App Store Google Play

Іван Буряк спростував звинувачення в земельному рейдерстві

19.10.2016 13:00
Іван Буряк спростував звинувачення в земельному рейдерстві

18 жовтня на прес-конференції в медіа-центрі «Дніпро-Мост» про те, що в результаті масштабного переділу землі в Дніпропетровській області можуть постраждати 200 дрібних фермерських господарств повідомили представник керуючої компанії «Агротрейд» Михайло Кожем'яко, мешканка с. Нова Дача, пайщиця Анна Головінова та юрист Сергій Пасічник. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Спостерігаємо акт незаконного замаху на сільське господарство, що знаходиться в користуванні агрофірми ім. Суворова на території села Нова Дача, яке входить в структуру холдингу «Агротрейд».Справа в тому, що Іван Олександрович Буряк проводить агітаційну роботу та залучає людей до незаконного заключення договорів. Одразу після підписання паперів він загадковим чином виплачує людям немалі суми від 5000 грн, формує пакет документів. Потім чиновник здійснював державну реєстрацію договорів», - заявив Михайло Кожем'яко.

Факт махінацій було передано до правоохоронців. Після такої ситуації селян почали викликати на допити, що посіяло бурю негативу від пайщиків.

«Іван Олександрович обіцяв сприяти розвитку нашого села, сказав що на території Нової Дачі буде відбуватися будівництво різних споруд. Нажаль, протягом року жодну обіцянку так і не реалізував», - наголосила Анна Головінова.

Юрист Сергій Пасічник розповів про випадок з його підзахисною Катериною Селіною, яка звернулася до Буряка з проханням виділити кошти за земельний наділ. Жінка передала йому оригінали документів, а забрати назад не змогла, бо аферист почав вимагати з Катерини суму розміром 10 тис. грн.

Іван Буряк прокоментував цю ситуацію Дніпрограду: «Минулого року до прийшло 18 селян і попросили взяти їхні землі в обробіток. Я погодився, після чого ТОВ «Агротрейд» почали влаштовувати провокації і закидувати мене необгрунтованими звинуваченнями. Згодом від цієї фірми почали до нас переходити клієнти, адже попередні орендарі їх дурили. Щодо Катерини Селіної – ніхто з бабусі гроші не вимагав, ми допомагали їй оформити документи з умовою, що вона продовжить з нами співпрацювати. Жінці, все ж, затуркали мозок і вона вирішила підписати наступний договір з «Агротрейдом», але ніяким рекектирством ми не займалися».

Виходить дивна нелогічна картина: депутат, який орендує великі паї земель і начебто роздає людям по 5 тис. грн. хабаря за підпсання договору раптом активно вимагає з однієї селянки 10 тис. грн.

Тож Іван Буряк готовий публічно демонструвати докази своєї правоти, а щодо суду – переконує, що ніяких фактів злочину попросту не існує, тому «шити справу» немає з чого.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...
Юрій Фоменко

Божі пензлики

У Бога є велика стара торба. Наскільки стара, що геть зношена і в латках. А у тій торбі: гачки, пензлі, гребінці, веретена, сита, сопілочки, граматки, вуздечки, тронки…   І ходить він з то...
Багато чую останнім часом про геройство, мотивованість та крутість, як необхідні якості для солдата. Скажу чесно: фігня це все, як на мене.Герої затикають подвигами чужі або ж свої помилки.Найкраще пр...
Всі журналісти у Дніпрі знають, що я завжди відкритий для співпраці. Незважаючи у владі я, або ні. І жодного разу я не пошкодував про співпрацю. Бо завжди витримувались ази журналістської етики. Тобто...