App Store Google Play

День народження гурт Вертеп відзначив тригодинним концертом з кількома прем’єрами

10.03.2017 21:00
День народження гурт Вертеп відзначив тригодинним концертом з кількома прем’єрами

9 березня, як знають прихильники сучасної української музики в Дніпрі. – день народження не лише в Кобзаря, а й у гурту мандрівних дяків «Вертеп». Останній зібрав друзів і прихильників на звітно-святковий виступ у концерт-холі «Поплавок» обласного центру.

Про це повідомляє кореспондент Дніпроград з місця подій.

Попри певні транспортні проблеми в місті, послухати програму «Нове та краще» та привітати улюблених виконавців зібралася немаленька аудиторія. Більшість – не лише з вітаннями, а і з подарунками.

Але головними дарувальниками цього вечора стали самі музиканти, які подарували понад три години запального «народного року», серед якого одразу шість абсолютно нових композицій (у тому числі на вірші Тараса Шевченка, Сергія Жадана та Андрія Макаревича), а також цілий ряд композицій різними мовами.

Як зазвичай шаленою харизмою заводив зал лідер колективу Тимофій Хом’як, який на початку виконав кілька пісень про події, пов’язані з війною на Сході: волонтерів, добровольців, військового капелана та вимушених переселенців.

"Пісні гурту Вертеп - як пульс сьогодення, вони завжди актуальні сьогодні, як і більшість українських історичних пісень та дум", - так бачить творчість колективу його фронтмен.

Для тих прихильників творчості «Вертепу», які не змогли попасти на святковий концерт, запис першого виконання пісні «Йона» на слова Сергія Жадана. Як засвідчили знавці, це перший за 15 років випадок, коли Хом’як вийшов до мікрофону з гітарою.

}

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...
Колись я вимкну телефон, відкладу всі справи і напишу велику розлогу статтю про два Дніпра...Коментарі під деякими новинами Дніпрограду наполегливо повертають до дійсності: саме це місто менше 10 рокі...