App Store Google Play

У Дніпрі зафіксували появу риб-чужинців

9 Березня 16:00
У Дніпрі зафіксували появу риб-чужинців

У Дніпрі фіксують появу нових видів риб. Про це сьогодні, під час прес-конференці в ІА "Мост-Дніпро" повідомив іхтіолог, кандидат біологічний наук Роман Новицький, передає Дніпроград з місця подій.

Завдяки рибалкам-аматорам дніпровським іхтіологам вдалося побачити та ідентифікувати кілька нових видів риб, які раніше ніколи не зустрічалися у водоймах регіону. Перш за все це Бичок-ротан, Перкерина Чорноморська та Бичок Кніповичій Кавказький.

"Такі риби спостерігалися раніше лише в Каховському водосховищі, нещодавно вони були знайдені у Дніпровському водосховищі на берегах якого стоїть місто Дніпро. Найчастіше такі риби потрапляють в нові середовища із баластними водами інших суден", - розповів Новицький. 

За словами фахівців, поява нових видів риб не пов'язана з поліпшенням екології та зменшенням забруднення річки. Просто цим видам підійшли нові природні умови.

"Поява нових риб у річці Дніпро означає, що біорізноманіття зростає та екосистема стає більш сталою. Це ніяким чином не пов'язано з покращенням екологічних умов", - зазначив фахівець.

Зазначимо, два, з трьох знайдених нових видів, належать до Червоної Книги України - це Перкерина Чорноморська таКніповичія Кавказька.

В дніпровському басейні налічує 57 видів риб, всього по Україні - 214.

Нагадаємо, в Дніпрі рибалки виловили рідкісного "монстра" - міногу.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Вчера товарищ с гордостью показывал мне подготовленный к покраске кузов его будущей новой игрушки – мерседеса 70-х годов. Главным предметом его гордости было то, что кузов в семидесятых на завод...
Максим Мірошниченко

Зневага

Йшов додому пішки. Якийсь херовий та невдалий день видався. Потім вирішив поїхати у трамваї. Так і швидше і людей поруч буде мало. А в мене ж ще є привілей - УБД. Ця фігня робить мені розкішну насправ...
Водитель-наркоман на нелегальном маршруте. В 10:00 утра.Отвратительней всего в этой ситуации то, что этот маршрут работает уже полтора года. Получил от полиции десятки протоколов, несколько водителей...
Максим Мірошниченко

Нащадки слави Січових Стрільців

Дзвонить пан Юрій Фоменко, каже шо поки одні петлюрівці-дезертири сплять або чубляться в інтернеті, інші петлюрівці саджають на Соборній площі ялівець (можжевєльнік) біля пам'ятного хреста воякам...