App Store Google Play

У Дніпрі вже вдруге відбудеться Матч зірок Суперліги

01.03.2017 16:00
У Дніпрі вже вдруге відбудеться Матч зірок Суперліги

12 березня у дніпровському палаці культури «Шинник» відбудеться Матч зірок Суперліги «Парі-Матч». Наразі вже відома програма заходу. Про це повідомили на прес-конференції у ІА "Мост-Дніпро", передає Дніпроград.

«В нас вже є досвід проведення матчу у 2010 році. Він був визнаний одним з найкращих заходів. Проте наразі ми маємо невелику проблему: в ПК «Шинник» замало місць. Це означає, що ми не зможемо прийняти на заході більше 1,5 тисячі глядачів», - говорить президент БК «Дніпро» Валерій Кондратьєв.

За його словами, Матч зірок Суперліги – це не тільки гра, а й ще й цікава конкурсна програма. Сам захід влаштовує Федерація Баскетболу, а баскетбольний клуб «Дніпро» лише асистує їй в цьому питанні.

«Провести матч такого рангу не просто. Для цього необхідні відповідні комунікації, обладнання, екрани та наявність великої кількості роздягальнь. Такого комплексного облаштування, як у нас, немає більше ніде в Україні. Саме тому Федерацією була обрана наша арена», - пояснює Валерій Кондратьєв.

На гостей заходу чекають різноманітні конкурси, серед яких: конкурс майстерності та слем-данкам, у якому візьмуть участь чемпіони світу по кидкам зверху Іван Ткаченко, Вадим Піддубний, ДіДжей Стефенс та Олександр Тарасенко.

Крім того, можна буде побачити матч між командами Південно-Заходу («Хімік», «Черкаські мальви», «Миколаїв», «Волиньбаскет») та Північно-Сходу («Дніпро», «Будівельник», «Запоріжжя-ZOG»  та ін.). Тренерами Південно-Заходу будуть Віталій Степановський та Вадим Пудзирей, Північно-Заходу – Володимир Коваль та Денис Журавльов.

Стартові п’ятірки конкурсантів будуть обрані вболівальниками шляхом голосування на сайті ФБУ, ще по п’ять учасників оберуться гравцями чемпіонату Суперліги, до відбору долучаться і тренери команд Суперліги.

Спеціальний гість заходу – група «Антитіла».

Придбати білети можна буде вже в найближчі дні у мережі Інтернет.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

Синьо-жовта УРСР

За майже 30 років своєї юридичної незалежності Україна й досі не може зруйнувати радянський фундамент, на якому вона продовжує свої потуги стати прогресивною державою. Це стосується як і державних апа...
Юрій Фоменко

Йому було 33...

1983 рік. Хто знав тоді на Курганськім автозаводі, яка буде біографія їх чергового автобуса, виїхавшого з конвеєра на подвір’я підприємства? Хто знав? В степах понад Дніпром возив дітей у школу,...
Сьогодні за сприяння обласної ради мала можливість на власні очити побачити життя в місцях, куди навряд чи б попала не по роботі. Разом з кількома колегами навідували Зеленодольську ОТГ. Місто Зе...
Всі 100% совкових свят жодним чином не прив‘язані до народних традицій чи релігійної обрядовості, не мають жодного коріння в Україні.ВСІ 100% совкових свят - є чиста політика, абсолютний прояв б...