App Store Google Play

Дніпропетровщина прагне виховувати людей «нового формату», захоплених космосом

15.11.2016 15:00
Дніпропетровщина прагне виховувати людей «нового формату», захоплених космосом

Надихнути, зацікавити та спонукати до розвитку. Дніпропетровщина прагне виховувати людей «нового формату», захоплених космосом. В цьому спиратимуться на міжнародних досвід. Плани з модернізації аерокосмічної освіти обговорили перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман та один з найбільш впливових спеціалістів в сфері космосу Рік Тамлінсон.

«Дніпро – не лише лідер України з ракетно-космічного будівництва, а й основний осередок освіти в цій сфері. Щороку 800 дітей дізнаються більше про омріяний космос в Центрі аерокосмічної освіти. Ми прагнемо залучити в їхню навчальну програму кращі світові практики. Молодь, яку дійсно надихне тема освоєння невідомого, в майбутньому зможе вивести аерокосмічну галузь області на новий рівень», - зазначив Олег Кужман.

Готовий поділитися таким досвідом з Дніпропетровщиною Рік Тамлінсон із США, який входить в ТОР найвпливовіших людей в сфері космосу. Він впевнений, що Дніпро має всі можливості розвивати освіту в сфері космосу.

«Коли ми працюємо зі школярами, то не ставимося до цього як до дисципліни, не говоримо, що космос десь там. Не кажемо про абстрактне, навпаки наголошуємо: через 5-10 років всі будуть літати, і ти полетиш», - поділився Рік Тамлінсон.

Міжнародний досвід свідчить, що заохочувати до вивчення космосу слід не лише школярів, а й студентів та академіків. Від «я хочу бути космонавтом» - до цілком реальної перспективи, бізнесу, роботи.

«Готовий зробити все, щоб допомогти. Наприклад, розробити програму для студентів. Те, як з ними працювати, щоб більше їх надихнути», - зазначив Рік Тамлінсон.

У найближчих планах – організувати конференцію, на якій зберуться та зможуть поспілкуватися всі, хто цікавиться космосом – від школярів до науковців.

Рік Тамлінсон входить в ТОП найвпливовіших людей в сфері космосу. Він - співзасновник Deep Space Industries, компанії з промислового освоєння астероїдів. Засновник EarthLight Foundation, New Worlds Institute. Співзасновник «Space Frontier Foundation», некомерційної корпорації, яка сприяє залученню приватного сектора в розвідку і освоєння космічного простору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...