App Store Google Play

У Дніпрі декомунізвували Брежнєва

11.11.2016 21:00
У Дніпрі декомунізвували Брежнєва

За ініціативи народного депутата Андрія Денисенка, згідно з рішенням теріторіальної громади міста Дніпро, за законом України «Про декомунізацію» було проведено демонтаж меморіальних дошок на вулиці Старокозацькій на Алеї, де встановлені бюсти відомих жителів Дніпропетровщини, які мають символіку радянського комуністичного режиму. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook Муніципальної поліції Дніпровської міськради.

Сьогодні було демонтовано стели, присвячені Леоніду Брєжнєву та Володимиру Щербицькому.

Демонтаж здійснювали Муніципальна поліція Дніпровської міської ради та представники громадського формування «Січ». Під час демонтажу були присутні і громадські діячи Дніпра.

Вони висловили побажання, щоб на цьому місті були розташовані ім`я справжніх героїв та діячів України , які зробили вагомий внесок в розвиток української культури і історії.

Громадський активіст Кирило Дороленко розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі відео, як "декомунізували" Леоніда Брежнєва.

"На цьому місці має бути зображений почесний мешканець Дніпра, який мав безпосереднє відношення до становлення української Держави", - коментує Дороленко.

Рішення про розташування нових дошок пам`яті буде прийматися міською радою, з урахуванням побажаннь теріторіальної громади Дніпра.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...