App Store Google Play

Трагедія моста на Шулявці могла повторитися в Дніпрі, аби не наша вчасна реакція, - Філатов

05.03.2017 09:00
Трагедія моста на Шулявці могла повторитися в Дніпрі, аби не наша вчасна реакція, - Філатов

Вчора, 4 березня, міський голова Борис Філатов заявив, що Центральний міст у Дніпрі знаходиться не в ліпшому стані ніж Шулявський міст у Києві, який нещодавно обвалився. Про це очільник повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Мер Дніпра наголосив, що незадовільний стан дорожньо-транспортної інфраструктури відрізняє не тільки Київ, а й всю країну.

"У Дніпрі, на відміну від тих самих київських колег, ми просто встигли зробити обстеження всіх міських мостів і шляхопроводів. По кожному з них отримали експертний висновок. Вивчивши отримані дані, ми жахнулися і прийняли рішення, які інфраструктурні об'єкти ремонтуємо в першу чергу в цьому році. А які залишаємо на наступні часові періоди", - розповів мер.

Філатов зізнався, що Новий міст мало чим відрізняється від стану Шулявського моста, та розповів подробиці проектної роботи.

"Мостовики останні 10 років бігали навколо моста і хапалися за серце. Але їх ніхто не почув. Крім нас. Нарешті справа зрушила з мертвої точки. На нас чекає: ремонт сімдесяти трьох балок (з них шість будуть посилені полімерним волокном, а решта методом торкретування), три балки будуть демонтовані і замінені повністю; ми проведемо роботи по зміцненню підмитих опор моста в його підводній частини. Також замінимо бетонне поручневе огородження, яке вже розсипаєтья, на металеве і розширимо по обидва боки тротуарні частини з пристроєм велодоріжок", - розповів мер.

За словами Філатова, також передбачається установка розділового бруса між зустрічними смугами руху та бруса, який відокремлюватиме пішохідну зону від проїжджої частини. Деформаційні шви, через які завжди виникали проблеми з покриттям, будуть замінені на сучасні. Все зовнішнє освітлення на мосту буде замінено на led-лампами.

Зазначимо, наступного року міська рада планує відремонтувати Південний міст і переїзд на вулиці Михайла Грушевського.

Нагадаємо, вже відомий графік перекриття моста під час його ремонту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...
Ось надумав ділитися зі своїми френдами та читачами інформацією щодо деяких особливостей контактної мережі дніпровського електротранспорту. На перший погляд ця тема здається нудною та нецікавою. Але н...