App Store Google Play

Кожен четвертий дніпровець страждає від депресії

10.10.2016 13:00
Кожен четвертий дніпровець страждає від депресії

Сьогодні на прес конференції у медіа-центрі  "Мост-Днпро" завідувач психоневрологічних відділенням №32 КУ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня «ДОС» Сергій Анісімов розповів, що у Дніпропетровській області близько 70 тисяч осіб страждають від різних психічних розладів. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За його словами, лідируючу позицію серед захворювань займає депресія - як в Дніпропетровській області, так і в усьому світі. Серед найпоширеніших розладів також шизофренія і тривожні розлади. На зростання психологічних захворювань значно впливає ситуація в країні, особливо фінансова криза, безробіття і соціальні труднощі.

"В поточному році 2,3% пацієнтів від загальної кількості тих, хто лікувався у лікарів-психіатрів, складають учасники АТО. Близько 80% військових направили командири військових частин, 15% учасників АТО звернулися самостійно", - повідомив лікар.

Як розповів Сергій Анісімов, існують психічні та соматичні симптоми розладів психіки.

"Варто звернути увагу, якщо у Вас або Вашого знайомого: часто змінюється настрій без причини упродовж як мінімум двох тижнів; раптово зникає або активізується апетит; з'являються порушення сну, нічні кошмари; відсутній почуття відпочинку після сну; безпричинні прояви паніки або тривоги", - розповів лікар.

За словами Анісімова, крім того, у психічних розладів іноді є фізіологічні прояви: прискорене серцебиття, підвищений або знижений тиск, запаморочення, головний біль, слабкість і інші.

У Дніпропетровській клінічної психіатричної лікарні щорічно лікуються 12-13 тисяч осіб. Стандартний цикл лікування становить 120 днів. Якщо за цей час пацієнтові не вдалося допомогти, його направляють на спеціальну комісію, яка вирішує необхідність реабілітаційних заходів. Щороку близько 100 осіб отримують інвалідність у зв'язку з психічними розладами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Антон МОРОЗ

До Дня Соборності

Початок ХХ століття приніс чимало горя українському народу. Перша світова війна, революція, більшовицький терор, внутрішня боротьба, перевороти, окупація - здавалося б все це мало зламати українців ра...
Нещодавно український провідник Дмитро Ярош поділився відео з російського каналу, де зазомбовані путінські шістки, так звані експерти, проводять «аналіз» інтерв’ю з командиром УДА.Хо...
Зараз хочу повернутися до теми назви нашої області, яку ганебно провалив «кум» всіх дніпровських «патріотів» з «великої дороги», а саме – мер Дніпра. Це той м...
Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...