App Store Google Play

На що витратять бюджетні кошти Дніпра у 2017 році

21.10.2016 13:40
На що витратять бюджетні кошти Дніпра у 2017 році

Сьогодні, 21 жовтня, на прес-конференції в медіа-центрі «Дніпро-Пост» про розподілення бюджету на 2017 рік розповів депутат міської ради Дніпра, голова постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування Артем Хмельников. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Маємо приблизні цифри бюджету на 2017 рік, які вже передані в постійну комісію. Депутати ґрунтовно дослідять усі плюси та мінуси й скорегують перші пропозиції від виконавчої влади», - зазначив Артем Хмельников.

Бюджет Дніпра складає 11 млрд. грн., з них: 40-45% витратять на субвенцію; базові витрати, компенсація  становитимуть 10%; останні 45-50% - це бюджет розвитку, його розподілити на модернізацію опалення, ремонт доріг, погашення боргу минулих періодів за електроенергію, газ тощо.

Депутати вирішили виділити 5 млн. грн. на рекультивування полігону, а в мріях – побудувати сміттєперероблюючий завод.

Минулого року бюджет розвитку становив 2 млрд. грн., оскільки цього було недостатньо, у 2017 році його збільшили втричі.

«Абсолютно за все енергопостачання місто платитиме самостійно. Минулого року ці суми нам надходили у вигляді субвенції. Тепер в усіх містах України мають впроваджувати технології енергоефективності, аби економити бюджетні кошти», - підкреслив депутат.

Дані цифри можуть серйозно варіюватися, адже завчасно не можна передбачити усі фактори. Це – приблизна канва, яку треба ще досить серйозно переглядати та перероблювати. 2016 рік ще не закінчився, тому остаточні цифри і показники того, що вдалося зробити, а з чим були проблеми, можна буде сказати на початку зими, від цього також буде залежати стратегія на наступний рік.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...