App Store Google Play

Європейська преса зацікавилась радницею-моделлю Філатова

24.02.2017 10:20
Європейська преса зацікавилась радницею-моделлю Філатова

Дніпровською моделлю з обмеженими можливостями та за сумісництвом радницею мера міста Олександрою Кутас зацікавилася європейська преса. В інтерв'ю для відомого польського видання "Noizz" дівчина розповіла, як незважаючи на всі негаразди та випробуваня вона не опустила руки та увійшла у світ моди, передає Дніпроград.

Далі - розповідь Олександри Кутас від першої особи.

У мене немає ніякого жалю

Я прикута до інвалідного візка від народження. Протягом перших декількох тижнів життя я боролася, щоб вижити. За декілька місяців батьки домоглися консультації та допоги у німецьких лікарів, проте вони зазначили, що вже запізно. Я ні про що не жалкую. Якби тоді мені допомогли, я б була зовсім іншою людино.

Початок кар'єри

Моя кар'єра як моделі розпочалася, коли мені було 18 років. Мене помітив один фотограф у кафе. Він запитав мене, чи я не проти з ним попрацювати, я погодилася.

Любов з першого погляду

Я закохалася у фотосесії. Це було кохання з першого погляду. Я відчувала себе дуже комфортно перед камерою. Я відчувала, що я жива. У 2015 році під час Ukrainian Fashion Week ми разом з фотографом Андрієм Саримсаковим представили фотопроект «Розірви свої кайдани», присвячений людям з обмеженими фізичними можливостями, але з безмежною волею і вірою в себе. На показі, що супроводжує цю дію було представлено перше зображення моделі в інвалідному візку. Проект був успішним, і був нагороджений.

Саме тоді мною зацікавилися провідні видання в галузі моди. Сьогодні мені пропонують роботу в Німеччині, Англії та Китаї. Їх інтерес для мене великий сюрприз і велике задоволення. Моя найбільша мрія працювати з професійним журналом "Vogue".

Одна з останніх найголосніших та фантастичних робіт - це проект разом з дизайнером Федором Возіановим. Тоді ми створили новий етап у сфері моди.

Обмежені можливості - це боротьба, яка перетворила мене в успішну людину, яка сильна духом, яка не здається і не ламається. Головне - не ставити собі ніяких обмежень. Ви можете бути ким завгодно. Можливо це не буде легко, але, безумовно, варто того, щоб за нього боротися!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...