App Store Google Play

Родина Вілкулів відхрещується від "Династії"

10 Березня 15:40
Родина Вілкулів відхрещується від "Династії"

У листопаді 2016 року з'явилось видання "Династія". На вулицях і в підземних переходах Кривого Рогу невідомі стали безкоштовно роздавати громадянам новоявлену газету, в якій фонд «Династія», організований кимось із Вілкулів, обіцяв роздавати людям спеціальні банківські картки. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Обозреватель Криворожский".

На ці картки, при наявності персональних даних, фонд обіцяв малозабезпеченим громадянам пільги на оплату комунальних послуг, знижки в магазинах, і грошові перекази. 

А тепер родина заметушилась і всіляко відхрещується від причетності до благодійного фонду, намагаючись довести своє алібі потенційному електорату. Одночасно в двох її «кишенькових» ЗМІ - інтернет-виданні «Кривбас On-Line» і в газеті «Пульс» з'явилися розлогі, схожі на мовлення адвоката, статті про непричетність сім'ї Вілкул до «Династія» газетної і благодійно-фондовій.

Але і цього Олександру і Юрію Вілкулу здалося мало для очищення власної репутації. У під'їздах криворізьких багатоповерхівок у величезній кількості стали виникати листівки без вказівки юридичних даних замовника, але з цитатами з «Пульсу» і «Кривбас On-Line».

В результаті навіть ті, хто до цьогоне знали ні про вищеназвану газету, ні про фонд при ній, зацікавилися отриманою інформацією, а раз зацікавилися, то і задумалися. При цьому логіка нових читачів «Династії» найчастіше носила звичний народу характер: «Диму без вогню не буває», з усіма наслідками, що випливають з цього твердження висновками.

На сайті Асоціації політичних консультантів України, де був представлений «шедевр» політологів і іміджмейкерів команди Вілкула, роботу по боротьбі з чорним піаром назвали «слабким відображенням мінусовки». Коментарі в фейсбуці виявилися більш жорсткими - «настільки слабка, що сама по собі на мінус тягне».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...