App Store Google Play

В Кривому Розі безпритульні пси нападають на перехожих, проте влада не реагує

09.03.2017 09:20
В Кривому Розі безпритульні пси нападають на перехожих, проте влада не реагує

П'ятого березня у Кривому Розі посеред вулиці на молоду матір напала зграя безпритульних псів. Із рваним ранами ніг потерпіла потрапила в лікарню, але навіть після нападу зграя досі розгулює поміж багатоповерхівок. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ТСН.

Близько опівдня з власного будинку постраждала Олена разом з чоловіком та маленькою донечкою вийшли на прогулянку. Чоловік повіз дитину у візочку у сусідній двір, Олена ж тим часом пішла до магазину. По дорозі на неї напали собаки.

"Вони почали нападати з різних сторін. Дві собаки схопили мене за ноги, а третя накинулася на спину", - зазначає жінка.

Її урятував випадковий перехожий, коли оскаженілі тварини вже майже повалили Олену на землю. Хлопець їх відігнав, налякавши каменем.

Тепер жінка вимушена щодня ходити до лікарні на перев'язки, та, робити сироватки проти сказу.

Як повідомляє лікар-травматолог Криворізької лікарні №1 Олег Латанський, потерпілій довелося ушити рвану рану на нозі. До того ж, зафіксовано укуси нижніх кінцівок, гомілки та стегон. На спині постраждалої - гематоми від нападу.

За словами мишканців міста, навіть після такого гучного інциденту, пси донині розгулюють вулицями міста. Комунальники лише розводять руками: у місті майже десять тисяч безпритульних тварин, а забирати їх з вулиці немає куди. 

"Рішення про виділення коштів на будівництво притулку не було. Воно не підтримано депутатами", - пояснює заступник міського голови Кривого Рогу Олександр Катриченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...