App Store Google Play

Європейська преса зацікавилась радницею-моделлю Філатова

24.02.2017 10:20
Європейська преса зацікавилась радницею-моделлю Філатова

Дніпровською моделлю з обмеженими можливостями та за сумісництвом радницею мера міста Олександрою Кутас зацікавилася європейська преса. В інтерв'ю для відомого польського видання "Noizz" дівчина розповіла, як незважаючи на всі негаразди та випробуваня вона не опустила руки та увійшла у світ моди, передає Дніпроград.

Далі - розповідь Олександри Кутас від першої особи.

У мене немає ніякого жалю

Я прикута до інвалідного візка від народження. Протягом перших декількох тижнів життя я боролася, щоб вижити. За декілька місяців батьки домоглися консультації та допоги у німецьких лікарів, проте вони зазначили, що вже запізно. Я ні про що не жалкую. Якби тоді мені допомогли, я б була зовсім іншою людино.

Початок кар'єри

Моя кар'єра як моделі розпочалася, коли мені було 18 років. Мене помітив один фотограф у кафе. Він запитав мене, чи я не проти з ним попрацювати, я погодилася.

Любов з першого погляду

Я закохалася у фотосесії. Це було кохання з першого погляду. Я відчувала себе дуже комфортно перед камерою. Я відчувала, що я жива. У 2015 році під час Ukrainian Fashion Week ми разом з фотографом Андрієм Саримсаковим представили фотопроект «Розірви свої кайдани», присвячений людям з обмеженими фізичними можливостями, але з безмежною волею і вірою в себе. На показі, що супроводжує цю дію було представлено перше зображення моделі в інвалідному візку. Проект був успішним, і був нагороджений.

Саме тоді мною зацікавилися провідні видання в галузі моди. Сьогодні мені пропонують роботу в Німеччині, Англії та Китаї. Їх інтерес для мене великий сюрприз і велике задоволення. Моя найбільша мрія працювати з професійним журналом "Vogue".

Одна з останніх найголосніших та фантастичних робіт - це проект разом з дизайнером Федором Возіановим. Тоді ми створили новий етап у сфері моди.

Обмежені можливості - це боротьба, яка перетворила мене в успішну людину, яка сильна духом, яка не здається і не ламається. Головне - не ставити собі ніяких обмежень. Ви можете бути ким завгодно. Можливо це не буде легко, але, безумовно, варто того, щоб за нього боротися!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...