App Store Google Play

Найкраща в Україні бригада швидкої меддопомоги працює на Дніпропетровщині

02.03.2017 18:40
Найкраща в Україні бригада швидкої меддопомоги працює на Дніпропетровщині

Повернути постраждалому дихання та миттєво доставити його до лікарні, долаючи перепони на дорозі. За такою легендою під час одного з конкурсів Всеукраїнського чемпіонату бригад швидкої працювала команда Дніпропетровщини. Наші медики успішно виконали усі завдання та стали переможцями.

Всеукраїнська першість проходила у Кременці. За перемогу змагалися двадцять бригад швидкої з різних куточків України, а також Польщі та Литви. У кожній команді по три особи – лікар, фельдшер, водій.

Протягом двох днів учасники виконували десять завдань.

«Від тестів та квестів до практичної роботи. Був конкурс на вправність водія. Йому треба було маневрувати на складній ділянці дороги, – розповідає директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф Радій Шевченко. – Медикам потрібно було рятувати людину, яку замело снігом, або нещасного, у якого з ока стирчала палка. Не обійшлось і без серцево-легеневої реанімації».

До чемпіонату команда Дніпропетровщини готувалася півтора місяця, розповідає завідувач навчально-тренувального відділу обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф Олександр Рой.

«Ми не знали, які завдання будуть на чемпіонаті. Просто щодня збирали учасників у неробочий час. Тренували їх працювати у команді, правильно розподіляти обов’язки, прораховувати час на порятунок пацієнтів у тій чи іншій ситуації. Допомагали манекени, які придбала для нас команда Валентина Резніченка», – сказав Олександр Рой.

Підготовка дала результати. Уперше за дев’ятирічну історію чемпіонату, команда Дніпропетровщини посіла перше місце.

«Було важко фізично, але все ж не так непередбачувано, як у житті. Одного разу мені трапився пацієнт, який випав з вікна. Він був у свідомості та відмовлявся їхати до лікарні. На конкурсі ж були манекени, яких вмовляти не доводилось», – посміхається лікар з команди переможців Євген Гроховський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...