App Store Google Play

Денисенко закликав враховувати баланс втрат від блокади в умовах війни

04.03.2017 15:00
Денисенко закликав враховувати баланс втрат від блокади в умовах війни

Народний депутат України Андрій Денисенко відреагував на заяви урядовців з приводу фінансових втрат від недоотриманих податків, з підприємств Донецької та Луганської областей, яких зазнає Україна внаслідок продовження блокади ОРДЛО.

За підрахунками уряду, український бюджет втратить близько 32 мільярдів гривень податків, що завдасть величезного удару по економіці країни.

Денисенко на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук запропонував можновладцям і суспільству розглядати цю проблему під дещо іншим кутом.

Народний депутат закликав оцінювати ефективність дій як блокадників, так і уряду з огляду на умови війни - з точки зору балансу втрат України і втрат ворога.

Депутат Верховної Ради наголосив, що насамперед слід рахувати фінансові втрати, яких блокада завдає кремлівським окупантам та їх посіпакам. За словами нардепа, на війні головне - яких втрат ти завдаєш ворогу, наближуючи крах російської імперії.

"Це війна і треба розуміти баланс втрат. Як людських, так і матеріальних. Врешті, перемагає не той, хто не несе втрат, а той, хто завдає ворогові більших. Бажано - несумісних з життям Імперії", - наголосив Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Максим Мірошниченко

Як нам оздоровити суспільство

Лише активне долучення громадських кіл до життя міста чи держави несе у собі якісь перспективи. Інакше ми приречені на культики капищних жерців, дворових месій чи міських господарників. Бо їх піар-ход...
Останнім часом все більше знецінюється результат вищої освіти в Україні. Після школи абітурієнти складають ЗНО і вступають до вишів, не тому, що бачать себе в тій чи іншій професії, а тому що “т...
Антон МОРОЗ

Fiat justitia et pereat mundus

Ніщо так не загартовує людину, як українські суди. Ви бували колись в українському суді? Чи відчували ви праведні страждання від очікування чергового засідання? Якщо ні, то ви - щаслива людина. Або ж...
Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...