App Store Google Play

Вже завтра у Дніпрі відбудеться Національний фінал змагань з усного рахування за підтримки Естонської республіки

03.03.2017 17:40
Вже завтра у Дніпрі відбудеться Національний фінал змагань з усного рахування за підтримки Естонської республіки

Сьогодні на прес-конференції у Білій Залі міської ради відбулася зустріч заступника міського голови Олександра Шикуленко з Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні Ґертом Антсу. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Для нас такі зустрічі дуже важливі. Розробляючи нові проекти для Дніпра, ми намагаємося спиратися на досвід тих країн пострадянського простору, які досягли значного розвитку. Естонія та Україна має дуже багато спільного. Історія наших країн схожа, зокрема, за процесом становлення незалежності, до того ж, обидві країни приділяють дуже велику увагу розвитку освітньої сфери, нам обом вдалося зберегти наші національні культури, незважаючи на репресивний режим в минулому. Саме тому досвід Естонії для нас – безцінний, і, ми намагаємося брати приклад з такої на сьогодні вже сильної республіки», - говорить заступник міського голови.

За круглим столом переговорів Ґерт Антсу та Олександр Шикуленко обговорили культурний та економічний розвиток Дніпра, порівняли системи освіти в Естонїї та Україні, згадали про декомунізацію в Дніпрі, після чого посол поділився враженнями від побаченого на українських землях.

«Коли я побачив вашу металургічну компанію «Інтерпайп», то був глибоко вражений. Такого рівня промисловості немає більше ніде серед країн пострадянського простору. Але я радий бути тут сьогодні ще й тому, що Дніпро для мене – це батьківщина футбольного тренера Олега Протасова», - зазначив посол Естонії.

Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні Ґерт Антсу та заступник міського голови Олександр Шикуленко також обговорили вагомість проведення Національного фіналу змагань з усного рахування 2017, який відбудеться вже завтра у Дніпрі.

«Нам дуже лестить, що саме Дніпро було обране містом для проведення такого турніру. Ми пишаємося тим, що наше місто викликає цікавість. Я вважаю, що усний рахунок – це справжня гімнастика мозку, адже, на жаль, на сьогоднішній день незмінним атрибутом наших школярів став калькулятор. Необхідно проводити такі заходи, аби розвивати навички учнів», - сказав заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Зазначимо, 4 березня 2017 року у КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» відбудеться Національний фінал змагань з усного математичного рахування Прангліміне-2017 серед школярів у рамках проекту «Міксіке в Україні».

У 2011 році розпочалася співпраця Міксіке з Україною за підтримки Arengukoostöö Programm (Estonian Development Cooperation) Міністерства закордонних справ Естонії.

Всі заходи в рамках проекту для українських загальноосвітніх навчальних закладів проводяться безкоштовно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...
Все одно всі залишаються при своїй думці чи інтересі, але ж...Ірак, Югославія і її правонаступники, Сьерра-Леона і Ліван, Афганістан і Ліберія, і т.д.Українські військові увесь час незалежності прийма...