App Store Google Play

Родина Вілкулів відхрещується від "Династії"

10.03.2017 15:40
Родина Вілкулів відхрещується від "Династії"

У листопаді 2016 року з'явилось видання "Династія". На вулицях і в підземних переходах Кривого Рогу невідомі стали безкоштовно роздавати громадянам новоявлену газету, в якій фонд «Династія», організований кимось із Вілкулів, обіцяв роздавати людям спеціальні банківські картки. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на "Обозреватель Криворожский".

На ці картки, при наявності персональних даних, фонд обіцяв малозабезпеченим громадянам пільги на оплату комунальних послуг, знижки в магазинах, і грошові перекази. 

А тепер родина заметушилась і всіляко відхрещується від причетності до благодійного фонду, намагаючись довести своє алібі потенційному електорату. Одночасно в двох її «кишенькових» ЗМІ - інтернет-виданні «Кривбас On-Line» і в газеті «Пульс» з'явилися розлогі, схожі на мовлення адвоката, статті про непричетність сім'ї Вілкул до «Династія» газетної і благодійно-фондовій.

Але і цього Олександру і Юрію Вілкулу здалося мало для очищення власної репутації. У під'їздах криворізьких багатоповерхівок у величезній кількості стали виникати листівки без вказівки юридичних даних замовника, але з цитатами з «Пульсу» і «Кривбас On-Line».

В результаті навіть ті, хто до цьогоне знали ні про вищеназвану газету, ні про фонд при ній, зацікавилися отриманою інформацією, а раз зацікавилися, то і задумалися. При цьому логіка нових читачів «Династії» найчастіше носила звичний народу характер: «Диму без вогню не буває», з усіма наслідками, що випливають з цього твердження висновками.

На сайті Асоціації політичних консультантів України, де був представлений «шедевр» політологів і іміджмейкерів команди Вілкула, роботу по боротьбі з чорним піаром назвали «слабким відображенням мінусовки». Коментарі в фейсбуці виявилися більш жорсткими - «настільки слабка, що сама по собі на мінус тягне».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...