App Store Google Play

Ми готові стати інвесторами для Дніпра, - бельгійський посол Люк Якобс

03.03.2017 18:00
Ми готові стати інвесторами для Дніпра, - бельгійський посол Люк Якобс

Сьогодні, 03 березня, у Білій Залі міськради відбулася зустріч заступника міського голови Олександра Шикуленко з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом. Під час зустрічі обговорили перспективи співпраці Бельгії та України в сфері енергопостачання, розвитку транспортної системи Дніпра та IT- технологій. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Наразі це вже четвертий мій візит до міста. Причиною цьому є бажання налагодити дипломатичні зв’язки між Бельгією та Дніпром. Хочу зазначити, що Донецький регіон (Донбас) для Бельгії - десята провінція. Більше 20 тисяч бельгійців проживали на цих територіях до того часу, поки нас не розділили. І саме тому сьогодні треба використовувати спадщину минулого задля того, щоб побудувати нові відносини», - говорить Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс.

За його словами, саме бельгійські інвестори є першими інвесторами для України. Вже 125 років триває співпраця українського та бельгійського бізнесу. Бельгійські підприємці готові вкладати значні гроші  у розвиток дніпровських проектів.

У результаті переговорів було досягнуто згоди стосовно фінансової підтримки з боку Королівства Бельгія для проектів Дніпра. Посол запевнив, що Бельгія стане не тільки інвестором для Дніпра, але й поділиться власним досвідом у сфері покращення транспортної системи міста та енергозбереження, й, надалі продовжить співпрацю з українськими IT-компаніями.

«Для нас дуже важливий Ваш візит. Адже Дніпро – це та самостійна структура, яка здатна створити стійкі незалежні бізнес-зв’язки. Ми прагнемо співпрацювати з вами у сфері технологій освітлення на вулицях міста, адже вважаємо, що змога контролювати освітлення дасть можливість заощадити міський бюджет. Ми ставимо собі амбіційні цілі: знизити витрати на енергопостачання до 50%, і, дуже розраховуємо на підтримку Бельгії у цій справі. Крім того, ми прагнемо реорганізувати систему КП «Міськсвітло» за найближчі два-три роки, саме тому – шукаємо нові механізми роботи. І ваш досвід для нас просто необхідний», - говорить заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Посол королівства Бельгія Люк Якобс з радістю підтримав пропозиції заступника стосовно майбутньої співпраці.

Саме тому на зустрічі дійшли згоди стосовно візиту представників міської влади на території підприємства з бельгійським капіталом «Шредер» у Тернополі, яке вже понад двадцять років виробляє обладнання для зовнішнього освітлення. Бельгійська сторона зацікавлена не тільки у продажі освітлювального устаткування, а й у повному його обслуговуванні в Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чому ми програємо інформаційну війну країні-агресора? Тому що професійно працюють одиниці, а до рівня пропаганди Росії нам як до Сонця на гвинтокрилі…Без лірикиМене вивів із душевної та професі...
Вихідними пройшов гучний фестиваль блогерів. Подія незвична, проводиться тільки у Дніпрі. Розпіарена, розрекламована - здається не було такої людини в місті, яка не знала, що до нас приїхали блогери....
ФейсБог - це не тільки світила політології, а ще й медицини!- Рік від року адепти і противники (навіть, поважні лікарі) не можуть дійти згоди щодо щеплення - у ХХІ столітті!- Смертність від комаря (ма...
Зайшов нині у воєнторг, - не скажу який, - прикупить підсумок під магазини. Обрав такий, щоб не дуже дорогий і підходящий, підходжу до каси. Хлопці-продавці впізнали мене:- Доброго дня, Наче ж, в...