App Store Google Play

У Дніпрі стартувала перша Всеукраїнська спартакіада серед бійців АТО, їх сімей та волонтерів

08.10.2016 19:00
У Дніпрі стартувала перша Всеукраїнська спартакіада серед бійців АТО, їх сімей та волонтерів

Сьогодні, 8 жовтня, на території спортивного комплексу «Метеор» стартувала перша Всеукраїнська спартакіада ​​серед мобілізованих бійців антитерористичної операції, їх сімей, а також їх помічників - волонтерів. Про це повідомля Дніпроград з посиланням на MistoNews.

Всі учасники, а їх більше 140, змагатимуться в 11 видах спорту: шашки, шахи, настільний теніс, дартс, стрільба з пневматичного пістолета, бадмінтон, армреслінг, плавання, гирьовий спорт, а також в біг і футбол.

Начальник управління молоді та спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Пшеничников заявив про те, що головним завданням спортсменів є не перемога, а відволікання від сумбурних думок за рахунок спорту.

"Сьогодні в Дніпрі стартує перша спартакіада ​​серед учасників АТО, волонтерів і членів їхнього сімей. Півроку тому ми вперше підняли тему важливості таких подій і тоді в «Метеорі» відбулися перші регіональні змагання з плавання, трохи пізніше були турніри по міні-футболу, пляжного волейболу, більярду та настільного тенісу", - розповів він.

Учасник першої Всеукраїнської спартакіади для бійців АТО Віталій впевнений, що подібні події вкрай необхідно проводити, щоб  всі демобілізовані не випадали з життя і потроху втягувалися в сучасність.

"Сьогодні ми будемо брати участь в змаганнях практично всією сім'єю. Я прийшов з сином Антоном. Я буду боротися за перемогу в тенісі, дартсі та шашках, а син буде ще й бігати 300 метрів", - розповів Віталій.

Координатор центру допомоги АТО при Дніпропетровській обласній державній адміністрації Наталія Шуліка зазначила, що основною метою цього заходу є психологічна і соціальна адаптація бійців АТО, а також популяризація здорового способу життя.

"В змаганнях візьмуть участь не тільки хлопці та дівчата з нашої області, а й з Києва, Одеси, Харкова та Луганська", - додала вона.

Змагання триватимуть сьогодні і завтра до 17:00. Всіх дніпрян запрошують підтримати бійців і їх оточення за адресою вул. Макарова, 27А (СК «Метеор»).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Будь-яке суспільство в тій чи іншій формі прагне до найвищої мети - всеосяжного блага. Аби досягти цього блага всередині народів відбувається природна кристалізація окремих каст чи систем, я...
Кожен раз користуючись послугами перевізників у Дніпрі я надихаюся. Щоденні умови дістатися із пункту А в пункт Б просто таки надихають кричати і матюкатися, й так щоб всі почули. Але цього разу я не...
Томос це, звісно, дуже добре і потрібно, але...Держава у нас яка? Світська. Церква відокремлена від Держави.До чого це я?А що заважало, і заважає, цій самій Державі визнати те, що лежить на поверхні:...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

23 фєвраля не здається

Чим будете дивувати ваших чоловіків, дівчатка? Уже знаєте, що подарувати батькові, брату чи коханому на 14 жовтня? А ще всім класом здамо грошики на презенти нашим хлопчикам. І знову чашки,...