App Store Google Play

У Дніпрі влаштували флешмоб до Дня українського добровольця

14.03.2017 16:40
У Дніпрі влаштували флешмоб до Дня українського добровольця

Сьогодні, 14 березня, на Вокзальній площі Дніпра біля центрального входу до залізничного вокзалу пройшов флешмоб до Дня українського добровольця. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Військовий оркестр Збройних Сил України, тільки учора прибувший з полігону до Дніпра, виконав декілька музичних творів, які були просякнуті патріотизмом та любов’ю до Батьківщини. Разом з військовими музикантами студенти Дніпропетровського училища культури і мистецтв заспівали оновлений марш української армії "Зродились ми великої години".

«Дуже гарно виступати, коли публіка тебе так тепло приймає. Піснею ми сподіваємося донести до жителів України те, що – ми єдиний неділимий народ.  На жаль, мали зовсім небагато часу, аби організувати флешмоб, адже тільки учора приїхали до Дніпра. Саме тому про допомогу в організації заходу попросили заслуженого працівника культури України Павло Роздайбіду, який наразі є викладачем у Дніпропетровському училищі культури і мистецтв. Студенти саме цього навчального закладу заспівали сьогодні разом з нами», - говорить диригент військово-музичного управління Збройних Сил України Олександр Жарій.

Військовий оркестр зіграв декілька музичних творів з патріотичними нотами, після чого також пролунали пісні «Зеленеє жито…», «Я люблю тебе, Україно», «Україна єдина».

Флешмоб зібрав навколо себе чималу публіку. Зворушені душевною грою оркестру, мешканці міста підспівували відомі їм ноти та гучно аплодували.

«Для кожного міста ми підбираємо свій музичний репертуар, але один музичний твір лунає завжди у всіх містах. Це – Марш нової армії», - додає Олександр Жарій.

«Молодці!», - було чутно від задоволеної публіки.

Зазначимо, на початку року Верховна Рада України затвердила 14 березня Днем українського добровольця. За постанову «Про встановлення Дня українського добровольця» (№4261) проголосував 231 народний депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...