App Store Google Play

Владислав Грицай спростував інформацію правоохоронців щодо завдання збитків бюджету Дніпра

31.01.2017 20:00
Владислав Грицай спростував інформацію правоохоронців щодо завдання збитків бюджету Дніпра

Директор департаменту житлового господарства міської ради Владислав Грицай разом зі своїм адвокатом спростував інформацію щодо завдання бюджету Дніпра збитків на 2,5 мільйона гривень.

Як відомо, департамент захисту економіки Національної поліції України повідомив про підозру Владиславу Грицаю. Правоохоронці стверджують, що вони задокументували злочинну діяльність вищезазначеного чиновника та довели його причетність до вчинення інкримінованих йому правопорушень. На сайті Національної поліції зазначено, що департамент ЖКГ виплатив підрядним компаніям понад 2,5 мільйона гривень за ремонт ліфтів, але робота не була виконана.

У підозрі правоохоронці вказують три ліфти: один на вулиці Богомаза, 190 та два на площі Вокзальній, 1. Але наразі ці ліфти працюють, і, як свідчать документи, вони запущені в експлуатацію в кінці грудня, що дозволяє договір.

«Таких адрес, за яким були укладені угоди, а роботи не проводилися, немає. Ці документи готував не так я, як держоргани, державні експерти, які приймають в мене ліфти як органи держнагляду і складають акти. І тільки після підпису державного органу я можу запустити ліфт», – зазначив директор департаменту житлового господарства міської ради Дніпра.

Адвокат Владислава Грицая пояснює: правоохоронці перевіряли ліфти, коли робота ще не була завершена.

«Строк дії договору – з липня по грудень 2016 року. Роботи мають виконуватися півроку. Є роботи, які складаються з чотирьох етапів. Спочатку знімають старе ліфтове обладнання – складається акт на демонтаж. Далі здійснюється закупівля нового білоруського обладнання, за нього сплачують кошти, його доставляють – складається акт. Третій етап – монтаж обладнання в шахту ліфта – підписується акт. І останній етап – пусконалагоджувальні роботи – знов акт. І тут в жовтні приходять активісти з поліцією, коли закінчений тільки другий етап робіт, і запитують: чому ж не працюють ліфти? Вони не працюють, тому що їх ще два місяці треба монтувати, потім проводити пусконалагоджувальні роботи, а після отримати протокол від експертної організації. Документ був підписаний 23 грудня, і 26 грудня був запущений ліфт», – зазначив адвокат В’ячеслав Шестіріков.

Більше того, на момент перевірки гроші за роботи не були сплачені в повному обсязі, хоч правоохоронці стверджують протилежне. Останні проплати здійснювалися 27 та 28 грудня, після запуску ліфтів, адже раніше зробити це було неможливо: без експертної печатки казначейство просто не перерахувало б кошти.

«На сьогодні нам не надані документи для ознайомлення, лише повідомлення, текст якого ми аналізуємо. І, порівнявши його з документами департаменту, ми бачимо, що не збігаються навіть цифри платежів. Тому нам не зрозуміло, з якими документами працювали сторона обвинувачення та слідчий», – зазначив адвокат Владислава Грицая В’ячеслав Шестіріков.

Крім того, вже тиждень слідчий переносить дати допитів, посилаючись на те, що йому необхідно розібратися та визначитися, коли все ж таки їх призначати.

Підозрюють директора департаменту житлового господарства міської ради за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1. ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

«Я буду захищатися в суді та доводитиму свою невинуватість за усіма пунктами обвинувачення, які мені висувають. Я сподіваюся, що суд розгляне всі підготовлені матеріали неупереджено і всебічно», – сказав Владислав Грицай.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...