App Store Google Play

Філатов прокоментував претензії свого колишнього заступника

02.10.2016 14:00
Філатов прокоментував претензії свого колишнього заступника

Два дні тому на Набережній біля ресторану "Coast", який належить екс-заступнику міського голови Дніпра Дмитру Погребову, комунальна служба встановила паркан, який перекриває проїзд до закладу. Таким чином комунальники, за словами представника КП "Благоустрій", унеможливили паркування на тротуарі між набережною і закладом числених автівок, які порушували ПДР і перекривали рух пішоходам.

Власники ресторану вирішили влаштувати з закриття незаконного паркування шоу і вивісили на паркані послання владі міста.

«Нехай цей паркан стане символом ставлення міської влади до бізнесу і народу!», - Написано на плакаті, який акуратно прикріпили на новий паркан, що огороджує парковку біля ресторану.

Очільник міста Борис Філатов, у соцмережі на своїй сторінці у Facebook відреагував на таку зухвалу поведінку, адже парковка, яку влаштували власники ресторану, є незаконною, а мільйонера Погребова - власника хімічного заводу і кількох закладів харчування вищої цінової категорії, важко назвати представником "народу".

"Чому про політичні переслідування і помсту найбільше кричать власники закладів громадського харчування, що числяться в депутатах міськради? А ось, наприклад, власники кафе "1001 ніч", в депутатах не перебувають, тихо приймають дії влади як належне", - пише Борис Філатов.

Мер міста наголосив, що автівкам на тротуарах не місце.

"Шановні шинкарі, на пішохідних зонах автомобілі стояти не будуть. Краще забирайтеся з набережної самі. А вашим клієнтам пройти зайві 10 метрів - лише нагуляти апетит", - зазначив Філатов.

Він також зазначив, що нуворишам-мільйонерам не варто уособлювати себе з народом.

"Ви від нього страшно далекі. І не тому що декабристи, а тому що амбізіціозні сміхи", - підсумував Філатов.

Нагадаємо, Дмитра Погребова виключили з фракції УКРОП в міськраді Дніпра, після того як він приєднався до запеклих політичних опонентів УКРОПу - "Громадської сили" Загіда Краснова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Дніпро. Кам’яний хрест на Соборній площі. Біля нього поховано чотирнадцять січових стрільців.Межа 1918-1919-го ріку. Коли вони гинули за Україну, то хтось домовлявся з ворогами. Тільки січові ст...
Томос - це прекрасно! Я теж радію і святкую, і теж вважаю, що це велетенський крок від Москви в плані духовної та релігійної незалежності. І хоча зараз не середньвіччя, а тому церква формально - це ще...
В українських ЗМІ як регіонального так і національного рівня багато недоліків і проблем. Серед них пріоритетна швидкість подання інформації замість якості, через що інформація буває недостовірною. Окр...
Раджу всім, хто має намір віддати свій голос за кандидата-#ідітьусраку не обмежуватися полумєрамі і одразу голосувати за Тимошенко.Завжди логічно голосувати за основного кандидата, а не за його т...