App Store Google Play

Вілкул та кілька його підлеглих можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності

03.03.2017 19:30
Вілкул та кілька його підлеглих можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності

Сьогодні, 03 березня, у Криворізькій міськраді був проведений обшук за фактом зловживання службовим становищем та ухиленням від сплати податків з боку представників органів криворізької виконавчої влади (ч.2 ст. 364 та ч.1 ст. 212 КК України). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу прокуратури області.

Правоохоронці зібрали необхідну документацію для здійснення процесуального керівництва в межах кримінального провадження. Наразі триває слідство.

Зазначимо, протягом 2016 року посадовці Криворізької міської ради укладали договори про виконання робіт та надання послуг за бюджетні кошти (на суму більше 200 млн грн), частина яких з метою подальшої реалізації перераховувалась низці фіктивних підприємств, які, в свою чергу, безпідставно формували податковий кредит.

В подальшому здобуті таким чином грошові кошти розподілялись між посадовими особами органів виконавчої влади Криворізької міської ради.

Нагадаємо, вчора Генеральний прокурор Юрій Луценко проголосив підозри щодо міського голови Кривого Рогу Юрія Вілкула та його поплічників.

"В рамках розслідування перевіряється можлива причетність до скоєння розкрадання міського голови Вілкула Ю.Г., його першого заступника Удода Є.Г., заступника Катриченко О.В., інших службових осіб ради та ряду підприємств", - зазначив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...