App Store Google Play

Стажування медиків у Литві, курси англійської та нове медобладнання: підсумки тижня від ДніпроОДА

13.03.2017 14:40
Стажування медиків у Литві, курси англійської та нове медобладнання: підсумки тижня від ДніпроОДА

Дніпровські лікарі пройдуть стажування у Вільнюсі, Литва прийме до себе на реабілітацію четверо учасників бойових дій, більше 300 мешканців міста опанують іноземні мови, а лікарні області випробують нове обладнання. Про ці та інші події останнього тижня розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин під час щотижневого публічного звіту, передає Дніпроград.

Четверо дніпровських лікарів зі сфери психічної підтримки направлені на стажування до Вільнюсу. Литовські спеціалісти поділяться досвідом організації робочого процесу у лікарнях та розкажуть про власну практику боротьби з посттравматичним розладом. Такий досвід допоможе українським лікарням підвищити якість надання послуг.

Також у Литовський реабілітаційний центр доправлено четверо учасників бойових дій.

Зазначимо, за останні два роки вже 15 українських лікарів пройшли навчання у Литві, 124 бійці були реабілітовані, а 10 дітей учасників АТО отримали можливість навчатися у Вільнюській міжнародній школі.

Майже 300 осіб розпочали безкоштовно вивчати іноземну мову на онлайн платформі LingQ. Це переважно діти - сироти та переселенці.

До того ж, триває набір на курси іноземних мов для учасників АТО. У рамках курсу буде проведено 48 занять у мовному центрі «English time».

З початку року Дніпропетровську область відвідали вже 10 іноземних делегацій, серед них - міністр закордонних справ Австрії та Данії. Сьогодні, 13 березня, до Дніпра завітає міністр закордонних справ Люксембургу.

У 14 медичних закладах області встановили медичне обладнання завдяки підтримці GIZ - Німецького товариства з інтернаціональної співпраці. Усього було закуплено обладнання на 1,6 млн грн. Переважно це портативні електрокардіографи та експрес-тести на виявлення інфаркту міокарду.

У Дніпровському, Васильківському, Новомосковському, П’ятихатському районних ЦНАПах і в Покровському міському ЦНАПі запровадили систему електронної черги. До того ж, майже 100 працівників ЦНАПів пройшли тренінг зі стресостійкості.

Оскільки 2017 рік проголошений для Дніпра роком експорту, ОДА створила Раду з експорту. Працівники Ради налагоджуватимуть зв’язки з  підприємцями, та, таким чином сприятимуть тому, аби Дніпропетровська область вийшла на міжнародний ринок.

Зазначимо, ДніпроОДА запрошує мешканців міста 24 березня  відвідати семінар-практикум стосовно проходження перевірок у сфері охорони праці, зареєструватися можна за номером 770-90-35. А також, долучитися до другого тренінгу, на якому розкажуть про процес декларування доходів, контактний номер 46-41-61.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...