App Store Google Play

Вже завтра у Дніпрі відбудеться Національний фінал змагань з усного рахування за підтримки Естонської республіки

3 Березня 17:40
Вже завтра у Дніпрі відбудеться Національний фінал змагань з усного рахування за підтримки Естонської республіки

Сьогодні на прес-конференції у Білій Залі міської ради відбулася зустріч заступника міського голови Олександра Шикуленко з Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні Ґертом Антсу. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Для нас такі зустрічі дуже важливі. Розробляючи нові проекти для Дніпра, ми намагаємося спиратися на досвід тих країн пострадянського простору, які досягли значного розвитку. Естонія та Україна має дуже багато спільного. Історія наших країн схожа, зокрема, за процесом становлення незалежності, до того ж, обидві країни приділяють дуже велику увагу розвитку освітньої сфери, нам обом вдалося зберегти наші національні культури, незважаючи на репресивний режим в минулому. Саме тому досвід Естонії для нас – безцінний, і, ми намагаємося брати приклад з такої на сьогодні вже сильної республіки», - говорить заступник міського голови.

За круглим столом переговорів Ґерт Антсу та Олександр Шикуленко обговорили культурний та економічний розвиток Дніпра, порівняли системи освіти в Естонїї та Україні, згадали про декомунізацію в Дніпрі, після чого посол поділився враженнями від побаченого на українських землях.

«Коли я побачив вашу металургічну компанію «Інтерпайп», то був глибоко вражений. Такого рівня промисловості немає більше ніде серед країн пострадянського простору. Але я радий бути тут сьогодні ще й тому, що Дніпро для мене – це батьківщина футбольного тренера Олега Протасова», - зазначив посол Естонії.

Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Ґерт Антсу та заступник міського голови Олександр Шикуленко також обговорили вагомість проведення Національного фіналу змагань з усного рахування 2017, який відбудеться вже завтра у Дніпрі.

«Нам дуже лестить, що саме Дніпро було обране містом для проведення такого турніру. Ми пишаємося тим, що наше місто викликає цікавість. Я вважаю, що усний рахунок – це справжня гімнастика мозку, адже, на жаль, на сьогоднішній день незмінним атрибутом наших школярів став калькулятор. Необхідно проводити такі заходи, аби розвивати навички учнів», - сказав заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Зазначимо, 4 березня 2017 року у КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» відбудеться Національний фінал змагань з усного математичного рахування Прангліміне-2017 серед школярів у рамках проекту «Міксіке в Україні».

У 2011 році розпочалася співпраця Міксіке з Україною за підтримки Arengukoostöö Programm (Estonian Development Cooperation) Міністерства закордонних справ Естонії.

Всі заходи в рамках проекту для українських загальноосвітніх навчальних закладів проводяться безкоштовно.Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...
Дмитро Томчук

В ожидании "халявы"

Есть у меня знакомый народный депутат из Днепра. До того, как стать нардепом, он был бизнесменом. Человек небедный. И , как многие люди этого круга, привыкший считать деньги до копейки. Это старая бух...