App Store Google Play

Тарас Тополя у Дніпрі розповів чи вірить у майбутнє країни

12 Березня 21:00
Тарас Тополя у Дніпрі розповів чи вірить у майбутнє країни

Сьогодні, 12 березня, у Дніпрі у кінотеатрі "Мультіплекс" відбулася творча зустріч лідера гурту "Антитіла" Тараса Тополі із мешканцями міста. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Про захоплення музикою, майбутнє країни, перспективи молоді, про колег по сцені, волонтерську та громадську діяльність, а також про життя музикантів гурту та великий всеукраїнський тур на підтримку нового альбому «Сонце» під час зустрічі зі шанувальниками розповів Тарас Тополя.

«Майбутнє у нашої країни точно є. Треба час, щоб пройшли зміни. Нам треба навчитися об’єднуватися не проти чогось, а заради чогось. Ми ще нікуди не прийшли, бо наш шлях тільки починається. Ми мали умовну Незалежність протягом 25 років, але тільки зараз країна нарешті стає самостійною, українці стають народом. Можливо, навіть не ми, а наші діти зможуть побудувати нову державу. Я власним прикладом показую, що в України є майбутнє, бо я залишаюся жити і працювати тут», - розповів Тополя.

Гурт "Антитіла" також займається активною волонтерською діяльністю та підтримує благодійний фонд "Вільні ЮА", який постійно забезпечує військових на сході України необхідними речами, тому розмова частково торкалась і цієї теми.

"У такий час просто неможливо залишатися осторонь і займатися якоюсь вузькопрофільною діяльністю. Коли щодня виходиш до людей, то маєш не лише співати для них, надихати, але й бути прикладом. Я публічна людина, впливаю на думку інших і не відриваю себе від тих, поряд з ким живу у цій країні", - наголосив співак.

Вже 18 березня "Антитіла" вкотре завітають до Дніпра із концертом на підтримку нового альбому "Сонце". Зазначимо, із проектом U-Report музиканти планують побувати у 20 містах України зі студентським туром.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...