App Store Google Play

Тарас Тополя у Дніпрі розповів чи вірить у майбутнє країни

12.03.2017 21:00
Тарас Тополя у Дніпрі розповів чи вірить у майбутнє країни

Сьогодні, 12 березня, у Дніпрі у кінотеатрі "Мультіплекс" відбулася творча зустріч лідера гурту "Антитіла" Тараса Тополі із мешканцями міста. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Про захоплення музикою, майбутнє країни, перспективи молоді, про колег по сцені, волонтерську та громадську діяльність, а також про життя музикантів гурту та великий всеукраїнський тур на підтримку нового альбому «Сонце» під час зустрічі зі шанувальниками розповів Тарас Тополя.

«Майбутнє у нашої країни точно є. Треба час, щоб пройшли зміни. Нам треба навчитися об’єднуватися не проти чогось, а заради чогось. Ми ще нікуди не прийшли, бо наш шлях тільки починається. Ми мали умовну Незалежність протягом 25 років, але тільки зараз країна нарешті стає самостійною, українці стають народом. Можливо, навіть не ми, а наші діти зможуть побудувати нову державу. Я власним прикладом показую, що в України є майбутнє, бо я залишаюся жити і працювати тут», - розповів Тополя.

Гурт "Антитіла" також займається активною волонтерською діяльністю та підтримує благодійний фонд "Вільні ЮА", який постійно забезпечує військових на сході України необхідними речами, тому розмова частково торкалась і цієї теми.

"У такий час просто неможливо залишатися осторонь і займатися якоюсь вузькопрофільною діяльністю. Коли щодня виходиш до людей, то маєш не лише співати для них, надихати, але й бути прикладом. Я публічна людина, впливаю на думку інших і не відриваю себе від тих, поряд з ким живу у цій країні", - наголосив співак.

Вже 18 березня "Антитіла" вкотре завітають до Дніпра із концертом на підтримку нового альбому "Сонце". Зазначимо, із проектом U-Report музиканти планують побувати у 20 містах України зі студентським туром.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...