App Store Google Play

Головний лікар країни у Дніпрі розкрила сутність найближчих реформ

28.01.2017 11:15
Головний лікар країни у Дніпрі розкрила сутність найближчих реформ

Єдиний електронний реєстр пацієнтів, підвищена зарплата лікарям та вчасні поставки медикаментів до лікарень. Про такі плани під час робочої поїздки до Дніпра розповіла в.о міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. По це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

Уляна Супрун відвідала амбулаторію у Слобожанському Дніпровського району. Тут обслуговується близько 15 тисяч селян. В.о. міністра охорони здоров’я країни оглянула кабінети, поспілкувалася з лікарями та пацієнтами.

Уляна Супрун поділилася баченням подальшого розвитку медицини. У планах – єдиний електронний реєстр пацієнтів.

«Завдяки електронному реєстру пацієнтів, ми бачитимемо статистику. Це допоможе з’ясувати – де і яких лікарів не вистачає, яких медикаментів. Відповідно, зможемо корегувати програми», – зазначила Уляна Супрун.

В.о. міністра охорони здоров’я запевнила, що цьогоріч затримок у поставках медикаментів до лікарень не буде.

«Існувала проблема, коли держзакупівлі проходили з запізненням майже на рік. Цьогоріч такого не буде. Ми все зробили вчасно, – сказала вона. – До того ж, продовжуватимуть надходити ліки, які затрималися у 2016-му».

Уляна Супрун зазначила, що у Міністерстві міркують, як збільшити зарплату медикам. У планах – враховувати кількість пацієнтів, сплачувати лікарям за кожну проліковану людину.

Також вона наголосила, що території мають самостійно вирішувати – як додатково заохочувати лікарів, які медзаклади і де потрібно відкривати. Цьому сприятиме децентралізація.

«Ми не хочемо з Києва наказувати, як і що робити в медицині. Наприклад, відкривати або не відкривати амбулаторії з сімейними лікарями», – сказала в.о. міністра охорони здоров’я України.

Робочу поїздку до Дніпра Уляна Супрун завершила візитом до музею АТО. Тут вона зустрілася з провідними лікарями області та волонтерами, подякувала за їхню роботу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...