App Store Google Play

Треба блокувати торгівлю не з окупованими територіями, а з окупантом

1 Березня 18:00
Треба блокувати торгівлю не з окупованими територіями, а з окупантом

Днями Захарченко раптом різко розхотів розблоковувати залізницю і заявив, що у свою чергу влаштує торгову блокаду Україні. І це мало би повернути наших владу і блокадників до реальності.

Бо на практиці слова цієї російської ляльки не означають, що він і його недореспубліка можуть собі дозволити вижити не збуваючи нам своє вугілля.

Погроза блокадою від Захарченка означає отриману із Кремля команду змінити маршрутизацію товаропотоків і що тепер лугандонське вугілля нам намагатимуться продавати за російське.

Тільки заходитиме воно не чорним ходом через Ясинувату, а з парадного - через Білгород-вантажний з осіданням відповідної маржі у Москві.

Так би мовити, за формулою "Ростов плюс, Ротердам мінус".

Звісно, це може бути спроба шантажу Ахметова і решти українських посередників, які позбудуться своїх прибутків, але готовність переспрямувати потоки у рашистів, безумовно, є.

А тепер поясніть, будь ласка, у чому різниця між цим гібридним і чисто російським ростовським чи кузбаським "угольком"? Чи з іншими російськими товарами послугам, які споживаються Україною або йдуть через нашу територію?

Адже фінансування війни проти України, включно з утриманням на довольстві й постачанням зброєю усіх російських маріонеток захарченків, відпусників гіркіних і найманців моторол здійснюється на 99% із бюджету Російської Федерації.

Саме ці "закрома родіни", лише одним із сусіків яких є "бюджет ДНР", поповнює торгівля і взагалі російський бізнес з Україною, саме з них дістають боєкомплект, яким розстрілюють наших солдатів.

І війна в нас не громадянська, і напав на нас не Захарченко, і немає ніяких ОРДЛО, а лише російська окупаційна зона на Донбасі.

І ворог наш не фейкова Новоросія, а цілком справжня Росія.

З якою в нас досі не припинений товарообіг, дипломатичні відносини і навіть діє "великий" договір про дружбу, співробітництво і партнерство.

Очевидно, що саме російський - торговий, інформаційний, політичний, міжнародний, а моментами і воєнний фронт - головний для України у цій війні за наше право на життя.

І від перемог на цьому фронті залежить доля нашої країни, повернення Криму і Донбасу.

Взагалі, давно пора припини удавати, що ми не розрізняємо причину і наслідки.

Давно пора припинити гратися в інфантилізм держави і нації, гібридні мири і гібридні блокади, ховаючись від викликів війни, які нікуди від цього не зникають.

І давно пора почати з того, що зупиняти не торгівлю з окупованими територіями, а торгівлю з окупантом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дана новина попалася на очі випадково – через моніторинг новин по Дніпру. Від Дніпра тут якщо чесно лише аеропорт, але сама новина – просто пісня. В тому сенсі, що є наглядною ілюстрацією...
Ігор КУЛІКОВСЬКИЙ

В одній країні...

В одній країні керівник республіки пішов в замєс з міністром МВС. (опускаючи терміни "псевдо", "помилка", "404")Хтось казав про різність ідеологій і глобальні політичні мотиви. Хтось казав про "руку о...
Максим Мірошниченко

Не лише початок, але й поворот

21 листопада - це не тільки початок Революції Гідності. У цей день у 1920-му році уряд УНР перейшов польський кордон і назавжди втратив територію. 12-тисячне військо та урядовці вірили у те, що продов...
Так заведено, що у дошкільному та шкільному віці дитини батьки вигадують додаткові заняття своєму нащадку і відводять на всілякі секції. Одразу після народження, зазвичай протягом року відбувається ці...