App Store Google Play

Головний лікар країни у Дніпрі розкрила сутність найближчих реформ

28.01.2017 11:15
Головний лікар країни у Дніпрі розкрила сутність найближчих реформ

Єдиний електронний реєстр пацієнтів, підвищена зарплата лікарям та вчасні поставки медикаментів до лікарень. Про такі плани під час робочої поїздки до Дніпра розповіла в.о міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. По це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

Уляна Супрун відвідала амбулаторію у Слобожанському Дніпровського району. Тут обслуговується близько 15 тисяч селян. В.о. міністра охорони здоров’я країни оглянула кабінети, поспілкувалася з лікарями та пацієнтами.

Уляна Супрун поділилася баченням подальшого розвитку медицини. У планах – єдиний електронний реєстр пацієнтів.

«Завдяки електронному реєстру пацієнтів, ми бачитимемо статистику. Це допоможе з’ясувати – де і яких лікарів не вистачає, яких медикаментів. Відповідно, зможемо корегувати програми», – зазначила Уляна Супрун.

В.о. міністра охорони здоров’я запевнила, що цьогоріч затримок у поставках медикаментів до лікарень не буде.

«Існувала проблема, коли держзакупівлі проходили з запізненням майже на рік. Цьогоріч такого не буде. Ми все зробили вчасно, – сказала вона. – До того ж, продовжуватимуть надходити ліки, які затрималися у 2016-му».

Уляна Супрун зазначила, що у Міністерстві міркують, як збільшити зарплату медикам. У планах – враховувати кількість пацієнтів, сплачувати лікарям за кожну проліковану людину.

Також вона наголосила, що території мають самостійно вирішувати – як додатково заохочувати лікарів, які медзаклади і де потрібно відкривати. Цьому сприятиме децентралізація.

«Ми не хочемо з Києва наказувати, як і що робити в медицині. Наприклад, відкривати або не відкривати амбулаторії з сімейними лікарями», – сказала в.о. міністра охорони здоров’я України.

Робочу поїздку до Дніпра Уляна Супрун завершила візитом до музею АТО. Тут вона зустрілася з провідними лікарями області та волонтерами, подякувала за їхню роботу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...
Чим далі від нас віддаляється Майдан, Революція Гідності - тим менше тої самої гідності залишається у спілкуванні не лише політичних опонентів, а й колишніх побратимів, однодумців та соратників. Все м...
Після того, як з Криму було вивезено 200 тисяч чоловік, радянська влада розпочала і "детатаризацію". У три хвилі перейменували більше тисячі міст, містечок та сіл. Так в Криму замість ісконнорускіх на...