App Store Google Play

Кожен четвертий дніпровець страждає від депресії

10.10.2016 13:00
Кожен четвертий дніпровець страждає від депресії

Сьогодні на прес конференції у медіа-центрі  "Мост-Днпро" завідувач психоневрологічних відділенням №32 КУ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня «ДОС» Сергій Анісімов розповів, що у Дніпропетровській області близько 70 тисяч осіб страждають від різних психічних розладів. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За його словами, лідируючу позицію серед захворювань займає депресія - як в Дніпропетровській області, так і в усьому світі. Серед найпоширеніших розладів також шизофренія і тривожні розлади. На зростання психологічних захворювань значно впливає ситуація в країні, особливо фінансова криза, безробіття і соціальні труднощі.

"В поточному році 2,3% пацієнтів від загальної кількості тих, хто лікувався у лікарів-психіатрів, складають учасники АТО. Близько 80% військових направили командири військових частин, 15% учасників АТО звернулися самостійно", - повідомив лікар.

Як розповів Сергій Анісімов, існують психічні та соматичні симптоми розладів психіки.

"Варто звернути увагу, якщо у Вас або Вашого знайомого: часто змінюється настрій без причини упродовж як мінімум двох тижнів; раптово зникає або активізується апетит; з'являються порушення сну, нічні кошмари; відсутній почуття відпочинку після сну; безпричинні прояви паніки або тривоги", - розповів лікар.

За словами Анісімова, крім того, у психічних розладів іноді є фізіологічні прояви: прискорене серцебиття, підвищений або знижений тиск, запаморочення, головний біль, слабкість і інші.

У Дніпропетровській клінічної психіатричної лікарні щорічно лікуються 12-13 тисяч осіб. Стандартний цикл лікування становить 120 днів. Якщо за цей час пацієнтові не вдалося допомогти, його направляють на спеціальну комісію, яка вирішує необхідність реабілітаційних заходів. Щороку близько 100 осіб отримують інвалідність у зв'язку з психічними розладами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

«Еще один новый рейс ввели! - возмущенно говорит один таможенник другому, - Сколько можно! Сколько их тут летает, работать нормально не дают! Скорей бы лето закончилось, задолбали эти туристы!&r...
Пару років тому, під час кваліфікацій до ЧС-2018, всі казали, що збірна Україна спеціально злила пару матчів аби не потрапити в Росію. Та навіть якби і не заливали, ніхто цього літа не полетів би в РФ...
Марія СОЛОМОНОВА

Рейдер из кремля

Чтобы картина о рейдерстве не только в Днепре, но и во всей Украине, была завершенной, её следует дополнить весьма немаловажным фактом, который дамокловым мечом завис над каждым украинцем, небезразлич...
92-роки тому Катеринослав перейменували у Дніпропетровськ. Звісно, не було ніяких референдумів/громадських слухань/можливості подати альтернативну петицію.Теоретично і зараз у місті живуть люди, які н...