App Store Google Play

Патрульна поліція Дніпра посилено контролює наявність фейкових перепусток через зачинений міст

13.03.2017 13:40
Патрульна поліція Дніпра посилено контролює наявність фейкових перепусток через зачинений міст

Сьогодні, 13 березня, під час прес-конференції у медіа-центрі Zabeba.li голова патрульної поліції Дніпра Володимир Богоніс відзвітував щодо ситуації на дорогах пов'язані з ремонтом Центрального моста та розповів нові правила пересування по місту. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

На час ремонту мостового полотна проїзд транспорту передбачено по половині проїзної частини - по одній смузі в кожному напрямку. Для регулювання швидкісного режиму і напрямку потоку встановлено тимчасові дорожні знаки, сигнальні стовпчики і тимчасові розмітки. 

Володимир Богоніс наголосив, що наразі патрульна поліція посилено контролює несправжні дозволи на перетин зачиненого у зв'язку із реконструкцією Центрального мосту, які були видані департументом міської ради.

"Дніпряни обурились тим, що крім маршруток та машин поліції, швидкої допомоги та вогнеборців, зачиненим для городян мостом пересуваються деякі приватні авто. В свою чергу, патруль ще й помітив неймовірну кількість несправжніх дозволів - відксерені або підроблені. Ми звернулися до мера міста з такою проблемою, Борис Філатов одразу відреагував. Тепер чекаємо офіційного рішення", - розповів Богоніс.

Голова патрульної поліції міста наголосив, що наразі правоохоронці вивчають та аналізують потік машин та громадського транспорту, аби якісно врегулювати рух для комфортного та швидкого пересування містом.

"У майбутньому ми плануємо повідомляти мешканцям міста, де є об’їзні шляхи та яким чином найзручніше рухатися. Також патруль спостерігає, де краще організовувати зупинки громадського транспорту. Там, де будуть створюватися затори, буде стояти регулювальник. Адже наприклад в перший день Кайдацький міст був пустий, а Старий міст стояв. Наступного дня всі зрозуміли, що можна поїхати й Кайдацьким мостом, і сталося все навпаки. Наше завдання врегулювати це питання, і зробити місто комфортним", - наголосив начальник патрульної поліції.

Фахівець також закликав мешканців міста бути уважними на дорогах і заздалегідь вибирати альтернативні маршрути руху, щоб уникнути утворення транспортних заторів.

Зазначимо, Борис Філатов скасував перепустки для проїзду по зачиненому на ремонт мосту.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пройшлися нацгвардійці в Кривому Розі парадним маршом під ворожими прапорами. І знаходяться ті, хто їх захищає: «Ну вони ж - люди військові. Дали наказ - виконують!» Навіть коментуват...
Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...