App Store Google Play

Найкраща в Україні бригада швидкої меддопомоги працює на Дніпропетровщині

02.03.2017 18:40
Найкраща в Україні бригада швидкої меддопомоги працює на Дніпропетровщині

Повернути постраждалому дихання та миттєво доставити його до лікарні, долаючи перепони на дорозі. За такою легендою під час одного з конкурсів Всеукраїнського чемпіонату бригад швидкої працювала команда Дніпропетровщини. Наші медики успішно виконали усі завдання та стали переможцями.

Всеукраїнська першість проходила у Кременці. За перемогу змагалися двадцять бригад швидкої з різних куточків України, а також Польщі та Литви. У кожній команді по три особи – лікар, фельдшер, водій.

Протягом двох днів учасники виконували десять завдань.

«Від тестів та квестів до практичної роботи. Був конкурс на вправність водія. Йому треба було маневрувати на складній ділянці дороги, – розповідає директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф Радій Шевченко. – Медикам потрібно було рятувати людину, яку замело снігом, або нещасного, у якого з ока стирчала палка. Не обійшлось і без серцево-легеневої реанімації».

До чемпіонату команда Дніпропетровщини готувалася півтора місяця, розповідає завідувач навчально-тренувального відділу обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф Олександр Рой.

«Ми не знали, які завдання будуть на чемпіонаті. Просто щодня збирали учасників у неробочий час. Тренували їх працювати у команді, правильно розподіляти обов’язки, прораховувати час на порятунок пацієнтів у тій чи іншій ситуації. Допомагали манекени, які придбала для нас команда Валентина Резніченка», – сказав Олександр Рой.

Підготовка дала результати. Уперше за дев’ятирічну історію чемпіонату, команда Дніпропетровщини посіла перше місце.

«Було важко фізично, але все ж не так непередбачувано, як у житті. Одного разу мені трапився пацієнт, який випав з вікна. Він був у свідомості та відмовлявся їхати до лікарні. На конкурсі ж були манекени, яких вмовляти не доводилось», – посміхається лікар з команди переможців Євген Гроховський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...
Яка перевага у трамвая перед іншим наземним громадським транспортом? Перевага в тім, що трамвай рухається окремою смугою позазагальним транспортним потоком, ну і можливо взимку простіше чистити проїзд...
В мільйонний раз спливає тема доріг у Дніпрі. Не те щоб я хотіла потролити мера, чи вкотре пожалітися. Я навіть не зрадофіл, мені не потрібно вкрутити лампочку у під’їзд чи прибрати гілку з двор...