App Store Google Play

Дніпряни декламували вірші Шевченка просто неба

09.03.2017 11:40
Дніпряни декламували вірші Шевченка просто неба

Сьогодні, 9 березня, біля пам’ятника молодому Тарасу Шевченку відбувся поетичний марафон «Здається –  кращого немає нічого в Бога, як Дніпро та наша славная країна…» з нагоди 203-ї річниці від дня народження Кобзаря. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Учні загальноосвітніх шкіл, вихованці творчих і молодіжних центрів, студенти обласного театрально-художнього коледжу, представники Молодіжної ради Дніпра, народні артисти України, артисти Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка, багато з яких є  учасниками та переможцями Всеукраїнських та міських літературних оглядів, конкурсів і олімпіад, лауреатів читецьких конкурсів декламували поезії Тараса Шевченка.

«Кожен з бажаючих зміг на все місто прочитати свій улюблений вірш Кобзаря, безпосередньо біля пам’ятника великому поету. Ми приємно здивовані, що до такої ініціативи долучилися і школярі, і представники влади, і звичайні мешканці міста», - розповів один з організаторів заходу.

У поетичному марафоні взяли участь близько ста осіб. Читці – декламатори через поетичні рядки великого поета донесли силу слова, що пробуджує національну свідомість.

«Мені однаково, чи буде, той син молитися, чи ні...Та не однаково мені, як Україну злії люди, присплять, лукаві, і в огні, її, окраденую, збудять... Ох, не однаково мені», - із слізьми на очах задекламував рядки поезії народний артист України Михайло Чернявський.

Один з учасників заходу - школяр Владислав наголосив, що дніпряни мають частіше влаштовувати подібні акції аби увіковічити пам’ять справжнього патріота і героя країни – Тараса Шевченка.

«У поезії українських митців образ Тараса Шевченка є символом української державності, української нації, національної єдності українців, символом поступу до внутрішньої свободи, чесності, правди, самовираження, символом, що надихає жити, боротися, кохати - як вічна святиня, як уособлення найвищого розуму і непізнаного духу, як невмируща душа і пам'ять української нації», - наголосив учасник заходу Владислав.

Під час заходу під акомпанемент дитячого колективу бандуристів пролунали слова з поезії «Тарасове слово», яке зачепило своєю чуттєвістю кожного присутнього.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...