App Store Google Play

Денисенко закликав враховувати баланс втрат від блокади в умовах війни

4 Березня 15:00
Денисенко закликав враховувати баланс втрат від блокади в умовах війни

Народний депутат України Андрій Денисенко відреагував на заяви урядовців з приводу фінансових втрат від недоотриманих податків, з підприємств Донецької та Луганської областей, яких зазнає Україна внаслідок продовження блокади ОРДЛО.

За підрахунками уряду, український бюджет втратить близько 32 мільярдів гривень податків, що завдасть величезного удару по економіці країни.

Денисенко на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук запропонував можновладцям і суспільству розглядати цю проблему під дещо іншим кутом.

Народний депутат закликав оцінювати ефективність дій як блокадників, так і уряду з огляду на умови війни - з точки зору балансу втрат України і втрат ворога.

Депутат Верховної Ради наголосив, що насамперед слід рахувати фінансові втрати, яких блокада завдає кремлівським окупантам та їх посіпакам. За словами нардепа, на війні головне - яких втрат ти завдаєш ворогу, наближуючи крах російської імперії.

"Це війна і треба розуміти баланс втрат. Як людських, так і матеріальних. Врешті, перемагає не той, хто не несе втрат, а той, хто завдає ворогові більших. Бажано - несумісних з життям Імперії", - наголосив Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Селище офіціно перетворюється в мікрорайон міста Дніпро.Історія селища починаєя в часи Другої світової віни. Повітряні сили німецької армії будують тут летовише і інфраструктуру навколо нього - метале...
Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...