App Store Google Play

Найвигідніше харчуватись яйцями - як змінились ціни в лютому

14.03.2017 09:20
Найвигідніше харчуватись яйцями - як змінились ціни в лютому

У лютому поточного року  ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищилися на 1,3%. Такі дані наводить обласне Управління статистики.

Зокрема, в межах 6,1–2% подорожчали яловичина, фрукти, молоко, овочі, масло, рис, хліб, сири, сметана, цукор, олія соняшникова, безалкогольні напої.

Щодо цін на овочі – тут сюрпризів немає, взимку вони традиційно ростуть у ціні. А у березні, прогнозують експерти, у зв'язку із Постом, овочева продукція додасть у ціні.

Але є й гарні новини, додають фахівці:  разом із здорожчанням деяких продуктів, суттєво (на 14,1%) подешевшали яйця, а одяг та взуття здешевшали на 3%.

Алкогольні напої, тютюнові вироби зросли в ціні на 1,4%: тютюнові вироби – на 2,5%, алкогольні напої – на 0,8%.

Дорожче стало і лікуватись: зростання цін у сфері охорони здоров’я на 0,2% спричинене, кажуть в Облстаті, в основному, подорожчанням амбулаторних послуг (на 2,5%) та послуг лікарень (на 1,6%).

Ціни на транспорт у цілому підвищилися на 1% переважно за рахунок збільшення вартості палива та мастил (на 1,7%) і транспортних послуг (на 0,4%).

Крім того, дорожче стало і харчуватись у ресторанах: ціни на послуги ресторанів та готелів  зросли на 1,5%. А от ціни  на послуги закладів дошкільної та початкової освіти зменшилися на 5,7%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...