App Store Google Play

У Дніпрі тітушки заважають проводити демонтаж незаконних рекламних бордів

12.01.2017 21:00
У Дніпрі тітушки заважають проводити демонтаж незаконних рекламних бордів

У Дніпрі продовжується демонтаж 186 об’єктів рекламних поверхонь, встановлених у незаконний спосіб та з порушенням норм по благоустрою міста. Про це повідомляє Дніпрогад із посиланням на офіційну сторінку у Facebook КП "Муніципальна поліція" Дніпропетровської міської ради.

«Під час роботи на об’єктах на житловому масиві Тополя 2 , працівники підрядних організацій, муніципальна поліція зустріли опір з боку невстановлених осіб, так званих " тітушок". Більш того, під час виконання своїх службових обов`язків постраждали два співробітника муніципальної поліції», - йдеться у повідомленні.

У прес-службі зазначають, що на Аліну Карташову, був скоєний наїзд автомобілем марки Волга. Власник авто намагався заїхати на тротуар, аби перешкодити знесенню рекламного борда, і збив поліцейську. Співробітник муніципальної поліції Карташова з чисельними забиттями та синцями була госпіталізована до міської лікарні №16.

На другого співробітника Володимира Коваленко був скоєно замах ножем. Але муніципал не розгубився і дав гідну відсіч нападнику. І тільки після цього в ситуацію втрутилися поліцейські.

Крім того, за останні два дні окремі кримінальні бригади влаштували озброєні напади на комунальну техніку та працівників комунальних служб. Саме через таку ситуацію народний депутат Андрій Денисенко звернувся до керівників правоохоронних органів країни з проханням вплинути на ситуацію.

«У нас є всі підстави вважати, що деякі співробітники поліції не тільки не допомагають муніципальній поліції чинити опір так званим «тітушкам», а й сприяють блокуванню роботи комунальних служб. Так, наприклад сьогодні в Соборному райвідділі поліції, було розтрощено мікроавтобус комунальників. І це не єдиний випадок знищення техніки. І тут виникає багато питань, відповіді на які ми обов`язково знайдемо», - наголосив заступник директора КП «Муніципальна поліція» Володимир Шебанов.

Все ж представники Муніципальної поліції наголошують, що робота з незаконними рекламними конструкціями буде продовжена.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Рік після призначення екс-очільника місцевого беркута керівником муніципальної поліції я не коментував ситуацію в Дніпрі.Старався бути об‘єктивним і виваженим, щоби не заважати міській владі про...
Чим більше наближаються вибори, тим більше маніпуляцій влади із суспільством можна побачити. Одна з таких маніпуляцій була здійснена під час нещодавнього форуму “Валити не можна залишитись&rdquo...
Ярема ГАЛАЙДА

Про козаків та блазнів

Блазенська вихватка Кармазіна наробила багато шороху. Новий Гетьман кількох з 700 козацьких «військ» України мало того, що пустишка так ще й грається з усілякими Всєвєлікімі.Можна було б п...
Гурток з попередньою робочою назвою "Юний Дніпровський каратель" після всіх бєзобразій першої половини травня нарешті проводить вихідні на свіжому повітрі.Як завжди - з багатокілометровим переходом, н...