App Store Google Play

Нові громади та ремонт доріг: підсумки тижня від ДніпроОДА

07.03.2017 09:20
Нові громади та ремонт доріг: підсумки тижня від ДніпроОДА

Нові громади, ОСББ та буккросинги, ремонт доріг, другий Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народженні в АТО» та нова рубрика на сайті ДніпроОДА, що допоможе вдосконалити англійську. Про головні події останнього тижня розповів заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Юрченко під час щотижневого публічного звіту, передає Дніпроград.

На Дніпропетровщині створено ще одну об’єднану територіальну громаду – Межівську. Вона стала 35-ю. Тепер матиме прямі зв’язки з держбюджетом та самостійність у розпорядженні коштами. Загалом, в області планується створити майже 90 громад.

На Дніпропетровщині стартували перевірки доріг, відремонтованих у 2016-му. Їх 156. Неякісний ремонт підрядники перероблятимуть власним коштом, наголосив Володимир Юрченко.

«Нині спеціальна комісія побувала у Кам’янському та Кривому Розі. В останньому на одній з доріг зафіксували недолік. Підрядник його визнав та вже усунув», – сказав він.

Цьогоріч на Дніпропетровщині планують відремонтувати близько 200 доріг.

«Минулого тижня оголошені перші тендери на ремонт доріг. Торги проходять на 31 дорогу», – зазначив Володимир Юрченко.

З початку року на Дніпропетровщині створено 25 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Загалом їх в області вже 2 тисячі 635.

Під час останньої робочої поїздки на Дніпропетровщину, Президент України Петро Порошенко запросив команду Валентина Резніченка створити в Києві Музей АТО.

«За його словами, такого Музею АТО, як у нас в області, немає ні в Києві, ні в Україні. У столиці має бути місце пам’яті, яке розповідатиме всю правду про події на сході України. Сюди запрошуватимуть очільників інших країн та представників іноземних делегацій», – розповів Володимир Юрченко.

ДніпроОДА організовує другий Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО». Він пройде у травні. Нині вже є десять заявок на участь. Відбір триває.

На Дніпропетровщині побільшало буккросингів. Ще одна бібліотека з’явилась у 46-й школі обласного центру. Наповнити полиці новенькими книжками допомогла ДніпроОДА. Подарувала дві сотні томів.

Цьогорічна зима видалася сприятливою для озимих культур. Аграрії отримали високий показник сходів – понад 97%. Тепер рослини будуть підживлювати.

«Також аграрії регіону завершують підготовку до весняно-польових робіт. В кінці березня – на початку квітня техніка вийде на поля. Аграрії планують засіяти більше 1,8 мільйона гектара полів», – сказав Володимир Юрченко.

На сайті ДніпроОДА нова рубрика. Вона допоможе вдосконалити англійську, поповнити словниковий запас. Нові уроки – щовівторка та щочетверга. Перші два – вже у доступі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...