App Store Google Play

Вілкул та кілька його підлеглих можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності

03.03.2017 19:30
Вілкул та кілька його підлеглих можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності

Сьогодні, 03 березня, у Криворізькій міськраді був проведений обшук за фактом зловживання службовим становищем та ухиленням від сплати податків з боку представників органів криворізької виконавчої влади (ч.2 ст. 364 та ч.1 ст. 212 КК України). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Правоохоронці зібрали необхідну документацію для здійснення процесуального керівництва в межах кримінального провадження. Наразі триває слідство.

Зазначимо, протягом 2016 року посадовці Криворізької міської ради укладали договори про виконання робіт та надання послуг за бюджетні кошти (на суму більше 200 млн грн), частина яких з метою подальшої реалізації перераховувалась низці фіктивних підприємств, які, в свою чергу, безпідставно формували податковий кредит.

В подальшому здобуті таким чином грошові кошти розподілялись між посадовими особами органів виконавчої влади Криворізької міської ради.

Нагадаємо, вчора Генеральний прокурор Юрій Луценко проголосив підозри щодо міського голови Кривого Рогу Юрія Вілкула та його поплічників.

"В рамках розслідування перевіряється можлива причетність до скоєння розкрадання міського голови Вілкула Ю.Г., його першого заступника Удода Є.Г., заступника Катриченко О.В., інших службових осіб ради та ряду підприємств", - зазначив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...
Підбиваючи підсумки святкування Нового року постає питання, невже тисячі українців ще не знають, що йде війна? Чи вони вирішили, що вона вже закінчилася? Чи це просто недалекість і нерозуміння якої шк...