App Store Google Play

Залізничників підозрюють у закупівлі м’яса сумнівного походження на мільйон

23.12.2016 12:20
Залізничників підозрюють у закупівлі м’яса сумнівного походження на мільйон

Поліція підозрює посадових осіб регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та ТОВ «Круг А» у розкраданні державних коштів під час закупівель продуктів харчування. Про це свідчить ухвала Бабушкінського районного суду м. Дніпро від 9 грудня, передає Дніпроград з посиланням на Наші Гроші.

За даними слідства, у 2015-2016 роках «Придніпровська залізниця» замовила ТОВ «Круг А» продуктів харчування на загальну суму 2,8 млн грн.

Із замовлених продуктів «Круг А» повинен був поставити залізничникам м’ясну продукцію на загальну суму, яка складає більше 1 млн грн.

Як встановило слідство, «Круг А» є посередником, а не виробником. Фірма купила м’яса на 350 тис грн. у поставника ТОВ «Тріада», якого вказала в тендерній пропозиції. Втім, згідно з документацією, «Круг А» поставив товар «Придніпровській залізниці» вже на 1,3 млн грн. Таким чином, слідчі дійшли висновку, що поставлена продукція має сумнівне походження.

Слідчі СВ Дніпропетровського ВП ГУ Національної поліції  в Дніпропетровській області, які розслідують кримінальне провадження № 12016040030000618, отримали доступ до документації  «Круг А», яка знаходиться в ДПІ у Жовтневому районі м. Дніпро Головного управління ДФС.

Керівником ТОВ ««Круг А» є Інна Сєргєєва, засновниками Євгеній Самойленко та Людмила Самойленко, які також є власниками ТОВ «Агат +» та співвласниками ТОВ Виробничо-комерційна фірма «Обжора». «Круг А» регулярно виграє торги регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», починаючи з 2008 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...
Юрій Фоменко

Птаха війни

Птаха війни. Вона над моєю хатою в Діброві літає на схід і повертається на Кодак.    В уяві, замість звуку її двигуна я чую стогін поранених, голоси лікарів і тиху молитву піл...
 Не дивлячись на певний застій українського кінематографу в “нульових” роках, сьогодні чи не щотижня на екрани кінотеатрів виходять нові вітчизняні стрічки, які без сумніву виводять н...
Марія СОЛОМОНОВА

Чергове шкільне отруєння

Дніпро. Чергове шкільне отруєння. І з вчорашнього дня жодного коментарію з боку відповідного департаменту міськради.Минулого разу, коли було масове отруєння дітей 62-ї школи, мер міста принаймні напри...