App Store Google Play

На що витратять бюджетні кошти Дніпра у 2017 році

21.10.2016 13:40
На що витратять бюджетні кошти Дніпра у 2017 році

Сьогодні, 21 жовтня, на прес-конференції в медіа-центрі «Дніпро-Пост» про розподілення бюджету на 2017 рік розповів депутат міської ради Дніпра, голова постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування Артем Хмельников. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Маємо приблизні цифри бюджету на 2017 рік, які вже передані в постійну комісію. Депутати ґрунтовно дослідять усі плюси та мінуси й скорегують перші пропозиції від виконавчої влади», - зазначив Артем Хмельников.

Бюджет Дніпра складає 11 млрд. грн., з них: 40-45% витратять на субвенцію; базові витрати, компенсація  становитимуть 10%; останні 45-50% - це бюджет розвитку, його розподілити на модернізацію опалення, ремонт доріг, погашення боргу минулих періодів за електроенергію, газ тощо.

Депутати вирішили виділити 5 млн. грн. на рекультивування полігону, а в мріях – побудувати сміттєперероблюючий завод.

Минулого року бюджет розвитку становив 2 млрд. грн., оскільки цього було недостатньо, у 2017 році його збільшили втричі.

«Абсолютно за все енергопостачання місто платитиме самостійно. Минулого року ці суми нам надходили у вигляді субвенції. Тепер в усіх містах України мають впроваджувати технології енергоефективності, аби економити бюджетні кошти», - підкреслив депутат.

Дані цифри можуть серйозно варіюватися, адже завчасно не можна передбачити усі фактори. Це – приблизна канва, яку треба ще досить серйозно переглядати та перероблювати. 2016 рік ще не закінчився, тому остаточні цифри і показники того, що вдалося зробити, а з чим були проблеми, можна буде сказати на початку зими, від цього також буде залежати стратегія на наступний рік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...