App Store Google Play

У Дніпрі незабаром стартує етно-фестиваль Сірко-фест-2016

30.09.2016 13:20
У Дніпрі незабаром стартує етно-фестиваль Сірко-фест-2016

Сьогодні, 30 вересня, в медіа-центрі «Дніпро-Пост» на прес-конференції про етно-фестиваль «Сірко-фест-2016», що заснований на історичних подіях повідомили: організатори фестивалю Ксенія Лутицька і Олександр Марченко, козак Лютий Андрій Сушко. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

8 жовтня 2016 року з 11.00 стартує етно-фестиваль «Сірко-фест-2016» в Придніпрвську (зупинка Бази ОПС, вул. Виробнича, в’їзд в Зелену зону».

«Ми створюємо цей фестиваль для соціалізації дітей-сиріт. Вже запрошено 150 діток з інтернатів, бо вони - наше майбутнє. Буде велика волонтерська локація, цим нагадаємо що за 300 км. від нас продовжується війна», - підкреслила Ксенія Лутицька.

Олександр Марченко наголосив, що на Сірко-фесті не можна буде придбати алкоголь, цигарки чи інші шкідливі речовини, адже головна ідея заходу – показати молодому поколінню правильні життєві орієнтири.

«Ми представлятимемо козацьку культуру, показуватимемо вічні цінності. Будуть різноманітні бойові козацькі розваги, приготуємо козацьку їжу, влаштуємо сценічні шоу і, звичайно ж, будемо залучати до такого дійства глядачів», - розповів Андрій Сушко.

Організатори фестивалю запросили чотири Дніпропетровські рок-гурти, і назву одного з низ оголосили - це «Кімната Гретхен».

Буде велика дитяча локація з аніматорами та спортивною зоною. Також гості фесту зможуть відвідати такі майстер-класи:

  • козацькі;
  • кулінарні;
  • ковальські;
  • гончарні;
  • майстрування ляльки-мотанки;
  • українського етнічного розпису.

Фестиваль влаштовують на волонтерських засадах, тому вхід буде безкоштовним. «Сірко-фест 2016» - це мистецький простір для дорослих і дітей з величезною кількістю розваг та сюрпризів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...