App Store Google Play

У Дніпрі тітушки заважають проводити демонтаж незаконних рекламних бордів

12.01.2017 21:00
У Дніпрі тітушки заважають проводити демонтаж незаконних рекламних бордів

У Дніпрі продовжується демонтаж 186 об’єктів рекламних поверхонь, встановлених у незаконний спосіб та з порушенням норм по благоустрою міста. Про це повідомляє Дніпрогад із посиланням на офіційну сторінку у Facebook КП "Муніципальна поліція" Дніпропетровської міської ради.

«Під час роботи на об’єктах на житловому масиві Тополя 2 , працівники підрядних організацій, муніципальна поліція зустріли опір з боку невстановлених осіб, так званих " тітушок". Більш того, під час виконання своїх службових обов`язків постраждали два співробітника муніципальної поліції», - йдеться у повідомленні.

У прес-службі зазначають, що на Аліну Карташову, був скоєний наїзд автомобілем марки Волга. Власник авто намагався заїхати на тротуар, аби перешкодити знесенню рекламного борда, і збив поліцейську. Співробітник муніципальної поліції Карташова з чисельними забиттями та синцями була госпіталізована до міської лікарні №16.

На другого співробітника Володимира Коваленко був скоєно замах ножем. Але муніципал не розгубився і дав гідну відсіч нападнику. І тільки після цього в ситуацію втрутилися поліцейські.

Крім того, за останні два дні окремі кримінальні бригади влаштували озброєні напади на комунальну техніку та працівників комунальних служб. Саме через таку ситуацію народний депутат Андрій Денисенко звернувся до керівників правоохоронних органів країни з проханням вплинути на ситуацію.

«У нас є всі підстави вважати, що деякі співробітники поліції не тільки не допомагають муніципальній поліції чинити опір так званим «тітушкам», а й сприяють блокуванню роботи комунальних служб. Так, наприклад сьогодні в Соборному райвідділі поліції, було розтрощено мікроавтобус комунальників. І це не єдиний випадок знищення техніки. І тут виникає багато питань, відповіді на які ми обов`язково знайдемо», - наголосив заступник директора КП «Муніципальна поліція» Володимир Шебанов.

Все ж представники Муніципальної поліції наголошують, що робота з незаконними рекламними конструкціями буде продовжена.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...