App Store Google Play

Реабілітаційний центр для учасників АТО у Дніпрі прийняв вже близько 1,2 тисячі бійців

07.03.2017 19:30
Реабілітаційний центр для учасників АТО у Дніпрі прийняв вже близько 1,2 тисячі бійців

Реабілітація, як у Європі. Від безкоштовних ліків до занять у басейні. Цьогоріч реабілітаційний центр для учасників АТО, організований командою ДніпроОДА, прийняв вже 160 бійців. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Перший в області реабілітаційний центр для учасників АТО відкрили у грудні 2015-го. Орієнтувались на кращі європейські практики, індивідуальний підхід до кожного, – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – У реабілітаційному центрі вже побували близько 1200 бійців».

Нині у центрі проходять реабілітацію 39 бійців. Серед них й боєць з позивним «Кобра». У запеклих боях чоловік отримав важкі травми кінцівок, пережив кілька операцій. Руки не згинались.

«Допомогли у реабілітаційному центрі. Дотримувався усіх рекомендацій лікарів, бо дуже хотів одужати. Тепер можу рухати руками. Незабаром знову в АТО, – каже військовий. – Улюблена вправа – заняття з м’ячиком. Дав йому позивний «Шрек».

У реабілітаційному центрі багато нових методик, розповідає завідуюча Олена Привал.

«Нові підходи у фізіотерапії, басейн, кінотерапія, арт-терапія, групові заняття з психологом», – каже медик.

У центрі реабілітують й спортивними турнірами.

«Шахи, шашки, настільний футбол. Ми тут не сумуємо. Граємо, перемагаємо, отримуємо грамоти. Взагалі тут гарне ставлення до бійців. Почуваюсь, як у дитячому садку», – розповів боєць Анатолій Гурський.

Курс реабілітації у центрі – 18 днів. Пройти реабілітацію можуть усі демобілізовані. Це безкоштовно. За направленням потрібно звернутися до сімейного лікаря або безпосередньо до центру за адресою: Дніпро, пл. Соборна, 14.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...