App Store Google Play

Найвигідніше харчуватись яйцями - як змінились ціни в лютому

14.03.2017 09:20
Найвигідніше харчуватись яйцями - як змінились ціни в лютому

У лютому поточного року  ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищилися на 1,3%. Такі дані наводить обласне Управління статистики.

Зокрема, в межах 6,1–2% подорожчали яловичина, фрукти, молоко, овочі, масло, рис, хліб, сири, сметана, цукор, олія соняшникова, безалкогольні напої.

Щодо цін на овочі – тут сюрпризів немає, взимку вони традиційно ростуть у ціні. А у березні, прогнозують експерти, у зв'язку із Постом, овочева продукція додасть у ціні.

Але є й гарні новини, додають фахівці:  разом із здорожчанням деяких продуктів, суттєво (на 14,1%) подешевшали яйця, а одяг та взуття здешевшали на 3%.

Алкогольні напої, тютюнові вироби зросли в ціні на 1,4%: тютюнові вироби – на 2,5%, алкогольні напої – на 0,8%.

Дорожче стало і лікуватись: зростання цін у сфері охорони здоров’я на 0,2% спричинене, кажуть в Облстаті, в основному, подорожчанням амбулаторних послуг (на 2,5%) та послуг лікарень (на 1,6%).

Ціни на транспорт у цілому підвищилися на 1% переважно за рахунок збільшення вартості палива та мастил (на 1,7%) і транспортних послуг (на 0,4%).

Крім того, дорожче стало і харчуватись у ресторанах: ціни на послуги ресторанів та готелів  зросли на 1,5%. А от ціни  на послуги закладів дошкільної та початкової освіти зменшилися на 5,7%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...
Вадим ШЕБАНОВ

Батько

В третю неділю  червня в усьому світі святкуватимуть День батька. Напередодні цього свята хотілося б згадати, яку визначну роль відіграє батько у житті кожної людини. Це навіть викарбовано у наші...
Юлія МЕЛЬНИК

Не хлібом єдиним

31 травня. Останній дзвоник. Для «першачків» - особливий день: хвилювання та щастя, радість та переживання, виступи під час урочистого прощання зі школою на 92 дні канікул... Емоцій купа....
З початку російської агресії частина українців остаточно визначилася зі своєю позицією і принципово відмовилася сприймати все, що пов'язано з Росією. На жаль, як показала практика, такі громадяни скла...