App Store Google Play

У Дніпрі оновили виставку експонатів Музею Хреста

23.12.2016 12:40
У Дніпрі оновили виставку експонатів Музею Хреста

Сьогодні, 23 грудня на прес-конференції, в медіа центрі «Дніпро-Пост» директор Громадського Музею Хреста Віктор Векленко запросив на оновлену виставку експонатів. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Кожен музей проходить свої шляхи розвитку, однак найголовніша проблема постає у той момент, коли експонатів стає все більше, а місць для виставки майже не залишається. От і ми багато речей змушені прибрати. Передусім у нас представлені ексклюзиви з Полтавщини, Вінниччини, Хмельниччини, Сумщини, Харківщини, Запоріжжя та Дніпропетровщини» , - зазначив Віктор Векленко.

Завдяки допомозі небайдужих людей у музеї з’явилися цікаві репрезентовані знахідки із Запоріжжя та Дніпропетровської області доби Київської Русі та Великого Князівства Литовського, козацькі хрестики і католицьке різноманіття хрестиків.

Специфіка музею полягає в тому, що на одному планшеті відвідувачі можуть побачити об’єднані експонати суміжних територій. Наприклад, знахідки Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Ігренського півострову.

«Кожна колекція існує доти, доки живе її збирач. Було велике зібрання відомого краєзнавця Євгена Богуша, але наразі цієї колекції фактично вже немає. Проблема кожного збирача фондів – необхідно вчасно зупинитися», - зазначив директор музею.

До вітрин музею додали чотири накладки розп’яття Хреста, із них: одна християнська і три католицькі. Відвідувачі можуть поміти два основні лейтмотиви діяльності цього закладу: величезний спільний простір українського християнства та факт співіснування усіх етносів на території нашої держави.

Тож вже з середи, 28 грудня, усі дніпряни та гості міста об 11.00 зможуть побачити оновлену виставку експонатів у Музеї Хреста.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...