App Store Google Play

У Дніпрі зафіксували появу риб-чужинців

9 Березня 16:00
У Дніпрі зафіксували появу риб-чужинців

У Дніпрі фіксують появу нових видів риб. Про це сьогодні, під час прес-конференці в ІА "Мост-Дніпро" повідомив іхтіолог, кандидат біологічний наук Роман Новицький, передає Дніпроград з місця подій.

Завдяки рибалкам-аматорам дніпровським іхтіологам вдалося побачити та ідентифікувати кілька нових видів риб, які раніше ніколи не зустрічалися у водоймах регіону. Перш за все це Бичок-ротан, Перкерина Чорноморська та Бичок Кніповичій Кавказький.

"Такі риби спостерігалися раніше лише в Каховському водосховищі, нещодавно вони були знайдені у Дніпровському водосховищі на берегах якого стоїть місто Дніпро. Найчастіше такі риби потрапляють в нові середовища із баластними водами інших суден", - розповів Новицький. 

За словами фахівців, поява нових видів риб не пов'язана з поліпшенням екології та зменшенням забруднення річки. Просто цим видам підійшли нові природні умови.

"Поява нових риб у річці Дніпро означає, що біорізноманіття зростає та екосистема стає більш сталою. Це ніяким чином не пов'язано з покращенням екологічних умов", - зазначив фахівець.

Зазначимо, два, з трьох знайдених нових видів, належать до Червоної Книги України - це Перкерина Чорноморська таКніповичія Кавказька.

В дніпровському басейні налічує 57 видів риб, всього по Україні - 214.

Нагадаємо, в Дніпрі рибалки виловили рідкісного "монстра" - міногу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...
Максим Мірошниченко

Термінатор з Холодного Яру

Якби ми мали якийсь свій Голівуд, то ми б зняли супермегашпіонську драму про ось цього чоловіка. Юрій Горліс-"Горський". Почав служити в українському війську у 1918-го року, долучившись до антигетьман...
Ледь не щодня, читаючи в стрічці новини про ДТП за участю громадського транспорту, я вкотре впевнююся: корупція вбиває! У середньому щодня в автокатастрофах гинуть 16 людей і близько 90 травмуються. Д...