App Store Google Play

Катер «Центр-Сонячний»: міська влада шукає альтернативи сполучення центру з Лівобережжям

16.03.2017 17:40
Катер «Центр-Сонячний»: міська влада шукає альтернативи сполучення центру з Лівобережжям

Дніпровська міська рада створює спеціальну робочу групу задля того, аби розробити шляхи можливого покращення дорожнього руху та зменшення кількості заторів, які виникають у зв’язку з ремонтом Центрального мосту.

Про це під час прес-конференції 16 березня оголосив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев, повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Наразі ми, погодивши рішення з патрульною поліцією, змінили режим роботи близько 15 світлофорних об’єктів у місті – підвищили пропускну здатність основних напрямків руху, щоб зменшити кількість заторів», - розповів Ігор Маковцев.

Фахівці також розглядають всі можливі варіанти, які були запропоновані громадянами.

"Нам пропонують навіть налагодити понтонно-мостову чи поромну переправу, однак будівництво такої переправи буде коштувати в 3-4 рази дорожче, ніж ремонт мосту. Зараз ретельно розглядається також питання про те, щоб пустити катер для переправи мешканців міста з центру до Сонячного, але проблему це не вирішить. Ми аналізували статистику: автобусами через Центральний міст щодня їздять близько 300 тис. мешканців, а катер за добу може переправити лише близько семи тисяч», - доповнив посадовець.

Нагадаймо, що 10 березня в єдиній системі місцевих петицій зареєстровано звернення до міської влади щодо відкриття в Дніпрі поромного сполучення на час реконструкції Центрального мосту.

Також з наступного тижня розпочне свою діяльність робоча група, яка буде займатись визначенням єдиних зупинок на всіх маршрутах міста та вирішенням проблеми із заторами в місті через закриття Нового мосту на ремонт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...