App Store Google Play

Корпоративні війни на фармринку ставлять під загрозу життя пацієнтів, які потребують діалізу

14.03.2017 15:00
Корпоративні війни на фармринку ставлять під загрозу життя пацієнтів, які потребують діалізу

Сьогодні, 14 березня, на прес-конференції у медіа-центрі Zabeba.li пацієнти перитонеального діалізу розповіли, як корпоративні війни на фармацевтичному ринку ставлять під загрозу життя пацієнтів, які потребують діалізу. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Заступник голови громадської організації «Подаруй надію 26» Світлана Курчевська розповіла, що з жовтня 2016 року на Дніпропетровщині виникло питання щодо доставок і закупівель розчину для перитонеального діалізу.

"В січні місяці була здійснена закупка 20% розчину для діалізу, який сьогодні вже закінчується. Тендер, який був оголошений департаментом охорони здоров'я Дніпропетровської області в лютому місяці, заблокований. В чому справа - ми не знаємо, як ми думаємо - це зроблено іншим постачальником, який бажає зайти на ринок і надавати нам розчини", - розповіла Курчевська Тетяна.

За словами пацієнтів діалізу, якщо новий постачальник замінить іншого, то вони не зможуть скористатися їх послугами, адже їх катетери технічно не підходять до розчинів.

"У кожного хворого хірургічним шляхом встановлений катетер, який має певний діаметр та розмір, це прописано всюди - в протоколах і рекомендаціях лікарів", - розповів пацієнт діалізу Вадим Усенко.

Наразі в обласній лікарні імені Мечникова на складі в наявності приблизно дві тисячі лікарських розчинів, хоча місячний запас становить приблизно шість тисяч пакетів.

"Якщо протягом тижня не буде вирішено питання, люди почнуть гинути, замінити препарат нічим не можна. Ліки не продаються в аптеках, а закуповуються за рахунок бюджетних коштів. 62 людини в області з хворобою нирок залишаються в підвішеному стані. Ми написали звернення до МОЗ та департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської області, тепер чекаємо на оперативне рішення.

Зазначимо, діаліз - це метод очищення крові, який широко використовується при нирковій недостатності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...