App Store Google Play

Найвигідніше харчуватись яйцями - як змінились ціни в лютому

14 Березня 09:20
Найвигідніше харчуватись яйцями - як змінились ціни в лютому

У лютому поточного року  ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищилися на 1,3%. Такі дані наводить обласне Управління статистики.

Зокрема, в межах 6,1–2% подорожчали яловичина, фрукти, молоко, овочі, масло, рис, хліб, сири, сметана, цукор, олія соняшникова, безалкогольні напої.

Щодо цін на овочі – тут сюрпризів немає, взимку вони традиційно ростуть у ціні. А у березні, прогнозують експерти, у зв'язку із Постом, овочева продукція додасть у ціні.

Але є й гарні новини, додають фахівці:  разом із здорожчанням деяких продуктів, суттєво (на 14,1%) подешевшали яйця, а одяг та взуття здешевшали на 3%.

Алкогольні напої, тютюнові вироби зросли в ціні на 1,4%: тютюнові вироби – на 2,5%, алкогольні напої – на 0,8%.

Дорожче стало і лікуватись: зростання цін у сфері охорони здоров’я на 0,2% спричинене, кажуть в Облстаті, в основному, подорожчанням амбулаторних послуг (на 2,5%) та послуг лікарень (на 1,6%).

Ціни на транспорт у цілому підвищилися на 1% переважно за рахунок збільшення вартості палива та мастил (на 1,7%) і транспортних послуг (на 0,4%).

Крім того, дорожче стало і харчуватись у ресторанах: ціни на послуги ресторанів та готелів  зросли на 1,5%. А от ціни  на послуги закладів дошкільної та початкової освіти зменшилися на 5,7%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...