App Store Google Play

Підсумки сесії міськради: посилення охорони безпеки в місті та підвищення зарплати чиновникам

30.09.2016 11:40
Підсумки сесії міськради: посилення охорони безпеки в місті та підвищення зарплати чиновникам

29 вересня в медіа-центрі «Дніпро-Пост» на прес-конференції підбивали підсумки сесії міської ради. Про те нововведення  в рамках програми «Безпечне місто» повідомив секретар міської ради Дніпра В'ячеслав Мішалов, передає Дніпроград.

"25 вересня, в неділю, наше місто потрясло жахлива подія: загинули двоє поліцейських, вони з власної волі зголосилися на невдячну працю — захищати нас. Вони поплатилися за це життям. Це найсумніша новина з тих, які можуть бути. Про всі питання, які стосуються безпеки міста, говорять з усмішкою, поки не гряне грім", - наголосив В'ячеслав Мішалов.

Секретар міської ради розповів, що ті 8 млн грн, які були виділені - це безпосередньо пряма субвенція поліції на те, щоб їх потреби були закриті максимально. Ці гроші отримує не один поліцейський, а всі поліцейські нашого міста, щоб привести в порядок техніку, кімнати, де вони проходять навчання. Це досить великий перелік позицій із 47 пунктів.

"Крім того, скоро закінчується тендер з відеоспостереження «Безпечне місто». Я думаю, що це теж принесе елемент безпеки в наше місто. Тому що основні магістралі потоку людей і автомобільного транспорту будуть перекриті якісним відеоспостереженням (цілодобово, з прожекторами). Це теж дуже важливо", - промовив секретар Мішалов.

У будь-якій прогресивній країні камери висять на кожному перехресті і дивляться за автотранспортом та пішоходами, щоб вчасно реагувати на різні ситуації. На камери буде виділено 19-20 млн грн окремо. Ця програма буде розвиватися і надалі за підтримки прокуратури та внутрішніх справ. Місто може дивитися, але основні сервера і бази даних будуть перебувати у поліції. У них будуть архіви розпізнавання осіб, номерів. Щороку кількість камер буде збільшуватися. Спочатку це будуть основні магістралі, потім поступово охоплять подвір'я та під'їзди.

Нагадаємо також, що було прийнято рішення про підняття зарплати чиновникам. 

"Смішно ж, коли у мера зарплата менша, ніж у водія трамвая або у працівника їдальні. Так не повинно бути, це повний абсурд. Повинні бути більш якісні зарплати, щоб залучати якісний персонал. Ми не говоримо про вище керівництво міської ради, яке налічує 10 осіб. Ми говоримо про тисячі співробітників, які знаходяться нижче. Це люди, для яких зарплата — важлива частина мотивації в їх роботі. Міськрада — це компанія, завдання якої працювати на благо міста. І там повинен бути якісний кадровий підбірДо ситуації треба ставитися наступним чином: працювати в міськраді престижно, тут гарна високооплачувана робота. Це нормальний підхід. У нас велике успішне місто, що розвивається", - заявив Мішалов.

Також на сесії було прийнято рішення щодо забезпечення питною водою жителів п. Таромське.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Електротранспорт у Дніпрі та й по всій України є збитковими. Окрім низьких тарифів на перевезення та чималої кількість пільговиків, однією з найбільших проблем, яка робить перевезення н...
19 січня у свято Водохреща щороку традиційно сотні дніпрян йдуть пірнати у ополонку, чи просто забігати у крижану воду, якщо вже так склалися погодні умови. Не виключенням став і 2018 рік. Вважається,...
Мав за три останні дні кілька телефонних бесід . Скажімо так: напружених. З матюками, взаємними посилами куди подалі, незрозумілими звинуваченнями, дивними вимогами та претензіями. Де у кого навіть ви...
Вчора на собі відчув усіемоції які виникають у водія при заносі тролейбуса. Одразу зрозумів, чому на екзаменах і заліках буквально в кожному білеті є питання про дії при заносі. Одразу все згадав і ро...