App Store Google Play

Стажування медиків у Литві, курси англійської та нове медобладнання: підсумки тижня від ДніпроОДА

13.03.2017 14:40
Стажування медиків у Литві, курси англійської та нове медобладнання: підсумки тижня від ДніпроОДА

Дніпровські лікарі пройдуть стажування у Вільнюсі, Литва прийме до себе на реабілітацію четверо учасників бойових дій, більше 300 мешканців міста опанують іноземні мови, а лікарні області випробують нове обладнання. Про ці та інші події останнього тижня розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин під час щотижневого публічного звіту, передає Дніпроград.

Четверо дніпровських лікарів зі сфери психічної підтримки направлені на стажування до Вільнюсу. Литовські спеціалісти поділяться досвідом організації робочого процесу у лікарнях та розкажуть про власну практику боротьби з посттравматичним розладом. Такий досвід допоможе українським лікарням підвищити якість надання послуг.

Також у Литовський реабілітаційний центр доправлено четверо учасників бойових дій.

Зазначимо, за останні два роки вже 15 українських лікарів пройшли навчання у Литві, 124 бійці були реабілітовані, а 10 дітей учасників АТО отримали можливість навчатися у Вільнюській міжнародній школі.

Майже 300 осіб розпочали безкоштовно вивчати іноземну мову на онлайн платформі LingQ. Це переважно діти - сироти та переселенці.

До того ж, триває набір на курси іноземних мов для учасників АТО. У рамках курсу буде проведено 48 занять у мовному центрі «English time».

З початку року Дніпропетровську область відвідали вже 10 іноземних делегацій, серед них - міністр закордонних справ Австрії та Данії. Сьогодні, 13 березня, до Дніпра завітає міністр закордонних справ Люксембургу.

У 14 медичних закладах області встановили медичне обладнання завдяки підтримці GIZ - Німецького товариства з інтернаціональної співпраці. Усього було закуплено обладнання на 1,6 млн грн. Переважно це портативні електрокардіографи та експрес-тести на виявлення інфаркту міокарду.

У Дніпровському, Васильківському, Новомосковському, П’ятихатському районних ЦНАПах і в Покровському міському ЦНАПі запровадили систему електронної черги. До того ж, майже 100 працівників ЦНАПів пройшли тренінг зі стресостійкості.

Оскільки 2017 рік проголошений для Дніпра роком експорту, ОДА створила Раду з експорту. Працівники Ради налагоджуватимуть зв’язки з  підприємцями, та, таким чином сприятимуть тому, аби Дніпропетровська область вийшла на міжнародний ринок.

Зазначимо, ДніпроОДА запрошує мешканців міста 24 березня  відвідати семінар-практикум стосовно проходження перевірок у сфері охорони праці, зареєструватися можна за номером 770-90-35. А також, долучитися до другого тренінгу, на якому розкажуть про процес декларування доходів, контактний номер 46-41-61.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...