App Store Google Play

Лауреати фесту «Пісні, народжені в АТО» заспівають на одній сцені з гуртом «Скрябін»

18.01.2017 15:40
Лауреати фесту «Пісні, народжені в АТО» заспівають на одній сцені з гуртом «Скрябін»

Лауреати фестивалю «Пісні, народжені в АТО» вийдуть на одну сцену з українськими зірками першого ешелону. Талановиті військові виступлять на концерті гурту «Скрябін». Він відбудеться 31 січня біля ДніпроОДА. Безкоштовно послухати артистів зможе кожен бажаючий, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Дякуючи фесту «Пісні, народжені в АТО», організованому командою ДніпроОДА навесні 2016-го, в Україні з’явилися нові зірки. Композиції, які раніше награвали лише в донбаських окопах, тепер знає вся країна. Лауреати фестивалю поїхали на гастролі та презентували диск. Їх виступи тепер на телебаченні та радіо, про них знімають документальні фільми. А наприкінці місяця талановиті бійці з гуртів «SilverTown» та «4,5+» заспівають на концерті відомого гурту «Скрябін», - сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Учасники гурту «4,5+», який бійці створили після фесту АТОшних пісень, вже готуються до виступу. На розсуд слухачів представлять три композиції. Перші дві – авторські, на військову тематику. Третя – кавер-версія пісні «Історія» гурту «Скрябін».

«Цю пісню обрали через тематику, яка близька нам по духу. Самі написали нове аранжування, зараз активно репетируємо, - розповів гітарист та вокаліст гурту Володимир Семішкін. – Перед виступом хвилюємося. Я слухав пісні Скрябіна ще підлітком. Вийти на одну сцену з цим гуртом – справжня несподіванка».

Безкоштовний концерт гурту «Скрябін» відбудеться 31 січня о 19.00 на площі біля ДніпроОДА. Виступ артисти присвятять лідеру гурту «Скрябін» Андрію Кузьменку, який загинув в автокатастрофі на Дніпропетровщині у 2015-му.
Перед початком гості зможуть переглянути фотовиставку, присвячену фронтмену, та книжкову виставку з його літературними творами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...
Ярема ГАЛАЙДА

Про акції і провокації

Вчора не зміг прийти на мітинг «Свободу полоненим», бо приїхав до міста лише сьогодні рано вранці.Але, дякувати Кирилл Дороленко, сьогодні акція продовжилась біля «парку ракет»...
Антон МОРОЗ

Футбол поза спортом

Великий футбол, як і будь-який великий спорт, був, є і буде частиною політичних ігор. Варто лише зануритися у події минулого століття і побачити, що переважна частина масштабних змагань перетворювался...