App Store Google Play

Корпоративні війни на фармринку ставлять під загрозу життя пацієнтів, які потребують діалізу

14 Березня 15:00
Корпоративні війни на фармринку ставлять під загрозу життя пацієнтів, які потребують діалізу

Сьогодні, 14 березня, на прес-конференції у медіа-центрі Zabeba.li пацієнти перитонеального діалізу розповіли, як корпоративні війни на фармацевтичному ринку ставлять під загрозу життя пацієнтів, які потребують діалізу. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Заступник голови громадської організації «Подаруй надію 26» Світлана Курчевська розповіла, що з жовтня 2016 року на Дніпропетровщині виникло питання щодо доставок і закупівель розчину для перитонеального діалізу.

"В січні місяці була здійснена закупка 20% розчину для діалізу, який сьогодні вже закінчується. Тендер, який був оголошений департаментом охорони здоров'я Дніпропетровської області в лютому місяці, заблокований. В чому справа - ми не знаємо, як ми думаємо - це зроблено іншим постачальником, який бажає зайти на ринок і надавати нам розчини", - розповіла Курчевська Тетяна.

За словами пацієнтів діалізу, якщо новий постачальник замінить іншого, то вони не зможуть скористатися їх послугами, адже їх катетери технічно не підходять до розчинів.

"У кожного хворого хірургічним шляхом встановлений катетер, який має певний діаметр та розмір, це прописано всюди - в протоколах і рекомендаціях лікарів", - розповів пацієнт діалізу Вадим Усенко.

Наразі в обласній лікарні імені Мечникова на складі в наявності приблизно дві тисячі лікарських розчинів, хоча місячний запас становить приблизно шість тисяч пакетів.

"Якщо протягом тижня не буде вирішено питання, люди почнуть гинути, замінити препарат нічим не можна. Ліки не продаються в аптеках, а закуповуються за рахунок бюджетних коштів. 62 людини в області з хворобою нирок залишаються в підвішеному стані. Ми написали звернення до МОЗ та департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської області, тепер чекаємо на оперативне рішення.

Зазначимо, діаліз - це метод очищення крові, який широко використовується при нирковій недостатності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...