App Store Google Play

На Дніпропетровщині побили депутатів фракції УКРОП

2 Березня 13:40
На Дніпропетровщині побили депутатів фракції УКРОП

Сьогодні, 02 березня, на прес-конференції у Zabeba.li постраждалі в наслідок насильницьких дій депутати з фракції УКРОП розповіли про побиття під час чергової сесії Новомосковської міськради. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«Варто зазначити, що після проведення місцевих виборів у 2015 році, сесія міськради Новомосковська ніколи більше не проходила у залі засідань. За півтора роки сесії збори депутатів відбуваються в помешканнях приватних підприємств, які належать одіозному нардепу, колись представнику Партії регіонів, а нині БПП Вадиму Нестеренко, зокрема, в хлібозаводі № 11. Саме тому міський голова Литвищенко та депутати від УКРОПА звернулися до суду, який, в свою чергу, зобов’язав секретаря міськради провести законну сесію. Проте вже рік як це рішення не виконується», - пояснює Ігор Гуртовий, помічник народного депутата Валентина Дідича .

За його словами, Вадим Нестеренко прагне створити метагромаду ,«удільне князівство» на власних територіях, а саме тому на розгляд цієї сесії було висунуто питання про об’єднання громад.

«Жителів, які прийшли на сесію послухати інформацію з даного приводу, просто не пустили. Їх штовхали так названі охоронці, насправді «тітушки». Наших депутатів від фракції УКРОП – Олену Хорольську та Надію Нечту з боями провели у зал засідань під охороною, але коли в приміщенні побачили члена виборчої комісії Олексія Хорольського, одразу повідомили, що у залі знаходиться вибухонебезпечний предмет. Усіх вивели у коридор, в тому числі й наших депутатів, заломивши їм руки та завдавши тілесних пошкоджень», - говорить Ігор Гуртовий.

Як зазначає помічник народного депутата, усе безчинство відбувалося на очах представників правоохоронних органів, які навіть не намагалися виправити ситуацію.

«Нашого Олексія Хорольського виштовхали за залізні двері. Йому заламали руки так, що він був вимушений учора пройти експертизу, за результатами якої були зафіксовані травми рук. Ми звернулися в органи внутрішніх справ  і написали заяву. Ми досягнемо того, щоб були порушені кримінальні справи, і, доведемо діло до логічного завершення», - зазначає Ігор Гуртовий.

«Учорашня ситуація показала, що у Новомосковську відбулася повна узурпація влади. На вибір громадян України усім абсолютно все одно. Ця абсурдна ситуація з виштовхуванням депутатів і члена виборчої комісії з території заводу лише в черговий раз підкреслює той факт, що ніхто і не збирається дотримуватись Закону. Владу мера ніхто не збирається визнавати», - коментує депутат Новомосковської міськради від фракції УКРОП Надія Нечта.

За словами депутата міської ради від фракціїї УКРОП Олени Хорольської, заяви УКРОПівців в правоохоронних органах навіть не розглядаються та не вносяться до реєстру, тому діячі змушені звертатися до суду, який теж не сприяє вирішенню конфліктів.

«Врешті суд зобов'язує правоохоронні органи реєструвати наші заяви, але по два, чи то три місяці справи не роглядаються і гальмуються на усіх рівнях», - додає Олена Хорольська.

Наразі  в судах тривають паралельно два процеси. Перший з них – стосовно відміни рішення першої сесії про призначення секретаря, замів, виконкому, про прийняття регламенту, який дозволяє депутатам проводити сесії на закритих підприємствах. Також триває судовий процес по закритим сесіям, на яких порушуються права громадян та депутатів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...
Максим Мірошниченко

Побачити все на власні очі

21-го листопада я дуже відносно цікавився студентським Майданом. До 30 листопада. І не підтримував дії радикальних груп на Грушевського. Поки сам не вирішив побачити усе на власні очі.Зараз я не підтр...
Ярема ГАЛАЙДА

Уроки Пунічних воєн

Друга Пунічна війна. Ганібал розбив римлян при Требії та Тразименському озері. У цих битвах він вирізав майже 60 000(!!!) римлян та їхніх союзників.А потім нова перемога канфагенян: Канни! За 6 (!!!)...
Тимур Желдак

Про кризу виконавців

Якщо БорисФілатич © як називають його деякі опоненти не стане міським головою вдруге, я точно можу сказати, хто в цьому винен. Я не знаю, це «проіскі врагов» чи звичайне нехлюйство, а...