App Store Google Play

Нещасливий тролейбусний маршрут у Дніпрі замінять іншим

13.03.2017 09:40
Нещасливий тролейбусний маршрут у Дніпрі замінять іншим

У Дніпрі почали підвішувати контактну мережу від Нового мосту до Набережної, аби відновити тролейбусну лінію. Проте тролейбус № 13 поновляти не будуть. Про це розповів заступник міського голови Михайло Лисенко в ефірі програми "Вечірня м'ясорубка" на обласному 51 телеканалі, передає Дніпроград.

"Тролейбусу № 13 у місті не буде ніколи. За його маршрутом ходитиме тролейбус №2. Число 13 мені не до вподоби", - говорить Михайло Лисенко.

За його словами, наразі тривають роботи з встановлення нових розтяжок та опор в районі Червоного Каменю, Парусу, вулиці Павлова.

"В першу чергу плануємо завершити укладання лінії до Панаса Мирного: початок житломасиву Червоний Камінь. До початку нового року новими тролейбусами , можливо, вже зможуть їздити і жителі Парусу. Наразі працюємо над тим, щоб отримати додаткове фінансування на проведення цих робіт", - пояснює заступник міського голови.

Посадовець також повідомив, що для другого тролейбусного маршруту будуть закуплені близько восьми сучасних одиниць транспорту з низькою підлогою та устаткованих кондиціонерами. До того ж, розглядається варіант придбання транспорту на автономному ходу.

"Усе ж таки придбаємо в цьому році одиницю такого транспорту, яку запустимо на житломасив Сокіл. Подивимося, як вона працюватиме, і, чи буде це рентабельно", - зазначив Михайло Лисенко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...