App Store Google Play

У Дніпрі незабаром стартує етно-фестиваль Сірко-фест-2016

30.09.2016 13:20
У Дніпрі незабаром стартує етно-фестиваль Сірко-фест-2016

Сьогодні, 30 вересня, в медіа-центрі «Дніпро-Пост» на прес-конференції про етно-фестиваль «Сірко-фест-2016», що заснований на історичних подіях повідомили: організатори фестивалю Ксенія Лутицька і Олександр Марченко, козак Лютий Андрій Сушко. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

8 жовтня 2016 року з 11.00 стартує етно-фестиваль «Сірко-фест-2016» в Придніпрвську (зупинка Бази ОПС, вул. Виробнича, в’їзд в Зелену зону».

«Ми створюємо цей фестиваль для соціалізації дітей-сиріт. Вже запрошено 150 діток з інтернатів, бо вони - наше майбутнє. Буде велика волонтерська локація, цим нагадаємо що за 300 км. від нас продовжується війна», - підкреслила Ксенія Лутицька.

Олександр Марченко наголосив, що на Сірко-фесті не можна буде придбати алкоголь, цигарки чи інші шкідливі речовини, адже головна ідея заходу – показати молодому поколінню правильні життєві орієнтири.

«Ми представлятимемо козацьку культуру, показуватимемо вічні цінності. Будуть різноманітні бойові козацькі розваги, приготуємо козацьку їжу, влаштуємо сценічні шоу і, звичайно ж, будемо залучати до такого дійства глядачів», - розповів Андрій Сушко.

Організатори фестивалю запросили чотири Дніпропетровські рок-гурти, і назву одного з низ оголосили - це «Кімната Гретхен».

Буде велика дитяча локація з аніматорами та спортивною зоною. Також гості фесту зможуть відвідати такі майстер-класи:

  • козацькі;
  • кулінарні;
  • ковальські;
  • гончарні;
  • майстрування ляльки-мотанки;
  • українського етнічного розпису.

Фестиваль влаштовують на волонтерських засадах, тому вхід буде безкоштовним. «Сірко-фест 2016» - це мистецький простір для дорослих і дітей з величезною кількістю розваг та сюрпризів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Шкурный альянс

Только сквозь призму времени мы можем увидеть все ошибки, промахи и неудачи – дабы понять и оценить события, слова и поступки, свои и чужие. И сделать выводы…………...
Прочитав у Корбана прекрасний пост про те, як він ... мля, виявляється, безпосередній учасник Іловайської операції. Оба на, пацани-іловайці! У нас з вами новий соратник, який разом з нами землю г...
Максим Мірошниченко

Празька весна і сучасний момент

Завтра будуть згадувати придушення "Празької весни". В принципі та подія демонструє логіку подальших україно-російських відносин. Поки Україна буде "не своєю" для них, вона буде "терористичною", "фаши...
От не хотів про це писати, так ото з друзяками посміявся у приваті з Чорноволихи і думав, що тема не варта великої уваги аби про неї публічно висловлюватись. Аж, як заліз у стрічку новин... мамо, не г...