App Store Google Play

Залізничників підозрюють у закупівлі м’яса сумнівного походження на мільйон

23.12.2016 12:20
Залізничників підозрюють у закупівлі м’яса сумнівного походження на мільйон

Поліція підозрює посадових осіб регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та ТОВ «Круг А» у розкраданні державних коштів під час закупівель продуктів харчування. Про це свідчить ухвала Бабушкінського районного суду м. Дніпро від 9 грудня, передає Дніпроград з посиланням на Наші Гроші.

За даними слідства, у 2015-2016 роках «Придніпровська залізниця» замовила ТОВ «Круг А» продуктів харчування на загальну суму 2,8 млн грн.

Із замовлених продуктів «Круг А» повинен був поставити залізничникам м’ясну продукцію на загальну суму, яка складає більше 1 млн грн.

Як встановило слідство, «Круг А» є посередником, а не виробником. Фірма купила м’яса на 350 тис грн. у поставника ТОВ «Тріада», якого вказала в тендерній пропозиції. Втім, згідно з документацією, «Круг А» поставив товар «Придніпровській залізниці» вже на 1,3 млн грн. Таким чином, слідчі дійшли висновку, що поставлена продукція має сумнівне походження.

Слідчі СВ Дніпропетровського ВП ГУ Національної поліції  в Дніпропетровській області, які розслідують кримінальне провадження № 12016040030000618, отримали доступ до документації  «Круг А», яка знаходиться в ДПІ у Жовтневому районі м. Дніпро Головного управління ДФС.

Керівником ТОВ ««Круг А» є Інна Сєргєєва, засновниками Євгеній Самойленко та Людмила Самойленко, які також є власниками ТОВ «Агат +» та співвласниками ТОВ Виробничо-комерційна фірма «Обжора». «Круг А» регулярно виграє торги регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», починаючи з 2008 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...