App Store Google Play

У Дніпрі декомунізвували Брежнєва

11.11.2016 21:00
У Дніпрі декомунізвували Брежнєва

За ініціативи народного депутата Андрія Денисенка, згідно з рішенням теріторіальної громади міста Дніпро, за законом України «Про декомунізацію» було проведено демонтаж меморіальних дошок на вулиці Старокозацькій на Алеї, де встановлені бюсти відомих жителів Дніпропетровщини, які мають символіку радянського комуністичного режиму. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook Муніципальної поліції Дніпровської міськради.

Сьогодні було демонтовано стели, присвячені Леоніду Брєжнєву та Володимиру Щербицькому.

Демонтаж здійснювали Муніципальна поліція Дніпровської міської ради та представники громадського формування «Січ». Під час демонтажу були присутні і громадські діячи Дніпра.

Вони висловили побажання, щоб на цьому місті були розташовані ім`я справжніх героїв та діячів України , які зробили вагомий внесок в розвиток української культури і історії.

Громадський активіст Кирило Дороленко розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі відео, як "декомунізували" Леоніда Брежнєва.

"На цьому місці має бути зображений почесний мешканець Дніпра, який мав безпосереднє відношення до становлення української Держави", - коментує Дороленко.

Рішення про розташування нових дошок пам`яті буде прийматися міською радою, з урахуванням побажаннь теріторіальної громади Дніпра.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

У нас чергова серія саги про #мовнийпатруль у Дніпрі. Цього разу у центрі нашого епізоду феєрична відмазка Стоп Нелегал - Закон один для всіх, два активісти якої ̶Б̶о̶ш̶и̶р̶о̶в̶ ̶т̶а̶ ̶П̶е̶т̶р̶о̶в̶ і...
Останнім часом, коли дивлюся на те, що відбувається навколо, вже вкотре мені спадає на думку аналогія між Україною та Іудеєю часів Другої Іудейської війни. Події тої війни досить живописно описав у св...
Ярослав СИНИЦЯ

Станиця Луганська

Станиця Луганська зараз,це  не те, що було три роки тому.  Людська натура така, що має здатність пристосовуватись до будь-яких умов, і за дуже короткий час. Про війну тут нагадують цілі квар...
Наслідки Першої Світової для України оформилися у конкретний факт та конкретну дату 14-го листопада 1918-го року.У цей день гетьман Павло Скоропадський видав грамоту про воз'єднання на федеративних на...