App Store Google Play

Родина Вілкулів відхрещується від "Династії"

10.03.2017 15:40
Родина Вілкулів відхрещується від "Династії"

У листопаді 2016 року з'явилось видання "Династія". На вулицях і в підземних переходах Кривого Рогу невідомі стали безкоштовно роздавати громадянам новоявлену газету, в якій фонд «Династія», організований кимось із Вілкулів, обіцяв роздавати людям спеціальні банківські картки. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Обозреватель Криворожский".

На ці картки, при наявності персональних даних, фонд обіцяв малозабезпеченим громадянам пільги на оплату комунальних послуг, знижки в магазинах, і грошові перекази. 

А тепер родина заметушилась і всіляко відхрещується від причетності до благодійного фонду, намагаючись довести своє алібі потенційному електорату. Одночасно в двох її «кишенькових» ЗМІ - інтернет-виданні «Кривбас On-Line» і в газеті «Пульс» з'явилися розлогі, схожі на мовлення адвоката, статті про непричетність сім'ї Вілкул до «Династія» газетної і благодійно-фондовій.

Але і цього Олександру і Юрію Вілкулу здалося мало для очищення власної репутації. У під'їздах криворізьких багатоповерхівок у величезній кількості стали виникати листівки без вказівки юридичних даних замовника, але з цитатами з «Пульсу» і «Кривбас On-Line».

В результаті навіть ті, хто до цьогоне знали ні про вищеназвану газету, ні про фонд при ній, зацікавилися отриманою інформацією, а раз зацікавилися, то і задумалися. При цьому логіка нових читачів «Династії» найчастіше носила звичний народу характер: «Диму без вогню не буває», з усіма наслідками, що випливають з цього твердження висновками.

На сайті Асоціації політичних консультантів України, де був представлений «шедевр» політологів і іміджмейкерів команди Вілкула, роботу по боротьбі з чорним піаром назвали «слабким відображенням мінусовки». Коментарі в фейсбуці виявилися більш жорсткими - «настільки слабка, що сама по собі на мінус тягне».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....