App Store Google Play

День народження гурт Вертеп відзначив тригодинним концертом з кількома прем’єрами

10 Березня 21:00
День народження гурт Вертеп відзначив тригодинним концертом з кількома прем’єрами

9 березня, як знають прихильники сучасної української музики в Дніпрі. – день народження не лише в Кобзаря, а й у гурту мандрівних дяків «Вертеп». Останній зібрав друзів і прихильників на звітно-святковий виступ у концерт-холі «Поплавок» обласного центру.

Про це повідомляє кореспондент Дніпроград з місця подій.

Попри певні транспортні проблеми в місті, послухати програму «Нове та краще» та привітати улюблених виконавців зібралася немаленька аудиторія. Більшість – не лише з вітаннями, а і з подарунками.

Але головними дарувальниками цього вечора стали самі музиканти, які подарували понад три години запального «народного року», серед якого одразу шість абсолютно нових композицій (у тому числі на вірші Тараса Шевченка, Сергія Жадана та Андрія Макаревича), а також цілий ряд композицій різними мовами.

Як зазвичай шаленою харизмою заводив зал лідер колективу Тимофій Хом’як, який на початку виконав кілька пісень про події, пов’язані з війною на Сході: волонтерів, добровольців, військового капелана та вимушених переселенців.

"Пісні гурту Вертеп - як пульс сьогодення, вони завжди актуальні сьогодні, як і більшість українських історичних пісень та дум", - так бачить творчість колективу його фронтмен.

Для тих прихильників творчості «Вертепу», які не змогли попасти на святковий концерт, запис першого виконання пісні «Йона» на слова Сергія Жадана. Як засвідчили знавці, це перший за 15 років випадок, коли Хом’як вийшов до мікрофону з гітарою.

}

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...