App Store Google Play

У Дніпрі декомунізвували Брежнєва

11.11.2016 21:00
У Дніпрі декомунізвували Брежнєва

За ініціативи народного депутата Андрія Денисенка, згідно з рішенням теріторіальної громади міста Дніпро, за законом України «Про декомунізацію» було проведено демонтаж меморіальних дошок на вулиці Старокозацькій на Алеї, де встановлені бюсти відомих жителів Дніпропетровщини, які мають символіку радянського комуністичного режиму. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook Муніципальної поліції Дніпровської міськради.

Сьогодні було демонтовано стели, присвячені Леоніду Брєжнєву та Володимиру Щербицькому.

Демонтаж здійснювали Муніципальна поліція Дніпровської міської ради та представники громадського формування «Січ». Під час демонтажу були присутні і громадські діячи Дніпра.

Вони висловили побажання, щоб на цьому місті були розташовані ім`я справжніх героїв та діячів України , які зробили вагомий внесок в розвиток української культури і історії.

Громадський активіст Кирило Дороленко розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі відео, як "декомунізували" Леоніда Брежнєва.

"На цьому місці має бути зображений почесний мешканець Дніпра, який мав безпосереднє відношення до становлення української Держави", - коментує Дороленко.

Рішення про розташування нових дошок пам`яті буде прийматися міською радою, з урахуванням побажаннь теріторіальної громади Дніпра.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Продовжуючи тему освіти, яка у Дніпрі набула шалених корупційних розмахів, хочу розповісти про дуже цікавий її сектор, який передбачає набір під «своє» крило потрібних співробітників. А са...
"Замиловує, дратує, бісить ця загальна розслабленість і умиротвореність суспільства. Більшість людей свято переконані, що війна, стихійні лиха, революції, заколоти, повстання та геноцидсаме їх об...
12 вересня Тимура Тумгоєва відправили до Росії. Генеральна прокуратура блискавично зреагувала на запит агресора, навіть незважаючи на рішення Комітету ООН з прав людини про призупинення екстрадиції Ту...
Пару слів про багатостраждалий Дніпровський аеропорт, про скоре мурування-будування якого неодноразово повідомляли по всіх фейсбуках Філатов із Корбаном.Як народний депутат, який просуває питання приє...