App Store Google Play

Демонтажі незаконних кіосків - лише верхівка айсберга, - Мороз

03.03.2017 11:40
Демонтажі незаконних кіосків - лише верхівка айсберга, - Мороз

Сьогодні, 3 березня, начальник управління торгівлі департаменту економіки та фінансів міської ради Дніпра Руслан Мороз підбив підсумки боротьби з незаконними МАФами та розповів про ряд труднощів з якими довелося зіштовхнутися протягом року. Про це Мороз повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Руслан Мороз зазначив, що демонтажі скупчень незаконних кіосків, звільнення тротуарів, газонів та парків від МАФів - це все наслідок перемоги над роками напрацьованими корупційними схемами.

"Все, що ви могли спостерігати ззовні було тільки верхівкою айсберга. Чого коштували так звані "ярмарки" у вигляді ларьків. Сьогодні більшість таких кіосків демонтовані або ж їх власники тепер платять за землю. А скільки кіосків не поставлені в місті - ви собі не уявляєте", - розповів фахівець.

Начальник управління торгівлі департаменту економіки та фінансів міськради також зазначив, аби довести свою нібито правоту у встановленні кіосків без документів, деякі підприємці навіть писали заяви до поліції.

"Лише на моє ім'я було заведено більше двадцяти кримінальних справ - певно, з метою зламати, залякати, змусити відступити або влитися в цю корупційну карусель. Адже неабияка частка ринку МАФів належала колишнім і нинішнім представникам силових органів", - підкреслив Мороз.

За словами Руслана Мороза, вже половина поставлених цілей виконана, проте, попри це попереду багато плідної роботи.

"Учасники злочинного ринку борються до останнього. Озброїлися продажною громадськістю і жовтою пресою. Знайшли підтримку в політичних силах, які набито ображені нинішньою владою", - підсумував експерт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...