App Store Google Play

Філатов проінспектував табір "Золотий вік", що переїхав до заміського санаторію

10.10.2016 14:20
Філатов проінспектував табір "Золотий вік", що переїхав до заміського санаторію

В унікальному муніципальному таборі для пенсіонерів завершилася вже шоста зміна. Безкоштовно відпочити та оздоровитися тут змогли загалом 1,2 тис. дніпрян поважного віку. Перевірити, як облаштувалися гості табору, який нещодавно переїхав до оновленого заміського санаторію «Лісовий», днями прибув мер Дніпра Борис Філатов.

Очільник міста наголосив, що протягом своєї каденції прагне створити якомога більше можливостей для оздоровлення дніпрян. Гості табору зустріли Бориса Філатова піснею у власному виконанні та традиційним українським короваєм. Керівник міста поспілкувався з літніми відпочивальниками та проінспектував оновлений корпус, харчоблок і територію нового місця розташування табору «Золотий вік».

У керівника Дніпра виникли деякі незначні претензії до ремонтних робіт. Недоліки виправлять у найкоротші терміни.

«Табір 2 роки не функціонував, стояв покинутий і дійшов до запустіння. Тут перебували добровольчі батальйони. Та сьогодні вже наведено лад на території, проведені ремонти в корпусі та їдальні. Люди задоволені. Є незначні претензії до дверних ручок і кранів. Та, думаю, все це ми швидко виправимо», – запевнив Борис Філатов.

Мер також додав, що умови в таборі ставатимуть дедалі кращими, а черга літніх відпочивальників сюди вишикувалася чимала. Він наголосив: вшанувати городян поважного віку, які все життя працювали на благо Дніпра, – це пріоритетне завдання для нинішньої влади.

Вагомою перевагою санаторію-профілакторію «Лісовий», що знаходиться за адресою: вул. Березанівська, 67 (колишня вул. Моріса Тореза), є його розташування поряд із сосновим лісом. Повітря тут свіже та чисте, а місцевість тиха і спокійна. Гості табору «Золотий вік» розповідають: задоволені всім – і краєвидами, і насиченою програмою відпочинку. Дідусі та бабусі зізнаються, що сумувати тут просто ніколи.

За словами Бориса Філатова, нині вже створене комунальне підприємство, яке опікуватиметься всіма таборами, що є у власності міста. «Після проведення інвентаризації було виявлено багато цікавого. Ми знайшли ще два табори. Деякі комунальні заклади не звітували про те, що в них є, скажімо, база на Азовському морі чи в Херсонській області. Тому зараз усе це ми підсумуємо, проведемо інвентаризацію та наведемо лад. Думаю, наступного року кількість відвідувачів – дітей, молоді та людей похилого віку – зросте. Адже моє завдання за час своєї каденції оздоровити максимальну кількість наших земляків», – підкреслив керівник Дніпра.

Зазначимо, що на території «Золотого віку», який раніше працював на базі табору імені Валентини Терешкової, також облаштовані різні тематичні зони активності. Пенсіонери можуть займатися спортом, розвивати творчі здібності та відвідувати цікаві лекції. Особливу увагу приділено медичному обслуговуванню – відпочивальники будь-коли можуть скористатися послугами професійних лікарів. Очікується, що табір працюватиме до 10 грудня. За цей час тут зможуть відпочити 3 тис. дніпрян поважного віку. В перспективі – зробити так, щоб безкоштовний муніципальний табір для пенсіонерів працював цілорічно.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...