App Store Google Play

Нещасливий тролейбусний маршрут у Дніпрі замінять іншим

13 Березня 09:40
Нещасливий тролейбусний маршрут у Дніпрі замінять іншим

У Дніпрі почали підвішувати контактну мережу від Нового мосту до Набережної, аби відновити тролейбусну лінію. Проте тролейбус № 13 поновляти не будуть. Про це розповів заступник міського голови Михайло Лисенко в ефірі програми "Вечірня м'ясорубка" на обласному 51 телеканалі, передає Дніпроград.

"Тролейбусу № 13 у місті не буде ніколи. За його маршрутом ходитиме тролейбус №2. Число 13 мені не до вподоби", - говорить Михайло Лисенко.

За його словами, наразі тривають роботи з встановлення нових розтяжок та опор в районі Червоного Каменю, Парусу, вулиці Павлова.

"В першу чергу плануємо завершити укладання лінії до Панаса Мирного: початок житломасиву Червоний Камінь. До початку нового року новими тролейбусами , можливо, вже зможуть їздити і жителі Парусу. Наразі працюємо над тим, щоб отримати додаткове фінансування на проведення цих робіт", - пояснює заступник міського голови.

Посадовець також повідомив, що для другого тролейбусного маршруту будуть закуплені близько восьми сучасних одиниць транспорту з низькою підлогою та устаткованих кондиціонерами. До того ж, розглядається варіант придбання транспорту на автономному ходу.

"Усе ж таки придбаємо в цьому році одиницю такого транспорту, яку запустимо на житломасив Сокіл. Подивимося, як вона працюватиме, і, чи буде це рентабельно", - зазначив Михайло Лисенко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...