App Store Google Play

В Кривому Розі безпритульні пси нападають на перехожих, проте влада не реагує

09.03.2017 09:20
В Кривому Розі безпритульні пси нападають на перехожих, проте влада не реагує

П'ятого березня у Кривому Розі посеред вулиці на молоду матір напала зграя безпритульних псів. Із рваним ранами ніг потерпіла потрапила в лікарню, але навіть після нападу зграя досі розгулює поміж багатоповерхівок. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на ТСН.

Близько опівдня з власного будинку постраждала Олена разом з чоловіком та маленькою донечкою вийшли на прогулянку. Чоловік повіз дитину у візочку у сусідній двір, Олена ж тим часом пішла до магазину. По дорозі на неї напали собаки.

"Вони почали нападати з різних сторін. Дві собаки схопили мене за ноги, а третя накинулася на спину", - зазначає жінка.

Її урятував випадковий перехожий, коли оскаженілі тварини вже майже повалили Олену на землю. Хлопець їх відігнав, налякавши каменем.

Тепер жінка вимушена щодня ходити до лікарні на перев'язки, та, робити сироватки проти сказу.

Як повідомляє лікар-травматолог Криворізької лікарні №1 Олег Латанський, потерпілій довелося ушити рвану рану на нозі. До того ж, зафіксовано укуси нижніх кінцівок, гомілки та стегон. На спині постраждалої - гематоми від нападу.

За словами мишканців міста, навіть після такого гучного інциденту, пси донині розгулюють вулицями міста. Комунальники лише розводять руками: у місті майже десять тисяч безпритульних тварин, а забирати їх з вулиці немає куди. 

"Рішення про виділення коштів на будівництво притулку не було. Воно не підтримано депутатами", - пояснює заступник міського голови Кривого Рогу Олександр Катриченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...