App Store Google Play

У Дніпрі підбили підсумки першого етапу проекту бюджету участі

01.03.2017 19:30
У Дніпрі підбили підсумки першого етапу проекту бюджету участі

Сьогодні, 1 березня, у Дніпрі завершилася реєстрація проектних пропозицій до програми бюджету участі. Очільник міста Борис Філатов та в. о. заступника міського голови Яніка Мерило під час брифінгу підбили підсумки першого етапу партиципаторного бюджетування. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Дніпро зібрав майже рекордну для країни кількість ініціатив – 296 проектів. На участь дніпрян у розподіленні бюджетних коштів міста виділено 10 млн. грн. За словами міського голови, ця сума попередня і фінансування можуть збільшити.
  
"Сумуючи усі проекти, містяни внесли пропозиції на суму понад 60 млн. грн. Нас дуже тішить те, що мешканці Дніпра не байдужі і зацікавлені у майбутньому покращенні власного міста», – зазначив очільник Дніпра Борис Філатов.

Більшість проектів дніпряни презентували у сферах комунального господарства, освіти, спорту та культури. Найактивнішими виявилися жінки – вони запропонували 65% усіх зареєстрованих проектів.

"Хочу зауважити, що голосування за проекти розпочнеться 24 квітня, воно буде відкритим, кожний охочий зможе стежити за його перебігом. Автори зможуть рекламувати та заохочувати голосувати містян за свої ідеї", – розповіла Яніка Мерило.

Зазначимо, найбільше заявок надіслали мешканці Соборного та Новокодацького районів. Вік більшості авторів – від 25 до 50 років. Осіб віком до 25 - всього 9%.

Нагадаємо, що обсяг коштів «Бюджету участі» порівну розподілять на реалізацію малих і великих проектів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...