App Store Google Play

Денисенко закликав враховувати баланс втрат від блокади в умовах війни

04.03.2017 15:00
Денисенко закликав враховувати баланс втрат від блокади в умовах війни

Народний депутат України Андрій Денисенко відреагував на заяви урядовців з приводу фінансових втрат від недоотриманих податків, з підприємств Донецької та Луганської областей, яких зазнає Україна внаслідок продовження блокади ОРДЛО.

За підрахунками уряду, український бюджет втратить близько 32 мільярдів гривень податків, що завдасть величезного удару по економіці країни.

Денисенко на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук запропонував можновладцям і суспільству розглядати цю проблему під дещо іншим кутом.

Народний депутат закликав оцінювати ефективність дій як блокадників, так і уряду з огляду на умови війни - з точки зору балансу втрат України і втрат ворога.

Депутат Верховної Ради наголосив, що насамперед слід рахувати фінансові втрати, яких блокада завдає кремлівським окупантам та їх посіпакам. За словами нардепа, на війні головне - яких втрат ти завдаєш ворогу, наближуючи крах російської імперії.

"Це війна і треба розуміти баланс втрат. Як людських, так і матеріальних. Врешті, перемагає не той, хто не несе втрат, а той, хто завдає ворогові більших. Бажано - несумісних з життям Імперії", - наголосив Андрій Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...
Анастасія ГОРЯЧА

І знову про мову

Неможливо не помітити значні зміни у поширенні української мови хоча б у Дніпрі. У місті, де більшість людей звикла говорити російською. Хоча й назвати російською мову дніпрян досить важко, це скоріш...