App Store Google Play

Нещасливий тролейбусний маршрут у Дніпрі замінять іншим

13 Березня 09:40
Нещасливий тролейбусний маршрут у Дніпрі замінять іншим

У Дніпрі почали підвішувати контактну мережу від Нового мосту до Набережної, аби відновити тролейбусну лінію. Проте тролейбус № 13 поновляти не будуть. Про це розповів заступник міського голови Михайло Лисенко в ефірі програми "Вечірня м'ясорубка" на обласному 51 телеканалі, передає Дніпроград.

"Тролейбусу № 13 у місті не буде ніколи. За його маршрутом ходитиме тролейбус №2. Число 13 мені не до вподоби", - говорить Михайло Лисенко.

За його словами, наразі тривають роботи з встановлення нових розтяжок та опор в районі Червоного Каменю, Парусу, вулиці Павлова.

"В першу чергу плануємо завершити укладання лінії до Панаса Мирного: початок житломасиву Червоний Камінь. До початку нового року новими тролейбусами , можливо, вже зможуть їздити і жителі Парусу. Наразі працюємо над тим, щоб отримати додаткове фінансування на проведення цих робіт", - пояснює заступник міського голови.

Посадовець також повідомив, що для другого тролейбусного маршруту будуть закуплені близько восьми сучасних одиниць транспорту з низькою підлогою та устаткованих кондиціонерами. До того ж, розглядається варіант придбання транспорту на автономному ходу.

"Усе ж таки придбаємо в цьому році одиницю такого транспорту, яку запустимо на житломасив Сокіл. Подивимося, як вона працюватиме, і, чи буде це рентабельно", - зазначив Михайло Лисенко.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...