App Store Google Play

День народження гурт Вертеп відзначив тригодинним концертом з кількома прем’єрами

10 Березня 21:00
День народження гурт Вертеп відзначив тригодинним концертом з кількома прем’єрами

9 березня, як знають прихильники сучасної української музики в Дніпрі. – день народження не лише в Кобзаря, а й у гурту мандрівних дяків «Вертеп». Останній зібрав друзів і прихильників на звітно-святковий виступ у концерт-холі «Поплавок» обласного центру.

Про це повідомляє кореспондент Дніпроград з місця подій.

Попри певні транспортні проблеми в місті, послухати програму «Нове та краще» та привітати улюблених виконавців зібралася немаленька аудиторія. Більшість – не лише з вітаннями, а і з подарунками.

Але головними дарувальниками цього вечора стали самі музиканти, які подарували понад три години запального «народного року», серед якого одразу шість абсолютно нових композицій (у тому числі на вірші Тараса Шевченка, Сергія Жадана та Андрія Макаревича), а також цілий ряд композицій різними мовами.

Як зазвичай шаленою харизмою заводив зал лідер колективу Тимофій Хом’як, який на початку виконав кілька пісень про події, пов’язані з війною на Сході: волонтерів, добровольців, військового капелана та вимушених переселенців.

"Пісні гурту Вертеп - як пульс сьогодення, вони завжди актуальні сьогодні, як і більшість українських історичних пісень та дум", - так бачить творчість колективу його фронтмен.

Для тих прихильників творчості «Вертепу», які не змогли попасти на святковий концерт, запис першого виконання пісні «Йона» на слова Сергія Жадана. Як засвідчили знавці, це перший за 15 років випадок, коли Хом’як вийшов до мікрофону з гітарою.

}


Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...