App Store Google Play

Дніпряни-правопорушники працюватимуть двірниками, - Михайло Лисенко

02.03.2017 14:40
Дніпряни-правопорушники працюватимуть двірниками, - Михайло Лисенко

Сьогодні, 02 березня, на прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро» заступник міського голови Михайло Лисенко розповів про ситуацію з дніпровськими сміттєпроводами та про виправні роботи для мешканців міста, які скоїли адміністративні правопорушення. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

«З першого червня 2017 року з переліку послуг ЖЕКів  буде виключений пункт про обслуговування сміттєпроводів. Усі сміттєпроводи будуть прочищені та заварені. Наразі вже заварено 35%. Це робиться з тих причин, що, по-перше, місцеві сміттєпроводи часто стають осередками пожеж, по-друге, у місті катастрофічно не вистачає двірників. Наразі нам потрібні ще 1400 робітників. Ну і, варто додати, що культурний рівень наших мешканців залишає бажати кращого. В сміттєпроводах знаходимо і цеглу, і борщ, і фанеру, а це, в свою чергу спричиняє проблеми двірникам під час роботи», - говорить заступник міського голови Михайло Лисенко.

За його словами, буде проведена калькуляція сплат, і, з рахунків мешканців будинків автоматично вилучать плату за послугу, яка і наразі складає смішну суму – усього дві гривні з мешканця на місяць.

У Дніпрі зареєстровано близько 60% будинків зі сміттєпроводами. З першого червня будуть проведені капітальні роботи з демонтажу, наразі ж триває підготовка до основного етапу ремонтних робіт.

Як зазначив заступник голови, міськрада не втручатиметься в принципи роботи ОСББ та кооперативних будинків: вони самі вирішуватимуть, чи потрібен їм сміттєпровід.

Оскільки двір будинку – це зона відповідальності кожного мешканця, Михайло Лисенко наголосив, що самі жителі повинні дотримуватися порядку і не смітити на території.

З метою підтримання чистоти в місті, міською владою було прийнято рішення залучити до виправних робіт тих мешканців Дніпра, які скоїли адміністративні правопорушення.

«Щорічно судами виноситься близько тисячі рішень про притягання до виправних робіт осіб-правопорушників. Ми провели переговори з департаментом та Нацполіцією, і, дійшли згоди, що тепер особи, які скоїли адміністративні правопорушення з першого березня вже зможуть «відпрацювати» свої вчинки. Вони займатимуться прибиранням територій на вулицях міста», - пояснює Михайло Лисенко.

За його словами, будуть зроблені спеціальні підрахунки за нормативами, і, залежно від рівня вини особи, буде призначена територія для прибирання, на якій порушник працюватиме певний проміжок часу, доки не спокутує провину.

Зазначимо, міськрада сподівається, що таке покарання покращить ситуацію на дорогах міста: виправні роботи буду застосовані наприклад до водіїв, які на момент поїздки знаходяться в нетверезому стані.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...