App Store Google Play

Маркевич розповів, коли розпочався кінець Дніпра

23.02.2017 15:20
Маркевич розповів, коли розпочався кінець Дніпра

Відомий український тренер прокоментував ситуацію, з якої почалася криза у дніпровському клубі. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Дзеркало Тижня.

Маркевич не вірить, що "Дніпро" зможе врятуватися від краху Dynamo.kiev.ua Куратор національних збірних України Мирон Маркевич заявив, що серйозні фінансові проблеми у "Дніпрі" почалися ще в сезоні, коли команда вийшла у фінал Ліги Європи.

"Біда прийшла, коли її ніхто не чекав. Ми вийшли у фінал Ліги Європи, команда на ходу, на слуху у всієї Європи. Нам потрібно було підсилити ще дві-три позиції і ми спокійно могли йти в Лігу чемпіонів. І тут все почалося. Пішов Коноплянка, пішов Калініч. Зарплату перестали виплачувати взагалі. Тоді я зрозумів, що це кінець", - цитує Маркевича "Плюс Спорт".

"За два роки роботи в цьому клубі я так і не зрозумів їх маркетингової та трансферної політики. Ніякої стратегії, ніхто ні за що не відповідає. Все залежить від бажання і рішення тільки однієї людини. Я до сих пір так і не розумію, що це було. Як можна було знищити таку команду, як можна було залізти в такі борги, маючи на руках величезний людський капітал?".

"Майбутнє "Дніпра"? Та з ним буде те ж, що і з "Металістом". А який інший вихід, якщо власнику футбол не цікавий? Що може врятувати команду? Тільки бажання президента. Якщо він погасить всі борги, з клубу знімуть санкції і можна буде відновлювати команду. Я сумніваюся, що інший інвестор захоче брати команду з більш ніж двадцятимільйонними боргами".

Також Мирон Маркевич, який залишив "Дніпро" влітку минулого року, підтвердив, що продовжує домагатися від клубу виплати заборгованості по зарплаті: "О, я ще в черзі. Перед мною чоловік 20, яким заборгували солідні суми. Тому великих ілюзій у мене немає, але здаватися теж не буду. Буду боротися за свою зарплату до кінця. Тим більше, що винна мені гроші далеко не бідна в Україні людина".

Раніше повідомлялось, що Маркевич обіцяв судитися з Коломойським за 1,7 млн доларів до останнього.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У цьому місяці виповнюється п’ять років з моменту, коли ЮНЕСКО включила петриківський розпис до переліку нематеріальної культурної спадщини людства.Приурочено до цієї події у сквері Героїв, що б...
Між іншим, окрім російських війські, біля наших кордонів теж вимальовується велика проблема. Білорусь. Останні 2 роки Москва здійснює на Мінськ політичний та економічний тиск. У цьому році туди у ролі...
Ярема ГАЛАЙДА

Нецікава правда війни

Знову завівся з хлопцями про «правду війни». Ну, в сенсі чи треба показувати в кіно цю саму правду.Треба!Але, якщо всю її показувати в кіно, то це буде фігня, повна заунивності і нудьги.Ну...
Для соціальних виплат від держави необхідно відкрити рахунок в національному Ощадбанку. Цікаво, як обличчя держави проявляється у фінансових установах.Заходжу у відділення банку в центрі Дніпра. Довго...