App Store Google Play

Нещасливий тролейбусний маршрут у Дніпрі замінять іншим

13.03.2017 09:40
Нещасливий тролейбусний маршрут у Дніпрі замінять іншим

У Дніпрі почали підвішувати контактну мережу від Нового мосту до Набережної, аби відновити тролейбусну лінію. Проте тролейбус № 13 поновляти не будуть. Про це розповів заступник міського голови Михайло Лисенко в ефірі програми "Вечірня м'ясорубка" на обласному 51 телеканалі, передає Дніпроград.

"Тролейбусу № 13 у місті не буде ніколи. За його маршрутом ходитиме тролейбус №2. Число 13 мені не до вподоби", - говорить Михайло Лисенко.

За його словами, наразі тривають роботи з встановлення нових розтяжок та опор в районі Червоного Каменю, Парусу, вулиці Павлова.

"В першу чергу плануємо завершити укладання лінії до Панаса Мирного: початок житломасиву Червоний Камінь. До початку нового року новими тролейбусами , можливо, вже зможуть їздити і жителі Парусу. Наразі працюємо над тим, щоб отримати додаткове фінансування на проведення цих робіт", - пояснює заступник міського голови.

Посадовець також повідомив, що для другого тролейбусного маршруту будуть закуплені близько восьми сучасних одиниць транспорту з низькою підлогою та устаткованих кондиціонерами. До того ж, розглядається варіант придбання транспорту на автономному ходу.

"Усе ж таки придбаємо в цьому році одиницю такого транспорту, яку запустимо на житломасив Сокіл. Подивимося, як вона працюватиме, і, чи буде це рентабельно", - зазначив Михайло Лисенко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....