App Store Google Play

Катер «Центр-Сонячний»: міська влада шукає альтернативи сполучення центру з Лівобережжям

16 Березня 17:40
Катер «Центр-Сонячний»: міська влада шукає альтернативи сполучення центру з Лівобережжям

Дніпровська міська рада створює спеціальну робочу групу задля того, аби розробити шляхи можливого покращення дорожнього руху та зменшення кількості заторів, які виникають у зв’язку з ремонтом Центрального мосту.

Про це під час прес-конференції 16 березня оголосив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев, повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Наразі ми, погодивши рішення з патрульною поліцією, змінили режим роботи близько 15 світлофорних об’єктів у місті – підвищили пропускну здатність основних напрямків руху, щоб зменшити кількість заторів», - розповів Ігор Маковцев.

Фахівці також розглядають всі можливі варіанти, які були запропоновані громадянами.

"Нам пропонують навіть налагодити понтонно-мостову чи поромну переправу, однак будівництво такої переправи буде коштувати в 3-4 рази дорожче, ніж ремонт мосту. Зараз ретельно розглядається також питання про те, щоб пустити катер для переправи мешканців міста з центру до Сонячного, але проблему це не вирішить. Ми аналізували статистику: автобусами через Центральний міст щодня їздять близько 300 тис. мешканців, а катер за добу може переправити лише близько семи тисяч», - доповнив посадовець.

Нагадаймо, що 10 березня в єдиній системі місцевих петицій зареєстровано звернення до міської влади щодо відкриття в Дніпрі поромного сполучення на час реконструкції Центрального мосту.

Також з наступного тижня розпочне свою діяльність робоча група, яка буде займатись визначенням єдиних зупинок на всіх маршрутах міста та вирішенням проблеми із заторами в місті через закриття Нового мосту на ремонт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...