App Store Google Play

В Нікополі разом зі снігом зійшли і дороги

01.03.2017 11:00
В Нікополі разом зі снігом зійшли і дороги

У Нікополі автомобілісти не можуть безпечно їздити місцевими дорогами: центральний проспект, незважаючи на щорічний ремонт, знову схожий на смугу перешкод. Міська влада обіцяє виправити ситуацію найближчим часом. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 11 Канал.

Ями та глибокі вибоїни не залишають шансу на безпечні поїздки, змушуючи водіїв порушувати правила та виїжджати на зустрічну смугу. Міська влада і підрядники одностайні у причинах недовголіття дорожнього покриття: винні зливовідводи, точніше, їх відсутність. Адже у місті немає жодного зливостоку, воді діватися нікуди, отже асфальт довго не витримує.

"На сьогоднішній день у місті виникла проблема: через відстуність зливовідводів дощова вода тривалий час затримується на поверхні. Відповідно асфальт від цього псується", - говорить міський голова Нікополя Андрій Фісак.

За його словами, проблему зібралися вирішувати кардинально: з обласного бюджету виділили 9,5 мільйонів гривень на ремонт центральної дороги міста із обладнанням зливовідводів. Ще 10 млн грн підуть на ремонт доріг у приватному секторі. Ремонтні роботи будуть проведені цього року.

Крім того, міський голова зазначив, що буде змінено фірму-підрядника, хоча представник фірми, дивлячись на невтішні результати торічної роботи, обіцяє все виправити, як того і вимагає договір із гарантією.

"Ми виконували роботи, у нас є гарантійний термін, отже ми будемо обслуговувати дороги й надалі", - додає представник фірми-підрядника Артур Фтаян.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...