App Store Google Play

У Дніпрі підбили підсумки першого етапу проекту бюджету участі

01.03.2017 19:30
У Дніпрі підбили підсумки першого етапу проекту бюджету участі

Сьогодні, 1 березня, у Дніпрі завершилася реєстрація проектних пропозицій до програми бюджету участі. Очільник міста Борис Філатов та в. о. заступника міського голови Яніка Мерило під час брифінгу підбили підсумки першого етапу партиципаторного бюджетування. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Дніпро зібрав майже рекордну для країни кількість ініціатив – 296 проектів. На участь дніпрян у розподіленні бюджетних коштів міста виділено 10 млн. грн. За словами міського голови, ця сума попередня і фінансування можуть збільшити.
  
"Сумуючи усі проекти, містяни внесли пропозиції на суму понад 60 млн. грн. Нас дуже тішить те, що мешканці Дніпра не байдужі і зацікавлені у майбутньому покращенні власного міста», – зазначив очільник Дніпра Борис Філатов.

Більшість проектів дніпряни презентували у сферах комунального господарства, освіти, спорту та культури. Найактивнішими виявилися жінки – вони запропонували 65% усіх зареєстрованих проектів.

"Хочу зауважити, що голосування за проекти розпочнеться 24 квітня, воно буде відкритим, кожний охочий зможе стежити за його перебігом. Автори зможуть рекламувати та заохочувати голосувати містян за свої ідеї", – розповіла Яніка Мерило.

Зазначимо, найбільше заявок надіслали мешканці Соборного та Новокодацького районів. Вік більшості авторів – від 25 до 50 років. Осіб віком до 25 - всього 9%.

Нагадаємо, що обсяг коштів «Бюджету участі» порівну розподілять на реалізацію малих і великих проектів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...