App Store Google Play

В Нікополі разом зі снігом зійшли і дороги

1 Березня 11:00
В Нікополі разом зі снігом зійшли і дороги

У Нікополі автомобілісти не можуть безпечно їздити місцевими дорогами: центральний проспект, незважаючи на щорічний ремонт, знову схожий на смугу перешкод. Міська влада обіцяє виправити ситуацію найближчим часом. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 11 Канал.

Ями та глибокі вибоїни не залишають шансу на безпечні поїздки, змушуючи водіїв порушувати правила та виїжджати на зустрічну смугу. Міська влада і підрядники одностайні у причинах недовголіття дорожнього покриття: винні зливовідводи, точніше, їх відсутність. Адже у місті немає жодного зливостоку, воді діватися нікуди, отже асфальт довго не витримує.

"На сьогоднішній день у місті виникла проблема: через відстуність зливовідводів дощова вода тривалий час затримується на поверхні. Відповідно асфальт від цього псується", - говорить міський голова Нікополя Андрій Фісак.

За його словами, проблему зібралися вирішувати кардинально: з обласного бюджету виділили 9,5 мільйонів гривень на ремонт центральної дороги міста із обладнанням зливовідводів. Ще 10 млн грн підуть на ремонт доріг у приватному секторі. Ремонтні роботи будуть проведені цього року.

Крім того, міський голова зазначив, що буде змінено фірму-підрядника, хоча представник фірми, дивлячись на невтішні результати торічної роботи, обіцяє все виправити, як того і вимагає договір із гарантією.

"Ми виконували роботи, у нас є гарантійний термін, отже ми будемо обслуговувати дороги й надалі", - додає представник фірми-підрядника Артур Фтаян.

 Hoвини Join

Погода, Новости, загрузка...
Максим Мірошниченко

Моя країна

Взагалі знаєте, президент моєї країни - це президент закинутої на заднє подвір'я історії країни, яку хочуть розколоти та розвалити. Значній масі населення якої на це начхати. Суди якої виправдовують р...
Анастасія ГОРЯЧА

До людей, як до худоби

Якось Яніка Мерило стрімила з СВ потяга, здається, Київ-Львів... Вона казала про реформи, які таки відбуваються в нашій країні, демонструючи новеньку плазму у люксовому вагоні. Довелось якось і мені п...
Юрій Фоменко

Земля країни Герр

1970 рік. Наше місто розросталось на лівому березі. Вже вийшло за межі Мануйлівки і розбудовувалось у плавнях і на пісках.  З появою нових будівель виникало питання закладки зелених зон. А для зе...
Год назад прошёл тендер на создание концепции развития транспортной сети Днепра и всё мои прогнозы по этому документу сбылись:1) Вероятней всего расчитана она будет на 4-5 лет(как раз под сроки реализ...