App Store Google Play

Демонтажі незаконних кіосків - лише верхівка айсберга, - Мороз

03.03.2017 11:40
Демонтажі незаконних кіосків - лише верхівка айсберга, - Мороз

Сьогодні, 3 березня, начальник управління торгівлі департаменту економіки та фінансів міської ради Дніпра Руслан Мороз підбив підсумки боротьби з незаконними МАФами та розповів про ряд труднощів з якими довелося зіштовхнутися протягом року. Про це Мороз повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Руслан Мороз зазначив, що демонтажі скупчень незаконних кіосків, звільнення тротуарів, газонів та парків від МАФів - це все наслідок перемоги над роками напрацьованими корупційними схемами.

"Все, що ви могли спостерігати ззовні було тільки верхівкою айсберга. Чого коштували так звані "ярмарки" у вигляді ларьків. Сьогодні більшість таких кіосків демонтовані або ж їх власники тепер платять за землю. А скільки кіосків не поставлені в місті - ви собі не уявляєте", - розповів фахівець.

Начальник управління торгівлі департаменту економіки та фінансів міськради також зазначив, аби довести свою нібито правоту у встановленні кіосків без документів, деякі підприємці навіть писали заяви до поліції.

"Лише на моє ім'я було заведено більше двадцяти кримінальних справ - певно, з метою зламати, залякати, змусити відступити або влитися в цю корупційну карусель. Адже неабияка частка ринку МАФів належала колишнім і нинішнім представникам силових органів", - підкреслив Мороз.

За словами Руслана Мороза, вже половина поставлених цілей виконана, проте, попри це попереду багато плідної роботи.

"Учасники злочинного ринку борються до останнього. Озброїлися продажною громадськістю і жовтою пресою. Знайшли підтримку в політичних силах, які набито ображені нинішньою владою", - підсумував експерт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...