App Store Google Play

У школах Дніпра стартував проект з навчання правилам надання першої медичної допомоги

14.03.2017 12:00
У школах Дніпра стартував проект з навчання правилам надання першої медичної допомоги

Сьогодні, 14 березня, на прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро» представники Національної поліції, ДСНС та Червоного Хреста презентували проект по навчанню школярів правилам надання першої допомоги. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Сьогодні ми, поліція, розпочинаємо співпрацю разом з нашими колегами – волонтерами Червоного Хреста та співробітниками ДСНС з метою передати знання з надання першої допомоги старшокласникам, тобто, учням 10-11-х класів.

О 12:30 перший такий захід буде проведений у дніпровській загальноосвітній школі №11. На ньому ми розкажемо дітям про те, як поводити себе при виникненні надзвичайної ситуації, та як правильно надати допомогу постраждалому. Діти матимуть змогу не тільки послухати теорію з медицини, а ще й попрактикуватися наданню першої медичної допомоги на спеціальних манекенах», - інформує начальник по зв’язкам з громадськістю ГУ Національної поліції у Дніпропетровській області Анна Карпеченкова.

За її словами, заняття триватиме 1,5 години. В ході уроку учням розкажуть алгоритм дій у разі виникнення НС, а, також, навчать надавати першу допомогу при серцевому нападі та кровотечах, спричинених переломами.

«Так складається, що протоколи з надання першої допомоги сьогодні регулярно змінюються. Школи не завжди встигають за цими змінами. Саме тому і виникла така ідея, щоб безпосередньо фахівці своєї справи інформували старшокласників про правила надання медичної допомоги. Адже це, насправді, дуже важливо», - говорить речниця ДСНС у Дніпропетровській області Дар’я Гречищева.

Як зазначили спікери, проект тільки розпочинається, тому наразі не відомо скільки таких заходів проведуть у школах Дніпра. Усі організаційні моменти ще обговорюються.

«Це залежить не тільки від нас. Для початку треба подивитися, чи захочуть самі школи з нами взаємодіяти. Але ми сподіваємося, що мінімум 10 заходів до кінця навчального року провести вдасться», - додала поліціянтка Анна Карпеченкова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...