App Store Google Play

Кожен четвертий дніпровець страждає від депресії

10.10.2016 13:00
Кожен четвертий дніпровець страждає від депресії

Сьогодні на прес конференції у медіа-центрі  "Мост-Днпро" завідувач психоневрологічних відділенням №32 КУ «Дніпропетровська клінічна психіатрична лікарня «ДОС» Сергій Анісімов розповів, що у Дніпропетровській області близько 70 тисяч осіб страждають від різних психічних розладів. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За його словами, лідируючу позицію серед захворювань займає депресія - як в Дніпропетровській області, так і в усьому світі. Серед найпоширеніших розладів також шизофренія і тривожні розлади. На зростання психологічних захворювань значно впливає ситуація в країні, особливо фінансова криза, безробіття і соціальні труднощі.

"В поточному році 2,3% пацієнтів від загальної кількості тих, хто лікувався у лікарів-психіатрів, складають учасники АТО. Близько 80% військових направили командири військових частин, 15% учасників АТО звернулися самостійно", - повідомив лікар.

Як розповів Сергій Анісімов, існують психічні та соматичні симптоми розладів психіки.

"Варто звернути увагу, якщо у Вас або Вашого знайомого: часто змінюється настрій без причини упродовж як мінімум двох тижнів; раптово зникає або активізується апетит; з'являються порушення сну, нічні кошмари; відсутній почуття відпочинку після сну; безпричинні прояви паніки або тривоги", - розповів лікар.

За словами Анісімова, крім того, у психічних розладів іноді є фізіологічні прояви: прискорене серцебиття, підвищений або знижений тиск, запаморочення, головний біль, слабкість і інші.

У Дніпропетровській клінічної психіатричної лікарні щорічно лікуються 12-13 тисяч осіб. Стандартний цикл лікування становить 120 днів. Якщо за цей час пацієнтові не вдалося допомогти, його направляють на спеціальну комісію, яка вирішує необхідність реабілітаційних заходів. Щороку близько 100 осіб отримують інвалідність у зв'язку з психічними розладами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Розчарування – відчуття, що не перестає переслідувати українців з року в рік. Чергове розчарування з присмаком зради відчули і дніпряни. У 2015-му був прилив енергії та віри, впевненості, що нар...
…ще не вмерла козацька сила, ще не згинуло козацтво! Воно розвинеться пишним квітом по землі, воно розіллється широкою повінню по всьому світу й буде жити, буде гріти серце наших дітей, покисто...
Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...