App Store Google Play

У Дніпрі влаштували флешмоб до Дня українського добровольця

14.03.2017 16:40
У Дніпрі влаштували флешмоб до Дня українського добровольця

Сьогодні, 14 березня, на Вокзальній площі Дніпра біля центрального входу до залізничного вокзалу пройшов флешмоб до Дня українського добровольця. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Військовий оркестр Збройних Сил України, тільки учора прибувший з полігону до Дніпра, виконав декілька музичних творів, які були просякнуті патріотизмом та любов’ю до Батьківщини. Разом з військовими музикантами студенти Дніпропетровського училища культури і мистецтв заспівали оновлений марш української армії "Зродились ми великої години".

«Дуже гарно виступати, коли публіка тебе так тепло приймає. Піснею ми сподіваємося донести до жителів України те, що – ми єдиний неділимий народ.  На жаль, мали зовсім небагато часу, аби організувати флешмоб, адже тільки учора приїхали до Дніпра. Саме тому про допомогу в організації заходу попросили заслуженого працівника культури України Павло Роздайбіду, який наразі є викладачем у Дніпропетровському училищі культури і мистецтв. Студенти саме цього навчального закладу заспівали сьогодні разом з нами», - говорить диригент військово-музичного управління Збройних Сил України Олександр Жарій.

Військовий оркестр зіграв декілька музичних творів з патріотичними нотами, після чого також пролунали пісні «Зеленеє жито…», «Я люблю тебе, Україно», «Україна єдина».

Флешмоб зібрав навколо себе чималу публіку. Зворушені душевною грою оркестру, мешканці міста підспівували відомі їм ноти та гучно аплодували.

«Для кожного міста ми підбираємо свій музичний репертуар, але один музичний твір лунає завжди у всіх містах. Це – Марш нової армії», - додає Олександр Жарій.

«Молодці!», - було чутно від задоволеної публіки.

Зазначимо, на початку року Верховна Рада України затвердила 14 березня Днем українського добровольця. За постанову «Про встановлення Дня українського добровольця» (№4261) проголосував 231 народний депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


останні новини

Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...