив посадовець.

Нагадаймо, що 10 березня в єдиній системі місцевих петицій зареєстровано звернення до міської влади щодо відкриття в Дніпрі поромного сполучення на час реконструкції Центрального мосту.

Також з наступного тижня розпочне свою діяльність робоча група, яка буде займатись визначенням єдиних зупинок на всіх маршрутах міста та вирішенням проблеми із заторами в місті через закриття Нового мосту на ремонт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...