App Store Google Play

День народження гурт Вертеп відзначив тригодинним концертом з кількома прем’єрами

10.03.2017 21:00
День народження гурт Вертеп відзначив тригодинним концертом з кількома прем’єрами

9 березня, як знають прихильники сучасної української музики в Дніпрі. – день народження не лише в Кобзаря, а й у гурту мандрівних дяків «Вертеп». Останній зібрав друзів і прихильників на звітно-святковий виступ у концерт-холі «Поплавок» обласного центру.

Про це повідомляє кореспондент Дніпроград з місця подій.

Попри певні транспортні проблеми в місті, послухати програму «Нове та краще» та привітати улюблених виконавців зібралася немаленька аудиторія. Більшість – не лише з вітаннями, а і з подарунками.

Але головними дарувальниками цього вечора стали самі музиканти, які подарували понад три години запального «народного року», серед якого одразу шість абсолютно нових композицій (у тому числі на вірші Тараса Шевченка, Сергія Жадана та Андрія Макаревича), а також цілий ряд композицій різними мовами.

Як зазвичай шаленою харизмою заводив зал лідер колективу Тимофій Хом’як, який на початку виконав кілька пісень про події, пов’язані з війною на Сході: волонтерів, добровольців, військового капелана та вимушених переселенців.

"Пісні гурту Вертеп - як пульс сьогодення, вони завжди актуальні сьогодні, як і більшість українських історичних пісень та дум", - так бачить творчість колективу його фронтмен.

Для тих прихильників творчості «Вертепу», які не змогли попасти на святковий концерт, запис першого виконання пісні «Йона» на слова Сергія Жадана. Як засвідчили знавці, це перший за 15 років випадок, коли Хом’як вийшов до мікрофону з гітарою.

}

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


останні новини

Hoвини ПАРТНЕРІВ

Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....