App Store Google Play

У Дніпрі зафіксували появу риб-чужинців

09.03.2017 16:00
У Дніпрі зафіксували появу риб-чужинців

У Дніпрі фіксують появу нових видів риб. Про це сьогодні, під час прес-конференці в ІА "Мост-Дніпро" повідомив іхтіолог, кандидат біологічний наук Роман Новицький, передає Дніпроград з місця подій.

Завдяки рибалкам-аматорам дніпровським іхтіологам вдалося побачити та ідентифікувати кілька нових видів риб, які раніше ніколи не зустрічалися у водоймах регіону. Перш за все це Бичок-ротан, Перкерина Чорноморська та Бичок Кніповичій Кавказький.

"Такі риби спостерігалися раніше лише в Каховському водосховищі, нещодавно вони були знайдені у Дніпровському водосховищі на берегах якого стоїть місто Дніпро. Найчастіше такі риби потрапляють в нові середовища із баластними водами інших суден", - розповів Новицький. 

За словами фахівців, поява нових видів риб не пов'язана з поліпшенням екології та зменшенням забруднення річки. Просто цим видам підійшли нові природні умови.

"Поява нових риб у річці Дніпро означає, що біорізноманіття зростає та екосистема стає більш сталою. Це ніяким чином не пов'язано з покращенням екологічних умов", - зазначив фахівець.

Зазначимо, два, з трьох знайдених нових видів, належать до Червоної Книги України - це Перкерина Чорноморська таКніповичія Кавказька.

В дніпровському басейні налічує 57 видів риб, всього по Україні - 214.

Нагадаємо, в Дніпрі рибалки виловили рідкісного "монстра" - міногу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...