App Store Google Play

Кожен четвертий дніпровець страждає від депресії

10.10.2016 13:00
Кожен четвертий дніпровець страждає від депресії

Сьогодні на прес конференції у медіа-центрі  "Мост-Днпро" завідувач психоневрологічних відділенням №32 КУ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня «ДОС» Сергій Анісімов розповів, що у Дніпропетровській області близько 70 тисяч осіб страждають від різних психічних розладів. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За його словами, лідируючу позицію серед захворювань займає депресія - як в Дніпропетровській області, так і в усьому світі. Серед найпоширеніших розладів також шизофренія і тривожні розлади. На зростання психологічних захворювань значно впливає ситуація в країні, особливо фінансова криза, безробіття і соціальні труднощі.

"В поточному році 2,3% пацієнтів від загальної кількості тих, хто лікувався у лікарів-психіатрів, складають учасники АТО. Близько 80% військових направили командири військових частин, 15% учасників АТО звернулися самостійно", - повідомив лікар.

Як розповів Сергій Анісімов, існують психічні та соматичні симптоми розладів психіки.

"Варто звернути увагу, якщо у Вас або Вашого знайомого: часто змінюється настрій без причини упродовж як мінімум двох тижнів; раптово зникає або активізується апетит; з'являються порушення сну, нічні кошмари; відсутній почуття відпочинку після сну; безпричинні прояви паніки або тривоги", - розповів лікар.

За словами Анісімова, крім того, у психічних розладів іноді є фізіологічні прояви: прискорене серцебиття, підвищений або знижений тиск, запаморочення, головний біль, слабкість і інші.

У Дніпропетровській клінічної психіатричної лікарні щорічно лікуються 12-13 тисяч осіб. Стандартний цикл лікування становить 120 днів. Якщо за цей час пацієнтові не вдалося допомогти, його направляють на спеціальну комісію, яка вирішує необхідність реабілітаційних заходів. Щороку близько 100 осіб отримують інвалідність у зв'язку з психічними розладами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...
Більше року тому Кривий Ріг дружно радів слідчим діям по Криворізькому міськвиконкому, безпосередньо тому, що стосувалося Вілкулів, Удодів, секретарів, замів. Кожен день – свято! Всі мріяли і ті...
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини №5 У Кривому Розі, за даними порталу ehealth, працює 42 амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Обслуговують пацієнтів 201 лікар загальн...