App Store Google Play

Дніпропетровщина прагне виховувати людей «нового формату», захоплених космосом

15.11.2016 15:00
Дніпропетровщина прагне виховувати людей «нового формату», захоплених космосом

Надихнути, зацікавити та спонукати до розвитку. Дніпропетровщина прагне виховувати людей «нового формату», захоплених космосом. В цьому спиратимуться на міжнародних досвід. Плани з модернізації аерокосмічної освіти обговорили перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман та один з найбільш впливових спеціалістів в сфері космосу Рік Тамлінсон.

«Дніпро – не лише лідер України з ракетно-космічного будівництва, а й основний осередок освіти в цій сфері. Щороку 800 дітей дізнаються більше про омріяний космос в Центрі аерокосмічної освіти. Ми прагнемо залучити в їхню навчальну програму кращі світові практики. Молодь, яку дійсно надихне тема освоєння невідомого, в майбутньому зможе вивести аерокосмічну галузь області на новий рівень», - зазначив Олег Кужман.

Готовий поділитися таким досвідом з Дніпропетровщиною Рік Тамлінсон із США, який входить в ТОР найвпливовіших людей в сфері космосу. Він впевнений, що Дніпро має всі можливості розвивати освіту в сфері космосу.

«Коли ми працюємо зі школярами, то не ставимося до цього як до дисципліни, не говоримо, що космос десь там. Не кажемо про абстрактне, навпаки наголошуємо: через 5-10 років всі будуть літати, і ти полетиш», - поділився Рік Тамлінсон.

Міжнародний досвід свідчить, що заохочувати до вивчення космосу слід не лише школярів, а й студентів та академіків. Від «я хочу бути космонавтом» - до цілком реальної перспективи, бізнесу, роботи.

«Готовий зробити все, щоб допомогти. Наприклад, розробити програму для студентів. Те, як з ними працювати, щоб більше їх надихнути», - зазначив Рік Тамлінсон.

У найближчих планах – організувати конференцію, на якій зберуться та зможуть поспілкуватися всі, хто цікавиться космосом – від школярів до науковців.

Рік Тамлінсон входить в ТОП найвпливовіших людей в сфері космосу. Він - співзасновник Deep Space Industries, компанії з промислового освоєння астероїдів. Засновник EarthLight Foundation, New Worlds Institute. Співзасновник «Space Frontier Foundation», некомерційної корпорації, яка сприяє залученню приватного сектора в розвідку і освоєння космічного простору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...