App Store Google Play

Стажування медиків у Литві, курси англійської та нове медобладнання: підсумки тижня від ДніпроОДА

13 Березня 14:40
Стажування медиків у Литві, курси англійської та нове медобладнання: підсумки тижня від ДніпроОДА

Дніпровські лікарі пройдуть стажування у Вільнюсі, Литва прийме до себе на реабілітацію четверо учасників бойових дій, більше 300 мешканців міста опанують іноземні мови, а лікарні області випробують нове обладнання. Про ці та інші події останнього тижня розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин під час щотижневого публічного звіту, передає Дніпроград.

Четверо дніпровських лікарів зі сфери психічної підтримки направлені на стажування до Вільнюсу. Литовські спеціалісти поділяться досвідом організації робочого процесу у лікарнях та розкажуть про власну практику боротьби з посттравматичним розладом. Такий досвід допоможе українським лікарням підвищити якість надання послуг.

Також у Литовський реабілітаційний центр доправлено четверо учасників бойових дій.

Зазначимо, за останні два роки вже 15 українських лікарів пройшли навчання у Литві, 124 бійці були реабілітовані, а 10 дітей учасників АТО отримали можливість навчатися у Вільнюській міжнародній школі.

Майже 300 осіб розпочали безкоштовно вивчати іноземну мову на онлайн платформі LingQ. Це переважно діти - сироти та переселенці.

До того ж, триває набір на курси іноземних мов для учасників АТО. У рамках курсу буде проведено 48 занять у мовному центрі «English time».

З початку року Дніпропетровську область відвідали вже 10 іноземних делегацій, серед них - міністр закордонних справ Австрії та Данії. Сьогодні, 13 березня, до Дніпра завітає міністр закордонних справ Люксембургу.

У 14 медичних закладах області встановили медичне обладнання завдяки підтримці GIZ - Німецького товариства з інтернаціональної співпраці. Усього було закуплено обладнання на 1,6 млн грн. Переважно це портативні електрокардіографи та експрес-тести на виявлення інфаркту міокарду.

У Дніпровському, Васильківському, Новомосковському, П’ятихатському районних ЦНАПах і в Покровському міському ЦНАПі запровадили систему електронної черги. До того ж, майже 100 працівників ЦНАПів пройшли тренінг зі стресостійкості.

Оскільки 2017 рік проголошений для Дніпра роком експорту, ОДА створила Раду з експорту. Працівники Ради налагоджуватимуть зв’язки з  підприємцями, та, таким чином сприятимуть тому, аби Дніпропетровська область вийшла на міжнародний ринок.

Зазначимо, ДніпроОДА запрошує мешканців міста 24 березня  відвідати семінар-практикум стосовно проходження перевірок у сфері охорони праці, зареєструватися можна за номером 770-90-35. А також, долучитися до другого тренінгу, на якому розкажуть про процес декларування доходів, контактний номер 46-41-61.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Вчера товарищ с гордостью показывал мне подготовленный к покраске кузов его будущей новой игрушки – мерседеса 70-х годов. Главным предметом его гордости было то, что кузов в семидесятых на завод...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...