App Store Google Play

Трагедія моста на Шулявці могла повторитися в Дніпрі, аби не наша вчасна реакція, - Філатов

05.03.2017 09:00
Трагедія моста на Шулявці могла повторитися в Дніпрі, аби не наша вчасна реакція, - Філатов

Вчора, 4 березня, міський голова Борис Філатов заявив, що Центральний міст у Дніпрі знаходиться не в ліпшому стані ніж Шулявський міст у Києві, який нещодавно обвалився. Про це очільник повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Мер Дніпра наголосив, що незадовільний стан дорожньо-транспортної інфраструктури відрізняє не тільки Київ, а й всю країну.

"У Дніпрі, на відміну від тих самих київських колег, ми просто встигли зробити обстеження всіх міських мостів і шляхопроводів. По кожному з них отримали експертний висновок. Вивчивши отримані дані, ми жахнулися і прийняли рішення, які інфраструктурні об'єкти ремонтуємо в першу чергу в цьому році. А які залишаємо на наступні часові періоди", - розповів мер.

Філатов зізнався, що Новий міст мало чим відрізняється від стану Шулявського моста, та розповів подробиці проектної роботи.

"Мостовики останні 10 років бігали навколо моста і хапалися за серце. Але їх ніхто не почув. Крім нас. Нарешті справа зрушила з мертвої точки. На нас чекає: ремонт сімдесяти трьох балок (з них шість будуть посилені полімерним волокном, а решта методом торкретування), три балки будуть демонтовані і замінені повністю; ми проведемо роботи по зміцненню підмитих опор моста в його підводній частини. Також замінимо бетонне поручневе огородження, яке вже розсипаєтья, на металеве і розширимо по обидва боки тротуарні частини з пристроєм велодоріжок", - розповів мер.

За словами Філатова, також передбачається установка розділового бруса між зустрічними смугами руху та бруса, який відокремлюватиме пішохідну зону від проїжджої частини. Деформаційні шви, через які завжди виникали проблеми з покриттям, будуть замінені на сучасні. Все зовнішнє освітлення на мосту буде замінено на led-лампами.

Зазначимо, наступного року міська рада планує відремонтувати Південний міст і переїзд на вулиці Михайла Грушевського.

Нагадаємо, вже відомий графік перекриття моста під час його ремонту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...