App Store Google Play

У Дніпрі вже вдруге відбудеться Матч зірок Суперліги

1 Березня 16:00
У Дніпрі вже вдруге відбудеться Матч зірок Суперліги

12 березня у дніпровському палаці культури «Шинник» відбудеться Матч зірок Суперліги «Парі-Матч». Наразі вже відома програма заходу. Про це повідомили на прес-конференції у ІА "Мост-Дніпро", передає Дніпроград.

«В нас вже є досвід проведення матчу у 2010 році. Він був визнаний одним з найкращих заходів. Проте наразі ми маємо невелику проблему: в ПК «Шинник» замало місць. Це означає, що ми не зможемо прийняти на заході більше 1,5 тисячі глядачів», - говорить президент БК «Дніпро» Валерій Кондратьєв.

За його словами, Матч зірок Суперліги – це не тільки гра, а й ще й цікава конкурсна програма. Сам захід влаштовує Федерація Баскетболу, а баскетбольний клуб «Дніпро» лише асистує їй в цьому питанні.

«Провести матч такого рангу не просто. Для цього необхідні відповідні комунікації, обладнання, екрани та наявність великої кількості роздягальнь. Такого комплексного облаштування, як у нас, немає більше ніде в Україні. Саме тому Федерацією була обрана наша арена», - пояснює Валерій Кондратьєв.

На гостей заходу чекають різноманітні конкурси, серед яких: конкурс майстерності та слем-данкам, у якому візьмуть участь чемпіони світу по кидкам зверху Іван Ткаченко, Вадим Піддубний, ДіДжей Стефенс та Олександр Тарасенко.

Крім того, можна буде побачити матч між командами Південно-Заходу («Хімік», «Черкаські мальви», «Миколаїв», «Волиньбаскет») та Північно-Сходу («Дніпро», «Будівельник», «Запоріжжя-ZOG»  та ін.). Тренерами Південно-Заходу будуть Віталій Степановський та Вадим Пудзирей, Північно-Заходу – Володимир Коваль та Денис Журавльов.

Стартові п’ятірки конкурсантів будуть обрані вболівальниками шляхом голосування на сайті ФБУ, ще по п’ять учасників оберуться гравцями чемпіонату Суперліги, до відбору долучаться і тренери команд Суперліги.

Спеціальний гість заходу – група «Антитіла».

Придбати білети можна буде вже в найближчі дні у мережі Інтернет.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...