App Store Google Play

Лауреати фесту «Пісні, народжені в АТО» заспівають на одній сцені з гуртом «Скрябін»

18.01.2017 15:40
Лауреати фесту «Пісні, народжені в АТО» заспівають на одній сцені з гуртом «Скрябін»

Лауреати фестивалю «Пісні, народжені в АТО» вийдуть на одну сцену з українськими зірками першого ешелону. Талановиті військові виступлять на концерті гурту «Скрябін». Він відбудеться 31 січня біля ДніпроОДА. Безкоштовно послухати артистів зможе кожен бажаючий, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Дякуючи фесту «Пісні, народжені в АТО», організованому командою ДніпроОДА навесні 2016-го, в Україні з’явилися нові зірки. Композиції, які раніше награвали лише в донбаських окопах, тепер знає вся країна. Лауреати фестивалю поїхали на гастролі та презентували диск. Їх виступи тепер на телебаченні та радіо, про них знімають документальні фільми. А наприкінці місяця талановиті бійці з гуртів «SilverTown» та «4,5+» заспівають на концерті відомого гурту «Скрябін», - сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Учасники гурту «4,5+», який бійці створили після фесту АТОшних пісень, вже готуються до виступу. На розсуд слухачів представлять три композиції. Перші дві – авторські, на військову тематику. Третя – кавер-версія пісні «Історія» гурту «Скрябін».

«Цю пісню обрали через тематику, яка близька нам по духу. Самі написали нове аранжування, зараз активно репетируємо, - розповів гітарист та вокаліст гурту Володимир Семішкін. – Перед виступом хвилюємося. Я слухав пісні Скрябіна ще підлітком. Вийти на одну сцену з цим гуртом – справжня несподіванка».

Безкоштовний концерт гурту «Скрябін» відбудеться 31 січня о 19.00 на площі біля ДніпроОДА. Виступ артисти присвятять лідеру гурту «Скрябін» Андрію Кузьменку, який загинув в автокатастрофі на Дніпропетровщині у 2015-му.
Перед початком гості зможуть переглянути фотовиставку, присвячену фронтмену, та книжкову виставку з його літературними творами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Четвертий рік не цікавлюся футболом. Особливо українським. Але і досі чую оце:- Можна програти з честю, а вони...- Як завжди, намагалися утримувати нічию, а в результаті програли...- Вони ж заробляють...
У 280 році до н.е. до Італії вдерся Пірр і розпочав війну з Римом. Він завдав ряд тяжких поразок римлянам і окупував практично всю Південну Італію. Рим опинився у тяжкому становищі. І тут, у 279 році...
Юрій Фоменко

З Днем добровольця!

14 березня День Добровольця.Насправді не так і багато тих, що пішли у перші хвилі на війну. Тоді піхотна рота тримала добрий десяток кілометрів лінії фронта. І щоб там не писали в ФБ і на сайтах нові...
Чи готові ми до тотальної війни? Перші миті 1995 року, середньостатистична російська родина радіє початку нового року. У цей час майкопська бригада разом з іншими підрозділами ЗС РФ перетворюють вулиц...