App Store Google Play

У Дніпрі відбувся "Меморіал Івана Прищепи" із дзюдо: золото отримали дніпровські борці

9 Березня 10:40
У Дніпрі відбувся "Меморіал Івана Прищепи" із дзюдо: золото отримали дніпровські борці

Четвертого березня у Дніпрі на спортивній арені  «OLIMPIA+» пройшов XXIX Всеукраїнський юнацький турнір з дзюдо «Меморіал Івана Прищепи». Золоті медалі турніру вибороли дніпряни Антон Рябошапка і Микита Головко. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 9 канал.

У турнірі взяли участь близько 170 атлетів з регіонів Дніпра,  а також Донецької, Харківської, Полтавської, Кіровоградської та Запорізької областей.

Найбільш успішною командою стала збірна Запоріжжя. Хлопці з цього міста виграли п’ять золотих медалей з дев’яти можливих.

Проте Дніпро також зарекомендувало себе гідно. Золото отримали дніпряни Микита Головко та Антон Рябошапка. Останній отримав приз “За волю до перемоги”.

"Змагання проходять вже в 29-й раз. Звісно, хотілось би бачити більше учасників, але, я думаю, що в наступному році, коли буде ювілейний турнір, їх кількість збільшиться. Ми хочемо запросити наших друзів з-за кордону, які обов'язково приїдуть", - говорить президент Федераціїї Дзюдо Дніпра Михайло Кошляк.

За словами заступника голови облдержадміністрації Каміля Примакова, турнір був організований на найвищому рівні. Заступник зазначив, що дзюдо для Дніпровського регіону є одним з пріоритетних видів спорту.

Привітання від мера Дніпра Бориса Філатова передав директор департаменту гуманітарної політики міськради Геннадій Глядчишин. Він також додав, що Федерація Дзюдо Дніпра на сьогодні є однією з найуспішніших в області з розвитку та розбудови свого виду спорту.

«У цьому турнірі беруть участь ті учасники, які вже пройшли через ряд змагань. Тобто, прослідковується чітко вибудована система підготовки великих спортсменів з самого малечку», - зазначив директор.

Зворушена вдова Івана Прищепи Марія від щирого серця подякувала усім, хто всі ці роки зберігає пам’ять про її загиблого чоловіка, наголосивши: окрім того, що він був Тренером-Професіоналом з великої літери, Іван залишив по собі згадку ще й як талановитий педагог-вихователь.

«Іван Прищепа – родоначальник дзюдо Дніпропетровської області, він виховав цілу плеяду людей, які дали продовження дзюдо в нашому регіоні», - зазначив президент ФДДО Михайло Кошляк.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...