App Store Google Play

В Нікополі разом зі снігом зійшли і дороги

01.03.2017 11:00
В Нікополі разом зі снігом зійшли і дороги

У Нікополі автомобілісти не можуть безпечно їздити місцевими дорогами: центральний проспект, незважаючи на щорічний ремонт, знову схожий на смугу перешкод. Міська влада обіцяє виправити ситуацію найближчим часом. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 11 Канал.

Ями та глибокі вибоїни не залишають шансу на безпечні поїздки, змушуючи водіїв порушувати правила та виїжджати на зустрічну смугу. Міська влада і підрядники одностайні у причинах недовголіття дорожнього покриття: винні зливовідводи, точніше, їх відсутність. Адже у місті немає жодного зливостоку, воді діватися нікуди, отже асфальт довго не витримує.

"На сьогоднішній день у місті виникла проблема: через відстуність зливовідводів дощова вода тривалий час затримується на поверхні. Відповідно асфальт від цього псується", - говорить міський голова Нікополя Андрій Фісак.

За його словами, проблему зібралися вирішувати кардинально: з обласного бюджету виділили 9,5 мільйонів гривень на ремонт центральної дороги міста із обладнанням зливовідводів. Ще 10 млн грн підуть на ремонт доріг у приватному секторі. Ремонтні роботи будуть проведені цього року.

Крім того, міський голова зазначив, що буде змінено фірму-підрядника, хоча представник фірми, дивлячись на невтішні результати торічної роботи, обіцяє все виправити, як того і вимагає договір із гарантією.

"Ми виконували роботи, у нас є гарантійний термін, отже ми будемо обслуговувати дороги й надалі", - додає представник фірми-підрядника Артур Фтаян.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...