App Store Google Play

У Дніпрі незабаром стартує етно-фестиваль Сірко-фест-2016

30.09.2016 13:20
У Дніпрі незабаром стартує етно-фестиваль Сірко-фест-2016

Сьогодні, 30 вересня, в медіа-центрі «Дніпро-Пост» на прес-конференції про етно-фестиваль «Сірко-фест-2016», що заснований на історичних подіях повідомили: організатори фестивалю Ксенія Лутицька і Олександр Марченко, козак Лютий Андрій Сушко. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

8 жовтня 2016 року з 11.00 стартує етно-фестиваль «Сірко-фест-2016» в Придніпрвську (зупинка Бази ОПС, вул. Виробнича, в’їзд в Зелену зону».

«Ми створюємо цей фестиваль для соціалізації дітей-сиріт. Вже запрошено 150 діток з інтернатів, бо вони - наше майбутнє. Буде велика волонтерська локація, цим нагадаємо що за 300 км. від нас продовжується війна», - підкреслила Ксенія Лутицька.

Олександр Марченко наголосив, що на Сірко-фесті не можна буде придбати алкоголь, цигарки чи інші шкідливі речовини, адже головна ідея заходу – показати молодому поколінню правильні життєві орієнтири.

«Ми представлятимемо козацьку культуру, показуватимемо вічні цінності. Будуть різноманітні бойові козацькі розваги, приготуємо козацьку їжу, влаштуємо сценічні шоу і, звичайно ж, будемо залучати до такого дійства глядачів», - розповів Андрій Сушко.

Організатори фестивалю запросили чотири Дніпропетровські рок-гурти, і назву одного з низ оголосили - це «Кімната Гретхен».

Буде велика дитяча локація з аніматорами та спортивною зоною. Також гості фесту зможуть відвідати такі майстер-класи:

  • козацькі;
  • кулінарні;
  • ковальські;
  • гончарні;
  • майстрування ляльки-мотанки;
  • українського етнічного розпису.

Фестиваль влаштовують на волонтерських засадах, тому вхід буде безкоштовним. «Сірко-фест 2016» - це мистецький простір для дорослих і дітей з величезною кількістю розваг та сюрпризів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Масштаби еміграції з України вражають не тільки нас, а і європейську спільноту. Протягом останніх років для українців бажання виїхати на заробітки стало домінуючою ідеєю. Особливо це помітно серед мол...
Ярема ГАЛАЙДА

Хто кому переможець

Во, тввваю ж маму нехай. Навіть не знаю, що і сказати. Точніше знаю, але воно якось усе з області зоофілії та ненормативної лексики.Сиджу оце, гортаю стрічку новин аж тут, опа-на! Бачу ще раз розпрекр...
"Вийду с самогоном вєсной на цвєтущій пагост...І в честь сваіх радних праізнєсу я тост!"©Проголосую за того міського голову (чи кандидата), який побудує і запустить в експлуатацію в Дніпрі кремат...
Не хотів писати цей пост. Та оці навколофутбольні срачі, цькування солдатика через фотку з хіпстерами і, останній цвях у голову, Міністерство ветеранів добили мене остаточно.Сидів позавчора у кафешці,...